Reklama
HomeBojové sporty

Bojové sporty

Joshua vs. Usyk

Joshua chtěl všechny pásy, teď nemá nic. Na body ho porazil...

Boxerský souboj, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Tak by se dalo mluvit o vzájemném měření sil Anthonyho Joshuy a Oleksandra Usyka. Brit měl v držení čtyři pásy a ten pátý chtěl vzít Furymu. Po tahanicích po soudech ale ze zápasu sešlo. Šampion tak kývl na nabídku „náhradníka“. A ten se teď směje.
Conor McGregor

McGregorův trapas před duelem MLB. Pokazil nadhoz, míčkem málem trefil diváka

Irský bojovník Conor McGregor potvrdil, že je pro každou legraci. Z jeho výkonu před zápasem MLB mezi Chicagem a Minnesotou ale jednomu z diváků rozhodně do smíchu nebylo. Bijec měl před utkáním na starost symbolický nadhoz, ten se mu ale hrubě nepovedl. Míček letěl místo do rukavice na tribunu.

NEJČTENĚJŠÍ

Jack Woolley

Na hrách přepsal dějiny, doma v Irsku ho zmlátili. Mladý bojovník...

Olympijské hry v japonské metropoli nedopadly pro Jacka Woolleyho zrovna ideálně. I když ale skončil už v osmifinále, zapsal se do historie jako první sportovec z Irska, který soutěžil v taekwondu. Místo oslav na něj ale doma čekaly nepříjemnosti. Na cestě z večeře ho brutálně zmlátil pouliční gang.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Mike Tyson

Mike Tyson versus gorila. Boxerův plán ztroskotal, v zoo peníze odmítli

V poslední době se ve světě boxu rozmohl nešvar. Do ringu se proti sobě staví bývalí boxeři, zápasníci MMA či internetové hvězdy. Duely celebrit lákají do hal i k obrazovkám tisíce fanoušků. Fight, který měl v plánu Mike Tyson, se ale měl v 80. letech uskutečnit v zoologické zahradě. Šampion chtěl vyzvat gorilu.
Ebanie Bridgesová

Krásná boxerka ukázala své přednosti i srdce. Soupeřku udolala i s...

Boxerka Ebanie Bridgesová před pár dny zaujala fanoušky, když při vážení před zápasem s Francouzkou Gangloffovou pózovala v krajkovém prádle. Blonďatá kráska má ale teď po zápase v anglickém Leedsu úplně jiné starosti.
"Mach" Muradov

Každá série jednou končí. Muradov v UFC poprvé padl, soupeř ho...

Celých 5 let. Tak dlouho trvala v kleci vítězná série „Macha“ Muradova. V rámci galavečerů UFC nenašel Uzbek přemožitele od roku 2019, ve své čtvrté bitvě se ale musel smířit s porážkou. Americký bijec Meerschaert ho ve druhém kole škrtil tak, že musel jeho sok odklepat.
Nico Ali Walsh

Po vzoru dědy. Vnuk boxera Aliho ovládl svou první bitvu, slavil...

Jméno Muhammad Ali znovu ožilo. Vnuk legendárního boxera se před časem upsal organizaci Top Rank, kde prožil během víkendu debut. Navíc také vítězný, svého soka složil na zem po 90 sekundách. Nico Ali Walsh nedávno oslavil své 21. narozeniny a podle toho, co předvedl napoprvé, se mu bude vést skvěle.
Reklama
Reklama