Reklama
HomeOstatní sporty

Ostatní sporty

Ondřej Synek

Díky za vše, Ondro. Na zlato z olympiády už nedojde, veslař...

Český sport se loučí s legendou. Kariéru se rozhodl ukončit veslař Ondřej Synek, několikanásobný mistr světa a vítěz Světového poháru ve skifu. Konec profi dráhy provázely vleklé zdravotní problémy, kvůli kterým Synkovi utekla také olympiáda v Tokiu. Svůj záměr prozradil na tiskové konferenci.
Francine Niyonsabaová

Světový rekorde, vítej. Na trati vládla Burunďanka, která má vyšší testosteron

V atletice je něco podobného naprosto běžné. Světové rekordy se vylepšují přesně v takovém tempu, jakým se ubírá sportovní svět v průběhu dějin. O maximum se v Záhřebu postarala běžkyně Francine Niyonsabaová, které však svět příliš nefandí. Závodí mezi ženami i přes to, že má zvýšenou hladinu testosteronu.

NEJČTENĚJŠÍ

Zvjad Gogočuri

Ostuda před paralympiádou. Opilý šampion v judu se popral s ochrankou

Už jen pár dní zbývá do začátku paralympijských her v Tokiu. Z kuriózního důvodu se ale tohoto sportovního svátku nezúčastní judista z Gruzie Zvjad Gogočuri. Paralympijský šampion z Ria byl kvůli napadení jednoho z organizátorů vyloučen.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Vít Přindiš

Tokio mu uniklo, teď si Přindiš spravil chuť. Podruhé v kariéře...

Když se kajakář Vít Přindiš dozvěděl, že se nevejde do nominace na olympijské hry do Tokia, zavládl u něj smutek. Úřadující mistr Evropy si ale ve Světovém poháru spravil chuť. Po čtyřech závodech kraloval pořadí a podruhé v kariéře vybojoval prestižní trofej. Formu potvrdil v posledním klání ve francouzském Pau.
Ultra Trail du Mont Blanc

Tragédie na ultramaratonu. Poblíž Mont Blancu se zřítil český běžec, pád...

Organizátoři závodu Ultra Trail du Mont Blanc přišli dnes ráno s děsivou zprávou. V noci z úterý na středu došlo v průsmyku u hory Mont Blanc k tragické nehodě, která se stala osudnou běžci z České republiky. Po pádu ze strmého srázu byl převezen do nemocnice, tam ale vážným zraněním podlehl.
Lamont Marcell Jacobs

Senzační šampion z Tokia čelí obvinění z dopingu. Přivezl dvě zlata,...

Dvojnásobný olympijský vítěz z Itálie Lamont Marcell Jacobs ukončil předčasně sezonu. V Tokiu sice působil jako zjevení, když nejprve ovládl nejkratší sprint a následně s Italy i štafetu. A v obou případech to byly prvotřídní senzace. Teď ale Ital pověsil tretry na hřebík a pro letošek už nehodlá závodit.
Reklama
Reklama