Více
  10.5 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Tipy na sázení: MONZA vs. ATALANTA

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Atalanta vstoupila do nové sezóny, jak nejlépe mohla, průběžné první místo bude hájit proti poslední a bezbodové Monze, kterou potřebuje porazit. Co od utkání očekávat a na co si vsadit?

  Monza se coby nováček soutěže trápí, v prvních čtyřech kolech měla náročný program, proti Udine, As Řím, Neapoli a FC Turín nezískala ani bod. V tabulce je logicky poslední, dva body za sedmnáctým místem.

  Atalanta naopak po loňském zklamání, když se nedostala do pohárů, válí, po čtvrtém kole dokonce vedla celou ligu, aktuálně se zápasem k dobru ztrácí na čelo jeden bod. Body ztratila pouze při remíze s AC Milán.

  Domácí táhne hrotový útočník Gianluca Caprari, italský reprezentant se zatím trefil jednou a jednou asistoval. Velká letní posila Stefano Sensi zatím hledá ideální formu, když se mu ale vyhýbají zranění, patří k nejlepším v lize.

  Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

  Hosté se spoléhají na Teuna Koopmeinerse, nizozemský reprezentační záložník síť rozvlnil již čtyřikrát. Jeho ukrajinský kolega ze zálohy Ruslan Malinovskij vstřelil jeden gól a na jeden další nahrál.

  Monza vstřelila pouze dva ligové góly a jedenáct jich dostala. Je nejhůře bránícím týmem, zatím v každém kole inkasovala alespoň dvakrát.

  Atalanta se z úvodu ročníku spoléhá na dobře fungující obranu, za čtyři kola inkasovala jen dvakrát. To je trochu zvláštní, protože jméno v Evropě si v posledních letech udělala tím, že soupeře prostě přestřílela.

  S ohledem na formu obou týmů a Koopmeinerse, ze kterého se stává stejný lídr, jakým byl v Alkmaaru, si myslím, že Atalanta vyhraje.

  Tip na sázení | Výhra Atalanty v kurzu 1,64 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS