24.7 C
    Pondělí 24. června 2024

EURO 2024

Divoká remíza s Gruzií. Český tým postrádal důraznost

Patrik Schick svým gólem zrušil v Hamburku vedení Gruzie z první půle, kdy z penalty proměnil Georges Mikautadze. Oba týmy si tak připsaly první bod ve skupině F. Česko po prohře s Portugalskem potřebovalo kýžené vítězství. Podle mnohých se zdá, že bude remízy ještě litovat.

Ukrajina otočila zápas se Slovenskem a vrací se do hry o postup

Ukrajina dokázala v dramatickém zápase otočit nepříznivý vývoj a porazila Slovensko 2:1. Tento výsledek Ukrajinu vrací do hry o postup ze skupiny E, zatímco Slovensku komplikuje cestu do vyřazovacích bojů. Po demoralizující prohře s Rumunskem potřebovala Ukrajina pořádně „nakopnout“. Vítězství nad Slováky se o to spolehlivě postaralo.

Anglie se připravuje na klíčový zápas ve skupině proti Dánsku

Anglická fotbalová reprezentace je v plném proudu příprav na klíčový druhý zápas ve skupině proti Dánsku na mistrovství Evropy 2024. Manažer Gareth Southgate svůj tým trénuje pečlivě, přičemž do zápasu zbývá pouhý den.

Chorvatsko si zaslouží větší respekt, říká manažer Zlatko Dalić

Manažer Chorvatska Zlatko Dalić obhajoval zásluhy a úspěchy svého týmu. Podle něj si zaslouží větší respekt. Navzdory špatnému začátku na Euru Dalić nadále věří ve schopnosti svého týmu a je odhodlán ukázat je proti Albánii.

Portugalsko otočilo zápas s Českem v nastaveném čase. Bere tři body

Portugalsko vstoupilo na Euro 2024 vítězně, když díky gólu střídajícího Francisca Conceiçãa v nastaveném čase porazilo houževnaté mužstvo Česka. To se dlouho statečně bránilo a donutilo Portugalce sáhnout si na dno.

Slovensko vítězí 1:0. Schranzova trefa na úvod Eura drtí Belgii

Slováci srazili favorizovanou Belgii hned v úvodním zápase skupiny E na Euru 2024 na kolena. V dramatickém utkání plném šancí a skvělých zákroků se o jediný gól postaral v sedmé minutě Ivan Schranz. Díky senzačnímu vítězství si Slovensko připsalo důležité tři body do tabulky a oslavilo povedený vstup do turnaje.

Rumunsko porazilo Ukrajinu. Parádně se trefili Stanciu a Marin

Úžasné góly, které zařídili Nicolae Stanciu a Răzvan Marin, pomohly Rumunsku k pohodlnému vítězství 3:0 nad Ukrajinou v úvodním zápase skupiny E na Euru 2024 v Mnichově. Skvělý začátek a cenné body, které ukazují, že Rumunsko možná potrápí i jiné rivaly.

Anglie získává body díky hlavičce Bellinghama

Anglie, vicemistr z Eura 2020, zahájila své tažení na letošním Euru těsným vítězstvím 1:0 v základní skupině C proti Srbsku na stadionu Arena AufSchalke. O jediný gól zápasu se hlavou postaral Jude Bellingham. I tak se ale jednalo o skvělou podívanou, která přitáhla mnoho fanoušků.

Ronaldo proti Česku: Obávaný protivník, nebo nejslabší článek?

Portugalský fotbalový tým se intenzivně připravuje na svůj úvodní zápas na mistrovství Evropy, kde se střetne s českými reprezentanty. V centru pozornosti bude samozřejmě hvězdný Cristiano Ronaldo, který se chystá na své poslední evropské mistrovství a má velké ambice.

Eriksen gólem ozdobil návrat na EURO. Dánsko se Slovinskem remizuje

Christian Eriksen oslavil návrat na mistrovství Evropy gólem, Slovinsko nicméně ve Stuttgartu dokázalo vyrovnat a odvézt si bod. Srovnání přišlo v posledních minutách, kdy už fanouškové ani nedoufali v otočení. Ukázalo se ale, že naděje umírá poslední.

Weghorstův gól zachraňuje Nizozemsko v souboji s Polskem

Nizozemská reprezentace, bývalý mistr Evropy, odstartovala své tažení na Euru 2024 vítězstvím nad Polskem na Volksparkstadionu v Hamburku. O úspěchu rozhodl střídající Wout Weghorst dvě minuty po svém příchodu na hřiště.