Více
  26.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022
  HomeMS v hokeji 2022

  MS v hokeji 2022

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  MS v hokeji 2022

  Finové stále bez ztráty bodu, uspěla i Kanada. Těsné výhry pro Lotyše a Němce

  Pondělní program na mistrovství světa ve Finsku nabídl čtyři duely. Už třetí vítězství na turnaji si připsal domácí výběr, který přehrál i Spojené státy americké. Naplno bodovali také Němci, Lotyši i Kanaďané.
  IIHF - Česko vs. Švédsko

  Druhý zápas, první klopýtnutí. Český tým proti Švédsku na super sérii nenavázal

  Nejprve v sobotu jasná výhra nad Velkou Británií, o den později zklamání. Takhle nějak by se dal popsat úvod mistrovství světa z pohledu českého národního týmu. Hala ve finském Tampere přihlížela vysoké prohře Čechů se Švédy, zejména po nevyužitých šancích a mnohých chybách triumfovali Seveřané 5:3.
  IIHF - Česko vs. Velká Británie

  Slabší první třetina, pak uragán. Vítězný český vstup do mistrovství řídil Blümel

  První zápas na mistrovství světa, první vítězství. Český národní tým vstoupil do druhého vrcholu letošní hokejové sezony ideálním způsobem. Velkou Británii porazil rozdílem třídy 5:1, k vidění toho bylo z jeho pohledu více než dost. Jako varování ale mohla sloužit první třetina, během které se skóre neměnilo.

  Slovensko přehrálo Francii, výhru mají také USA. Na začátku MS se překvapení nekonalo

  Už 86. ročník hokejového mistrovství světa odstartoval. Na úvod šampionátu se představily národní týmy Slovenska, Francie, Spojených států amerických a Lotyšska. Výsledky? Ani v nejmenším překvapivé. Vyhrála reprezentace našich východních sousedů a také mladými puškami a hvězdami nepěchovaný výběr USA.
  Češi před MS

  Finsko vyhlíží úvodní sirénu. Jako první jdou do akce Slováci, Čechy čeká start zítra

  Čekání na druhý vrchol hokejové sezony je téměř u konce. Světový šampionát ve Finsku startuje už dnes dvěma odpoledními zápasy, do kterých zasáhnout týmy Slovenska, Francie, USA a Lotyšska. Český tým vyjede poprvé na led v sobotu zápase proti Velké Británii. Jaký je jejich další program?
  Mathew Barzal

  Už zítra startuje hokejové MS. Podívejte se, jaké největší hvězdy se ve Finsku představí

  Světový šampionát v hokeji, který letos hostí Finsko, přivítá spoustu hvězdných hráčů. Několik hvězd si přivezly zámořská mužstva, posily z NHL mají také evropské výběry. Na koho se fanoušci mohou těšit?
  Patrik Eliáš

  Možnost sáhnout po českém trenérovi byla. Chlapíka je škoda, říká před MS Patrik Eliáš

  Už zítra startuje ve Finsku druhý hokejový vrchol sezony. Olympiáda je dávno minulostí, teď přichází na řadu mistrovství světa. Český tým na něm povede finský kouč Kari Jalonen, který prožil celkem slušnou přípravu. Bývalý reprezentant Patrik Eliáš věří, že do reprezentace dotáhne minimálně do semifinále.