Reklama
HomeEURO 2021

EURO 2021

Marcus Rashford

Britský komik si pořádně zavařil. Černí neumí kopat penalty, prohlásil

Anglie v poslední 72 hodinách neřeší nic jiného než finále mistrovství Evropy. Zpackané představení korunovaly tři neproměněné penalty, které měly za výsledek to, že se z titulu radují Italové. Na Britských ostrovech se k tématu vyjadřují snad úplně všichni, slavný komik to ale svým prohlášením na Twitteru přepískl.
Chiellini

Anglie chce opakovat finále EURA. Na světě je petice, tu už...

Pokud jste si mysleli, že pro fanoušky Anglie představuje vrchol bučení při hymně soupeře, nadávky a potyčky s policií, tak se pořádně pletete. Na Ostrovech totiž vznikla po finále mistrovství Evropy petice, která má za úkol donutit UEFU k opakování zápasu. Nasbíralo se už přes 90 tisíc podpisů.

NEJČTENĚJŠÍ

EURO

Další „nej“. Na EURU se rozmohl nešvar, vlastních gólů padá jako...

Když bychom pominuli všelijaká překvapení, zklamání či ojedinělost ME, do historie se letošní šampionát zapíše i kvůli něčemu jinému. A to vlastním gólům. Těch letos padlo tolik, jako na všech předchozích turnajích dohromady. K vidění už jich bylo 9.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Fanynka Anglie

Jsem nemocná, lhala fanynka Anglie. Šla na zápas, šéf ji viděl...

Fotbalové mistrovství Evropy píše úžasné příběhy. Ať už jde o samotné dění na trávníků nebo situaci v ochozech. Semifinále šampionátu si nechtěla nechat ujít ani fanynka Anglie. V práci se vymluvila na nemoc, šla na zápas, tam ji ale zachytily kamery. Od šéfa pak dostala padáka.
ME: Česko vs. Dánsko

Čechům peklo v Baku nesedlo. Na ME končí, o medaile se...

„Konečná stanice Baku, prosíme, vystupte.“ Tohle slyšeli fotbalisté České republiky po dnešním duelu s Dánskem. V Ázerbájdžánu báječná cesta letošním mistrovstvím Evropy skončila. Úmorné vedro sedlo lépe Seveřanům, vyhráli a zahrají si semifinále. Ani Češi se ale nemusí za nic stydět.
Fanoušci Anglie

Karta se obrátila. Příznivci Anglie musí v Římě do karantény, duel...

Během základní skupin mistrovství Evropy se téma opatření spojených s nemocí covid-19 hojně probíralo. Zejména u nás v České republice, jejíž národní tým byl nalosován do skupiny na Britských ostrovech. Tam se často fanoušci nedostali vinou dlouhé karantény v Londýně. Teď se ale karta obrátila.
ME: Švýcarsko vs. Francie

Reklama na fotbal, gólové hody. Dnešní bitvy na ME? Jedním slovem...

Diváci se dnes museli bavit. Něco takového by se dalo říct o soubojích na ME mezi Francií a Švýcarskem i Španělskem a Chorvatskem. Outsideři nejprve vedli, pak prohrávali o dva góly, ale v závěru shodně srovnali. Historie se psala před očima.
Reklama
Reklama