Reklama
HomeMS v hokeji 2021

MS v hokeji 2021

MS v hokeji ovládla Kanada

Kanada dokonala „zmrtvýchvstání“. Proti Finsku přepsala dějiny, rozhodlo prodloužení

Dějiny se po dvou letech neopakují. Ve finále v Bratislavě v roce 2019 se ze zisku zlaté medaile z hokejového mistrovství světa radovali hokejisté Finska, Kanada jim teď ale vrátila porážku i s úroky. Bronz berou hráči Spojených států amerických, kteří si „smlsli“ na Německu.
Finští hokejisté

Šampionát v Rize zná své finalisty. O titul si zahrají Finové...

Hokejový šampionát v lotyšské Rize už zná složení finálové dvojice, která se utká o titul. Síly v semifinále změřili účastníci ze skupiny "B" a dařilo se hlavně Kanaďanům a Finům. Právě tyhle dva týmy si zajistily postup do závěrečného boje o zlatou medaili.

NEJČTENĚJŠÍ

IIHF World Ice Hockey Championship 2021

Kanada proti USA v bitvě „západu“ neuspěla. Po dvou duelech má...

Kanadští reprezentanti i nadále pokračují ve slabých výkonech. Trápí se hlavně v zakončení, což je znát i na výsledcích. Po prohře s rivalem z USA se ocitli na chvostu skupiny "B" spolu s Italy. Oba celky mají na kontě nula bodů.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

IIHF: Česko vs. Slovensko

Češi v derby šetřili opory, proti Slovákům si zastříleli. Ve čtvrtfinále...

O osudu českých hokejistů na šampionátu v Rize bylo jasno už před posledním zápasem skupinové fáze. Rusové včera zamezili porážce se Švédskem, Pešán a spol. tak mohli mít klidné spaní. Na závěr první části mistrovství světa si pak proti Slovákům zastříleli a nadělili „sousedům“ sedm branek.
IIHF: Slovensko vs. Švýcarsko

Stroj se zadrhl. Slováky rozstřílelo Švýcarsko, Finsko kraluje skupině „B“

Čtvrtý zápas na hokejovém mistrovství světa v Rize se nesl z pohledu Slováků ve znamení "kanonády". Až doteď rozjetý kolos se o něco zpomalil, Slovensko prohrálo se Švýcary 1:8. Hokejisté Finska se naopak se po jednoznačném vítězství nad Itálií 3:0 ujali vedení ve skupině "B".
IIHF World Ice Hockey Championship 2021

Zatím „suverénní“ Kazaši poprvé klopýtli. Od USA schytali tři kusy, play-off...

Američané si připsali druhou výhru ze tří utkání, Kazachstán vyšel poprvé naprázdno po lépe zvládnutých nájezdech proti domácímu Lotyšsku i obhájcům zlata z Bratislavy Finům. Čisté konto udržel brankář Cal Petersen.
IIHF: Finsko vs. Kazachstán

Skandinávská „tragédie“. Švédi prohráli s Bělorusy, Finsko předčili Kazaši

Je to až k neuvěření, ale skutečně se to stalo. Světový šampionát v Rize se teprve rozjíždí, k vidění už ale bylo hned několik nečekaných výsledků. Kanada prohrála s Lotyšskem, Švédi a Češi jsou zatím bez bodu a Kazachstán porazil mistry světa. Hokej zkrátka letos nemá logiku.
Reklama
Reklama