Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Biatlon

  Redakční výbeř

  Reklama

  DALŠÍ ZPRÁVY

  Markéta Davidová

  Báječný výkon Davidové očima Ondřeje Moravce. Je schopná Světový pohár vyhrát, myslí si

  O víkendu odstartovala v Östersundu biatlonová sezona. Na švédské trati se samozřejmě představili také zástupci České republiky, kteří v prvních závodech rozhodně nezklamali. Ba naopak, Markéta Davidová ovládla vytrvalostní závod a první místo Světového poháru drží i po sprintu. Může celou sezonu vyhrát? Bývalý biatlonový kolega Ondřej Moravec věří, že ano.
  Markéta Davidová

  Prostě jsem jela, smála se po triumfu Markéta Davidová. Žlutý trikot drží i po sprintu

  Tento víkend se startuje na trati v Östersundu biatlonová sezona. Ta se letos nese v duchu příprav na olympijské hry, které proběhnou během února v Pekingu. Formu ladí také české zástupkyně, a pokud se jim bude dařit jako teď ve Švédsku, máme se na co těšit. Markéta Davidová včera vyhrála vytrvalostní závod a žlutý trikot má také po dnešním sprintu.
  Markéta Davidová

  Čekání na Peking je příjemnější. Olympiáda startuje až v únoru, Češi už ale mají medaili

  Přípravy na olympijskou sezonu vrcholí. Už příští týden začne program také biatlonistům, které čekají první závody ve švédském Östersundu. Český tým na tiskové konferenci prozradil plány, očekávání, ale také jednu skvělou zprávu. Po diskvalifikaci Rusek se na třetí příčku olympijského závodu štafet ze Soči posunuly Češky.

  Do Švédska míří biatlonová elita. Česko se teprve balí, italskou krásku přivezl tryskáč

  Už za necelé dva týdny odstartuje v Östersundu první podnik Světového poháru v biatlonu. Do Švédska už se tak pomalu sjíždí smetánka z celého světa, která už má v plánu tvrdé tréninky i cvičné závody. Česko včera oznámilo nominaci, více než tu ale veřejnost řešila případ krásné Italky. Ta zvolila pro cestu do Skandinávie soukromý tryskáč.
  Reklama
  Reklama