16.9 C
    Pondělí 13. května 2024

Rekordní Vémolice! 7 vteřin a hotovo. Karlos už vyhlíží rivala Kincla

Oktagon rozrazil svůj stan v Bratislavě. K vidění byla vidět i spousta Česko-slovenských bitev. A ta nejatraktivnější a nejdůležitější vůbec na závěr. Domácí ajťák Pavol Langer a český živel Karlos Vémola si to rozdali on pás v polotěžké váze. A český Terminátor se v kleci zbytečně nezdržoval. Stačilo 7 vteřin a Langera knockautoval.

Samotný Vémola už mluví o konci kariéry. A až v 38 letech si splnil sen. První knockaut v kariéře. Ale nepředbíhat. Slovenskému kliďasovi Langerovi málokdo věřil. Ale poslední rok píše příběh, kvůli kterým sledujeme sport. Nejdříve ukončil Rafaela Xaviera, v červnu pak v Oberhausenu Němce Alexandra Poppecka. Dvě překvapení, možná i šoky, které se nečekaly. Otázka byla nasnadě – zvládne ten třetí?

„On musí, na něm bude tlak. Já pouze můžu,“ říkal na Vémolovu adresu. „Zlepšil se, ale má plno chyb. Navíc není nejostřejší tužka v penále,“ kontroval Vémola ve videu Na dohled z dílny Oktagonu. Webová stránka Oktagonu lákala titulkem Světy, které se neměly nikdy střetnout. Extrovert vs introvert. Jeden má doma výběh pro krokodýly, druhý jezdí do práce autobusem. Česká vs slovenská jednička

Dle tiskovek byl ale favoritem Vémola. Předpoklady byly takové, že pokud vyhraje, tak zřejmě svým výborným wrestlingem. Ale chyba lávky. Terminátor se na Langera hned vrhnul a po 7 sekundách bylo hotovo. A přepisovaly se historické tabulky. Pro Vémolu první TKO v kariéře a dosud nejrychlejší knockout v historii Oktagonu!

A samotný Vémola se rozplýval. Hned v kleci odtajnil smělé plány. „V životě jsem udělal chyby a jedna z nich byla, že jsem tu nechal pobíhat jednu tlustou sedmdesát sedmičku s mým pásem, abyste teď museli poslouchat jeho blbé kecy. Nechtě mě to prosím napravit a dejte mi to v prosinci,“ poměrně šokoval publikum. Všeobecně se čeká na odvetu s Attilou Véghem, které by mělo být vyvrcholením Vémolovy kariéry. A to zřejmě na fotbalovém stadionu. Ale už třetí díl váhy s Patrikem Kinclem? To se nečekalo.

Souboj Kincl vs Vémola by mohl být skvělý tahák na prosincovou O2 arenu. Šampion se k výzvě zatím nevyjádřil.

Norsko – Česko 3:6. Nečekaně dramatický zápas Češi rozhodli v posledních minutách

Český národní tým na mistrovství světa v sobotu otočil zápas proti Norsku a připsal si druhé vítězství. Po dramatické první třetině, kdy Češi čelili nepříznivému stavu 1:3, se jim podařilo vývoj zvrátit a porazit norský tým poměrem 6:3. Kapitán Roman Červenka sehrál klíčovou roli, když ve svém dvoustém reprezentačním zápase skóroval hned dvakrát.

Český tým si na úvod mistrovství světa připsal vítězství. Finy porazil až v nájezdech

Český tým v pátek zahájil mistrovství světa v hokeji zápasem proti Finsku. Po vyrovnaném utkání a prodloužení se Češi nakonec radovali z vítězství 1:0 až po nájezdech. Hlavní roli sehráli brankář Lukáš Dostál a kapitán Roman Červenka, který proměnil rozhodující nájezd.

Boj o Ostravu. Přehled skupiny B na Mistrovství světa v hokeji

Skupina B se na Mistrovství světa v hokeji 2024 řídí stejným pravidlem jako A. Po úvodu postoupí do play-off čtvrtfinále čtyři nejlepší týmy. Zbylé tři celky si pak zahrají o konečné umístění a poslední tým sestoupí do Divize I-A pro rok 2025. Pojďme se podívat na bližší analýzu všech osmi účastníků ostravské skupiny.

Čtvrté noční vítězství: Luke Humphries triumfoval nad Michaelem van Gerwenem v Premier League Darts

V napínavém nočním zápase Premier League Darts 9. května 2024 zvítězil Luke Humphries nad Michaelem van Gerwenem a připsal si tak čtvrté noční vítězství v turnaji. Na akci, která se konala v Leedsu, byl v semifinále vyřazen také Luke Littler.