13 C
    Sobota 27. dubna 2024

Jízda na ovcích? Není problém. NFL dokáže splnit každé přání

Už jste si někdy viděli jízdu na ovcích? Pokud ne, rozhodně začněte sledovat NFL. Pro tuto zajímavou aktivitu se rozhodli právě kvůli zpestření programu a rozhodně neudělali chybu. Na jejich poločasovou aktivitu budou děti vzpomínat ještě dlouho. Zajímavá kulturní vložka pobavila rodiče, ale hlavně jejich děti. jízda se týkala přesně tří dětí a soutěžilo se o to, kdo vydrží nejdéle sedět. Jestli se tato akce povedla? Rozhodně ano! Celý program si fanoušci moc pochvalovali a už se těší na příští rok. Je to pro vás roztomilost nebo spíše bizár?

Denver Broncos, tým z americké NFL, připravil pro své fanoušky opravdu nevšední zážitek během nedávného zápasu proti Cleveland Browns. O poločasové přestávce měly děti jedinečnou možnost projet se na ovcích a vyzkoušet si, jak dlouho se na těchto zvířatech udrží. Tato neobvyklá aktivita byla součástí oslav blížící se události National Western Stock Show & Rodeo.

Denver Broncos předvedli skvělý výkon v zápase proti Cleveland Browns, vedli 14:6 po prvním poločase a fanoušci si užívali vzrušující hru. Ovšem nejzajímavější okamžik přišel během poločasové přestávky, kdy byl představen zábavný program. Tři odvážné děti dostaly šanci vyzkoušet si jízdu na ovci s cílem udržet se co nejdéle. Video z této neobvyklé události bylo popsáno oficiálním účtem NFL jako „Nejvíc denverský poločasový zážitek, který si umíte představit.“

První soutěžící se na ovci udržel jen pár vteřin, a ani druhý neměl lehkou úlohu, ovce na něj totiž šlápla. Nicméně díky bezpečnostním opatřením, včetně helmy, unikl bez zranění a rychle se postavil na nohy. Třetí dítě se stalo skutečnou hvězdou poločasové přestávky, udrželo se na ovci až do koncové zóny, což vyvolalo nadšené reakce na sociálních sítích.

Program poločasové přestávky sloužil jako nádech pro nadcházející The National Western Stock Show & Rodeo, které se koná v Denveru od 6. do 21. ledna a tradičně se koná od roku 1906. Denver Broncos nakonec vyhráli domácí utkání s výsledkem 29:12, což znamenalo jejich pátou výhru v řadě a posunuli se na bilanci 6-5, přiblíživ se postupovým pozicím v lize. Co říkáte na tyto přestávkové aktivity?