Reklama
HomeZajímavosti

Zajímavosti

Usain Bolt

Od treter k mikrofonu. Návrat pustil Bolt k vodě, chce být...

Mnohonásobný olympijský vítěz a světový rekordman Usain Bolt už si nemusí nic dokazovat. Teď ale přiznal, že před olympiádou v Tokiu přemýšlel o velkém comebacku. Nakonec z něj po rozmluvě s trenérem sešlo, Bolt tak přesedlal na odlišný obor - hudbu.
Jan Rutta

Gulášek ze Stanley Cupu. Rutta si oslavy užíval, „fans“ jeho nadšení...

Zisk Stanley Cupu není pro českého hokejistu Jana Ruttu žádnou novinkou. V nejslavnější hokejové soutěži světa letos slavil zisk nejcennější trofeje už podruhé a přivezl ji také do Písku, kde se narodil a hokejově vyrůstal. Oslavy byly vážně bujaré.

NEJČTENĚJŠÍ

Christian Pulišić

Fotbalová „star“ pod palbou ochránců zvířat. Pulišić šlápl na ohroženou rybu

Letošní ročník slavné Ligy mistrů měl pro některé překvapivého vítěze. Manchester City předčila ve finále v Portu vcelku mladá a dynamická parta Chelsea, ve které figuruje i jistý Christian Pulišić. Kapitán USA si v současné době plnými doušky užívá dovolenou, ne všichni ale jeho nadšení sdílí.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Kaley Cuocová

Penny z Teorie se zželelo neposedného koně z Tokia. Chci ho...

Tenhle případ z Tokia asi jen tak neutichne. Německá pětibojařka, která měla políčeno na medaili, selhala v parkuru. Vinu tehdy svrhla na koně, jenž se nedal žádným způsobem zkrotit. Nepomohl křik, bití ani pláč. Oře se teď zželelo Kaley Cuocová, kterou mnozí znají ze seriálu Teorie velkého třesku.
Ronaldinho

Ronaldinho splnil fanynce drzé přání. Podepsal se jí na prsa a...

Bývalý hvězdný fotbalista Ronaldinho má za sebou veleúspěšnou kariéru, ale v jeho životopise najdete i několik škraloupů. Každopádně v určitých situacích se evidentně stále umí zachovat jako stoprocentní profesionál. Naposledy vyhověl drzému přání fanynky, která jej požádala o podpis na prsa.
Susen Tiedtke

Zakázat sex na olympiádě? To nemůže fungovat, směje se bývalá atletka

Už jen pár dnů zbývá do začátku olympijských her v Tokiu, které výrazně ovlivní opatření způsobená pandemií nemoci covid-19. Hry v Japonsku se budou podstatně lišit od jakékoliv jiné olympiády.
Abhimanyu Mishra

Klučina z USA přepsal dějiny. Ve 12 letech se stal nejmladším...

Když se kdokoliv zamyslí nad tím, co dělal ve 12 letech, asi se dobere podobné odpovědi. Škola, vylomeniny venku s kamarády, hraní počítačových her. Pokud se ale na to samé zeptáte za pár let Abhimanya Mishry, zjistíte, že tenhle klučina se stal nejmladším šachovým velmistrem historie.
Reklama
Reklama