Více
  14.7 C
  Czech
  Sobota 13. dubna 2024

  USA otřásla hrozivá zpráva. Bývalý hráč NFL zastřelil 5 lidí, pak obrátil zbraň proti sobě

  Zpravodajské deníky v USA během včerejšího dne informovaly o hrůzném činu. Ve městečku Rock Hill v Jižní Karolíně přišlo o život pět lidí včetně dvou malých dětí. O něco později se ukázalo, že pachatelem byl někdejší hvězdný hráč NFL Phillip Adams, který nakonec spáchal sebevraždu.

  Pokud alespoň trochu sledujete scénu amerického fotbalu v USA, tak víte, že nejde o první takový počin. Na prvním místě můžeme zmínit třeba veřejně známý případ O. J. Simpsona. Ten si odseděl ve vězení 9 let za vraždu bývalé manželky a jejího partnera.

  Procesem žila celé USA, nakonec byl ale bývalý hráč NFL očištěn. O jeho možném zapojení či nezapojení do hrozivého činu se stále vedou debaty. Číslo 2 patří někdejší hvězdě Nové Anglie, které neprošlo usmrcení kamaráda.

  O Aaronu Hernandezovi byla dokonce natočena i minisérie, kterou má ve svém repertoáru Netflix. Vraždu prý mohlo způsobit poškození mozku, jímž často fotbalisté trpí. Tehdy 27letý Hernandez nakonec ve vězení spáchal sebevraždu.

  Život si vzal i strůjce děsivého běsnění z dnů minulých. Phillip Adams pobíhal po trávnících v NFL celkem 6 sezon, během kterých nosil dresy San Francisca, New Yorku Jets, Seattlu, Oaklandu a naposledy „Jestřábů“ z Atlanty.

  „Nikomu z nás to teď vůbec nedává smysl,“ kroutí hlavou šerif

  Co se vlastně přihodilo? Adams navštěvoval po konci kariéry uznávaného lékaře Roberta Lesslieho. A právě k němu zamířil bývalý fotbalista se zbraní ráže 45 v ruce. Řádění odnesl sám lékař, jeho žena, dva vnuci ve věku 9 a 5 let a jeden ze zaměstnanců.

  Dlouho se spekulovalo o tom, kdo je viníkem, informaci o tom, že čin provedl Adams, potvrdil až nejmenovaný zdroj přímo z rodiny. „Byl to hodný kluk. Myslím, že ho zkazil fotbal,“ poznamenal nevěřícně deníku USA TODAY otec Adamse.

  Šílenost v lékařově domě nenechala policejní složky dlouho chladnými. Adams z místa činu utekl zpět domů, tam si ale pro něj policisté zanedlouho přišli. Už bylo pozdě, 32letého bývalého fotbalistu našli v ložnici s prostřelenou hlavou.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  2 KOMENTÁŘE

  1. Hodný chlapec, co zdravil sousedy, pomáhal s nákupy starším lidem a pouštěl je sednout v tramvaji…
   Ale vážně za nic nemůže, to ten fotbal, zatracený sport….
   😀

  Comments are closed.