Více
  26.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Děsivá pizza, mizející párek. Občerstvení na fotbalech je často gastronomickým „zážitkem“

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Dobré jídlo a pití patří neodmyslitelně k prožití toho nejlepšího fotbalového zážitku. Neexistuje nic lepšího, než se zakousnout do šťavnaté klobásky, usrknout dobrého piva a u toho sledovat oblíbený tým. V některých zemích a na některých stadionech však není vše zalito sluncem. Podívejme se na ty nejšílenější gastronomické výtvory, které byly divákům naservírovány.

  Začneme pro nás tím nejzajímavějším. Divák anglického fotbalového klubu Alfreton Town se na sociálních sítích pochlubil zážitkem, který si koupil za v přepočtu 90 korun. Jedná se o hranolky s hráškem polévané zvláštní hnědou omáčkou. Sami musíte uznat, že tohle si pod dobrý jídlem jistě nepředstavujete.

  Zajímavé však je, že divák který příspěvek sdílel, byl s jídlem spokojen. Vlna kritiky se snesla až ve chvíli, kdy příspěvek přeletěl moře a dostal se do rukou náročných Američanů. Na svém účtu se dokonce vyjádřil i samotný klub, který zděšení nechápal.

  „Je vidět, že jsme svým jídlem nakrkli pár lidí za dalekými rybníčky. Nechápeme, co by za takové peníze chtěli,“ uvedl klub na svém Twitteru.

  Fanoušci si nebrali servítky:

  • „Poprvé jsem opravdu rád, že jsem Američan,“ napsal první.
  • „Nejdříve nám házíte špínu na všechny hamburgery, párky v čokoládě, těstoviny se sýrem a pak uděláte tohle. Vždyť to vypadá otřesně a jako by to už někdo jedl,“ napsal druhý.

  Velký versus malý, nejhorší pizza na planetě

  Dalším docela zvláštním jídlem je velká klobása v očividně malé housce. Sám autor do popisku napsal následující. “Jaké je vaše nejhorší jídlo, které jste na stadionu jedli,“ ptal se na sociálních sítích. Musíme ale uznat, že jídlo vypadá o padesát procent lépe než předchozí zvláštní výtvor.

  Není pizza jako pizza. I když, existuje vůbec špatná pizza? Pod tímto pizzovým výtvorem se vznesla vlna kritiky. Jeden z fanoušků se ptal, zda je vůbec tento italský pokrm hodný místa ve fotbalových kioscích. Inu, tento rozhodně ne.

  Velice zajímavý gastronomický zážitek nejspíše zažil i následující fanoušek. Ten se svým dílem pochlubil poté, co viděl předchozí příspěvek.

  Cenu za první místo o nejzvláštnější jídlo by ale nejspíše obdržel poslední fanoušek. Chuť samozřejmě nemůžeme posoudit, na pohled ale byly k vidění dvě klobásy připomínající mužské přirození, které se jen tak povalují na preclíku.

  No uznejte sami, nic co byste si chtěli dobrovolně na fotbalovém stadionu dát.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ