Více
  9.1 C
  Czech
  Pondělí, 26 září, 2022

  Schick mezi nejlepšími hráči FIFY 23. Kanonýr Bayeru se vměstnal do elitní stovky

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Druhý nejlepší střelec loňského ročníku Bundesligy a jeden z top českých útočníků v současném fotbale se dočkal odměny. Svými výkony v minulé sezoně si Patrik Schick vysloužil místenku do top stovky nejlepších hráčů herního simulátoru od společnosti EA s názvem FIFA 23. Jak ostatně tvůrci informují na svých webových stránkách.

  Ačkoliv se Patrikovi Schickovi na startu nového ročníku příliš nedaří, vloni válel. Do zápasů v dresu Bayeru Leverkusen naskočil v celkem 34 případech, přesněji v Bundeslize, Evropské lize a DFB Pokalu, trefil se 24krát a k tomu přidal ještě 5 asistencí. Díky tomu se zvedla reálná cenovka, ale také hodnocení ve hře FIFA.

  Za několik málo dní oficiálně spatří světlo světa edice s pořadovým číslem 23. EA Sports, tedy výrobci a tvůrci oblíbeného fotbalového simulátoru, už na své stránky umístily ratingy. Jinými slovy řečeno hodnocení jednotlivých fotbalistů. A nechybí ani zmiňovaný Schick. Co nechybí, český útočník je celkově 71. nejlepší hráč FIFY 23 s hodnocením 85.

  Posun je to obrovský vzhledem k tomu, že měla vloni jeho karta hodnotu 79. Při pohledu na top stovku mohou fanoušci zjistit také další zajímavosti. Kromě jiného třeba to, že je Schick lepší než borci typu Paul Pogba, Jamie Vardy, Pierre-Emerick Aubameyang, Joao Felix, Declan Rice, Jack Grealish nebo Pedri.

  Statistikám vládne Benzema

  Na předních příčkách nejlepších hráčů ve FIFĚ se v posledních letech objevovala dvě hlavní jména. Lionel Messi a Cristiano Ronaldo vládli tabulkám několika po sobě jdoucích edic, s přibývajícím věkem se ale musejí stále víc a víc sklánět před ostatními. Jak je tomu ve FIFĚ 23?

  Portugalec Ronaldo figuruje s hodnocením 90 na osmém místě, jeho kolega Messi z Argentiny s 91kou na místě pátém. Hodnocení 91 ale mají kromě drobného fotbalového génia z Paris Saint-Germain další čtyři fotbalisté. Přesněji Kylian Mbappé, Kevin De Bruyne, Robert Lewandowski a Karim Benzema. Poslední jmenovaný celkovou hodnotou karty celé FIFĚ 23 kraluje.

  Hra oficiálně vyjde v celosvětové premiéře 30. září. A fanoušci vědí, že se vzhledem k tomu, že má být poslední edice s názvem FIFA, která navíc bude placení, mají na co těšit.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno