19.1 C
    Sobota 27. července 2024

Golf

Sir Nick Faldo: Rory McIlroy na US Open selhal a bude ho to pronásledovat navždy

Golfová legenda Sir Nick Faldo předpovídá, že Roryho McIlroye bude navždy trápit jeho selhání ve finálové hře, které ho stálo titul na US Open 2024. Na šampionátu, který dospěl až do závěrečné rány, prohrál McIlroy s Brysonem DeChambeauem.

Scheffler vyhrál Memoriál a získal pátý titul v roce 2024

Scottie Scheffler, nejlepší golfista světa, si v neděli 10. června 2024 na turnaji Memorial Tournament ve středním Ohiu připsal páté letošní vítězství. Navzdory pozdnímu náporu Collina Morikawy se Schefflerovi podařilo udržet své vedení, což znamenalo jeho první vítězství od narození syna a kontroverzního zatčení v Louisville.

Robert MacIntyre získal první titul na PGA Tour. Z price money zaplatí hypotéku rodičů

Skotský golfista Robert MacIntyre překonal nejistý začátek, na turnaji RBC Canadian Open se utkal s mnoha soupeři a získal své první vítězství na PGA Tour. Triumf byl o to výjimečnější, že mu po boku stál jeho otec Dougie MacIntyre, který byl na poslední chvíli povolán jako caddie.

Šok ze smrti dvojnásobného vítěze PGA Tour. Murrayovi bylo 30 let, o den dříve odstoupil z turnaje

Svět golfu truchlí nad ztrátou talentovaného hráče Graysona Murraye, který zemřel v sobotu 25. května 2024 ve věku 30 let. Murray, dvojnásobný vítěz na PGA Tour, odstoupil z turnaje Charles Schwab Challenge v předešlý den s odvoláním na nemoc.

Xander Schauffele triumfoval na US PGA Championship a zajistil si tak první titul na major turnaji

Ve strhujícím finále ve Valhalle prokázal Xander Schauffele své mistrovství vítězstvím na US PGA Championship. Schauffele se ubránil obrovským výzvám Brysona DeChambeaua a Viktora Hovlanda, zahrál závěrečné kolo za 65 a získal svůj první major titul.

Schauffele vyrovnal rekord na turnaji Major. McIlroy a MacIntyre září na US PGA Championship

Xander Schauffele předvedl na US PGA Championship v Kentucky rekordní výkon, když v úvodní fázi turnaje nastřílel 62 ran. Americký golfista, známý svou přesností a zručností, dokázal v pozoruhodném kole bez bogey utopit devět birdie a vytvořil si ve Valhalle tříbodový náskok.

Rory McIlroy byl viděn bez snubního prstenu. Rozvod šokuje golfový svět

Pětatřicetiletý golfový šampion Rory McIlroy byl vyfotografován bez snubního prstenu. Údajně podal žádost o rozvod. Golfový svět je v šoku, ještě v neděli je na snímcích z oslavy vítězství na turnaji Wells Fargo Championship s prstenem na ruce.

Nelly Korda potřebuje pauzu. Vynechává kvůli tomu turnaje

Nelly Korda, světová jednička ženského golfu, nedávno oznámila, že se rozhodla vynechat nadcházející událost LPGA Tour, aby si mohla odpočinout. Toto rozhodnutí přichází poté, co nedávno získala svůj druhý titul na Chevron Championship. Její vítězství v této prestižní soitěži bylo již pátým triumfem v řadě během posledních pěti startů.

Scottie Scheffler vyhrál druhý Masters během tří let. Nyní spěchá domů na narození prvního dítěte

Světová golfová jednička, 27letý Scottie Scheffler, si v neděli 14. dubna 2024 v Augustě National zajistil svůj druhý titul z Masters během tří let. Scheffler zahrál závěrečných 68 ran a skončil o čtyři rány před Švédem Ludvigem Abergem.

RYCHLÉ ZPRÁVY Z UKRAJINY

Czech Open vládli amatéři. Pohár zvedl Bertényi, talent Klein čtvrtý

Další ročník jednoho z nejslavnějších golfových turnajů na českém území se nesl ve znamení dominance amatérských hráčů. Triumf oslavil Maďar Bence Bertényi, který měl po poslední jamce náskok dvou ran na druhého Matěje Baču. Na akci se představil také teprve 13letý český talent Louis Klein. Ten skončil těsně čtvrtý.

Nejen basketbal, ale i golf. Steph Curry trefil hole-in-one

Basketbalový mág Steph Curry se řadí mezi nejlepší hráče NBA v posledních letech, na turnaji celebrit ale dokázal, že umí skvěle hrát také golf. Trefil parádním způsobem hole-in-one, navíc z neskutečných 140 metrů. Video z rány, které se následně objevilo na sociálních sítích, se rychle stalo hitem internetu.

Zvláštní podívaná v Mexiku. Hráči leželi na trávníku, překvapil je roj včel

Zážitek, na který nejspíše Erik van Rooyen se svým týmem a dvěma protihráči jen tak nezapomene. Když se zrovna na golfovém turnaji v Mexiku chystal odpalovat míček, překvapil jeho a celý tým obrovský roj včel. Nejdříve nikdo nechápal, proč se Erik sklání k zemi a nabádá k tomu celý tým, když ale uviděli velkou černou smršť, bylo jim to jasné. Naštěstí se nikomu nic nestalo a turnaj dále pokračoval.