Více
  26.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Drsná výchova Shaquilla O’Neala. Dcery podpoří, syny po osmnáctinách vyžene z domu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Basketbalová legenda promluvila o stylu výchovy, který praktikuje na svých dětech. Dívky si můžou vzít tzv. oddechový čas, který jim umožňuje zůstat doma, jak dlouho budou chtít. Chlapci nemají tak úplně na růžích ustláno. Ti se ve svých 18 letech musí sbalit a odstěhovat se z domu Shaquilla O’Neala pryč.

  „Shaq“ v rozhovoru přiznal, že má svoje dcery o něco raději než syny. Říká o nich, že jsou daleko více rozvážné a chytré. Zatímco chlapci se musí umět postarat o rodinu a musí se spolehnout sami na sebe. Když se ho po celém rozhovoru zeptala moderátorka, jestli tohle všechno myslí vážně, s naprostým klidem odpověděl, že smrtelně.

  „Moje holky se mi líbí o něco víc, protože jako chlap se musíte umět o ženy postarat a splnit jim všechno, co jim na očích vidíte. Věřím jim víc, protože jsou citlivější, starostlivější a jsou to takové moje myslitelky. Víte jací jsou kluci, to co před ně postavíte, to sní a nic jiného neřeší,“ rozpovídal se někdejší hráč Lakers o svých dětech.

  „Je to vlastně úplně jednoduché. Holkám jsem řekl, ať si dají nas čas. Vyzrají, vystudují. Chci, aby si měly magisterský titul nebo klidně i doktorát a já to rád zaplatím. Mně jako klukovi taky nikdo nic nedal a byla to nejlepší škola života. Kluci to prostě zvládnou, vím to,“ dodal Shaq.

  Jiný basketbalista i otec

  Otec šesti dětí byl známý svou tvrdostí na palubovce při zápasech slavné NBA. Už tehdy byl o něco jiný než ostatní, jako o otci se o O’Nealovi dá říct to samé.

  „To, že jsem táta, mi pomohlo stát se sympatičtějším. Víte, jak to chodí ve sportu. Když prohraju, můj dům se stává boxerským pytlem. Jsem naštvaný, všechno rozbíjím, ale jakmile máte děti, jakmile otevřete ty dveře, musíte na všechnu tu zlost zapomenout.“

  „Naučil jsem se díky dětem ovládat vztek. Děti neřeší, jestli vyhrajete, nebo prohrajete. Musíte prostě přijít domů a obzvlášť k holkám se chovat, jako by se nic nestalo. Oni za to nemůžou a nechci, aby se báli, že se jim kvůli blbému sportu může doma něco stát,“ dodala legenda.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ