0.9 C
Czech
Pondělí 29. prosince 2025
Bojové sportyNáhlá smrt ruského fightera. Osudným se mu zřejmě stal vodní meloun

Náhlá smrt ruského fightera. Osudným se mu zřejmě stal vodní meloun

Ruský fighter náhle zemřel po konzumaci vodního melounu. Vodní meloun měl jíst se svojí manželkou, ta je nyní hospitalizována v nemocnici. Zatím probíhá velké vyšetřování. Někteří se však domnívají, že by mohlo jít o smrt způsobenou velkým množstvím konzumace opioidů.

Pisarev zemřel už 30. října, příčiny jeho smrti se dostávají na povrch až nyní. Rodina tvrdí, že se měl zápasník MMA otrávit konzumací vodního melounu. Ten s ním konzumovala i jeho žena, která se nyní nachází v nemocnici. Bojovníka měl údajně najít jeho otec otec kolem čtvrté hodiny odpoledne. Bojovník se svojí ženou spali, když se však otec přiblížil, zjistil, že jeho syn nedýchá.

„Nahlédl jsem do pokoje – Alexander se ženou spali. Přišel jsem blíže a zjistil jsem, že můj syn nedýchá,“ okomentoval hrůzný zážitek otec Igor Vladimirovič.

Místní orgány činné v trestním řízení ve městě Balašicha, které leží přibližně 20 km východně od Moskvy, začaly vyšetřovat příčinu Pisarevovy smrti. Podle Vyšetřovacího výboru Moskevské oblasti vyšetřovatelé za účasti soudního znalce provádějí dodatečné ohledání místa činu, zabavují předměty důležité pro vyšetřování a plánují soudní chemickou expertizu. V současné chvíli probíhá také pitva těla, která určí přesný důvod smrti. Všichni domácí zaměstnanci v domě prý také projdou výslechem ohledně toho, jak se meloun dostal do Pisarevova domu.

„Alexandr Pisarev zemřel ve spánku a neměl žádné chronické zdravotní problémy. Podle předběžných údajů byla smrt důsledkem otravy jídlem,“ řekl ruské státní tiskové agentuře Tass člen Pisarevova týmu Tomahawk.

Někteří se domnívají, že mohlo jít opravdu o otravuju jídlem, tedy v tomto případě vodním melounem. Jiní zase tvrdí, že by mohlo jít o otravu opiody, neboli látkami, na kterých se ve velkém množství stává člověk závislý. Pisarev byl místním moskevským šampionem v boji a také šampionem ruského Centrálního federálního okruhu v MMA. Soutěžil v různých ruských bojových ligách, včetně RCC a Fight Nights. Fighter bojoval hlavně v v letech 2015 – 2020, kdy absolvoval pět zápasů s bilancí 3 – 2. Byl dokonce finalistou na evropském šampionátu.

Reklama
Reklama

Nejčtenější tento týden

OKTAGON 81: Kincl je zpět, Fleury obhájil pás a hned přijal novou výzvu

Oktagon 81 v pražské O2 areně nabídl jedenáct zápasů, dvě titulové bitvy a osm českých bojovníků. Patrik Kincl se po dvou porážkách vrátil dominantním výkonem proti Robu Pukačovi, Will Fleury obhájil pás v těžké váze bleskovým TKO a přijal další výzvu. O titul v muší váze přišel útočit i David Dvořák, jenže duel s Žalgasem Žumagulovem zastavil lékař po třetím kole.

Cristiano Ronaldo ještě konec neplánuje. Kariéru ukončí až s tisícem gólů

Fotbalista Cristiano Ronaldo dal jasně najevo, že konec kariéry zatím nepřipadá v úvahu. Kapitán portugalské reprezentace prohlásil, že profesionální fotbal opustí teprve ve chvíli, kdy dosáhne hranice 1 000 vstřelených gólů v soutěžních zápasech.

Luke Humphries přežil drama na šampionátu PDC

Bývalý světový šampion Luke Humphries měl v neděli na mistrovství světa PDC pořádně namále, přesto se nakonec dokázal probojovat do čtvrtého kola. Spolu s ním slavili postup i další bývalí vítězové turnaje v čele s Michaelem van Gerwenem.

Raška ukončil Spicy Páju za 79 sekund a ukázal rozdíl mezi profíkem a celebritou

Zápas influencera Pavla Tótha s přezdívkou Spicy Pája proti profesionálovi Ondřeji Raškovi skončil bleskově. V pražské O2 areně se ukázalo, jak tvrdě umí realita MMA narazit do velkých slov i internetové sebejistoty. Raška dostal soupeře na zem, nenechal ho vstát a v prvním kole si došel pro TKO.

Čeští junioři zlomili Dánsko sedmi góly a poprvé vyhráli

Čeští hokejisté do 20 let si na mistrovství světa připsali první vítězství. Dánsko porazili 7:2, prosadilo se sedm různých střelců a výrazně pomohl i brankář Matyáš Mařík v klíčových chvílích. Zápas ale zhořkl kvůli tvrdé hře soupeře, na kterou si po utkání nahlas postěžoval Vojtěch Čihař. Další duel čeká národní tým v pondělí od 21:30 českého času proti Finsku.

Rittich zavřel bránu v derby a Nečas řídil další výhru Colorada

Vánoční pauza skončila a NHL se vrátila ve velkém stylu. David Rittich vychytal městské derby proti Rangers a Islanders vyhráli 2:0. Martin Nečas dal dva góly a v nájezdech rozhodl o výhře Colorada 6:5 nad Vegas. David Pastrňák sice skóroval v Buffalu, Boston ale padl 1:4.

Ferrero vysvětlil rozchod s Alcarazem, dohodu zlomila smlouva

Carlos Alcaraz jde do nové sezony bez trenéra, který ho dovedl na úplný vrchol. Juan Carlos Ferrero teď poprvé veřejně vysvětlil, proč skončil. Všechno se zlomilo na nové smlouvě. V pozadí ale běžel i spor o to, kdo bude určovat směr další kariéry.

Littler prošel do osmifinále. Turnaj má první velkou oběť, Bunting padl

Luke Littler dál drtí soupeře a v Alexandra Palace působí jako hráč z jiné ligy. Světová jednička si s přehledem zajistila místo v osmifinále mistrovství světa PDC. V třetím kole smetl Mensura Suljovice 4:0 a znovu ukázal, proč ho všichni berou jako hlavního favorita.

Zabystřan bodoval v Livignu, super G vyhrál Schwarz

Jan Zabystřan navázal na životní týden dalšími body. Osm dnů po senzačním triumfu ve Val Gardeně dojel v super G v Livignu jednadvacátý. V cíli ztratil 0,93 sekundy na vítěze, Rakušana Marca Schwarze. Český rychlostní lyžař znovu ukázal, že už do elitní společnosti nepatří jen na návštěvu.

Krejčí znovu bodoval dvojciferně, Atlanta ale dál padá

Vít Krejčí se proti Miami dostal na 11 bodů, jenže Atlanta doma prohrála 111:126 a natáhla sérii porážek už na pět zápasů. Hawks se dál trápí i po návratu Trae Younga, který tentokrát nasázel 30 bodů. Páteční program NBA přinesl také drama v Utahu, velké bodové večery v Portlandu i Indianě a další vítězství Phoenixu.

Pirát Krištofič končí v Oktagonu a není to kvůli zranění

Slovenský bojovník Samuel Pirát Krištofič oznámil, že po vypršení smlouvy už nepodepíše další kontrakt s organizací Oktagon MMA. Tvrdí, že ho k tomu dovedl zlomový moment před pražským galavečerem, kdy žádal jen o slevu na vstupenky pro sebe a svou manželku. „Mrzí ma, že som sa takto rozišiel s Oktagonom,“ vzkázal.

Hokejová dvacítka otevřela MS porážkou 5:7 s Kanadou

Čeští hokejisté do 20 let vstoupili do mistrovství světa v Minneapolisu divokou přestřelkou s Kanadou, favorit však nakonec vyhrál 7:5. Tým kouče Patrika Augusty přitom po 37 minutách vedl 3:2 a ve třetí třetině držel vyrovnaný stav 4:4. Dvakrát skóroval Tomáš Poletín, Vojtěch Čihař nasbíral tři body za gól a dvě nahrávky. Kapitán Petr Sikora a obránce Tomáš Galvas přidali shodně branku a asistenci. Další zápas čeká český výběr v noci na neděli od 2:30 SEČ proti Dánsku.

Jokič přepsal historii NBA vánočním triple-doublem

Nikola Jokič prožil jeden z největších večerů své kariéry. Na Boží hod dovedl Denver Nuggets k výhře 142:138 nad Minnesotou Timberwolves. Zapsal 56 bodů, 16 doskoků a 15 asistencí. Takový triple-double NBA ještě nezažila.

Karlos Vémola je ve vazbě a řeší akutní zdravotní komplikace

Český MMA přišel o hlavní postavu posledních dnů. Karlos Vémola čelí obvinění v drogové kauze a soud ho poslal do vazby. Do toho řeší akutní zdravotní problém a míří na operační sál.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama