Více
  11.5 C
  Czech
  Pátek, 15 října, 2021

  Koho by rád vyzval Mike Tyson? Pokud dostane balík, do ringu půjde s Loganem Paulem

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Boxerské duely celebrit je tématem, na které se toho v poslední době napovídalo až, až. Zdá se ale, že ještě není všem soubojům konec. Během jednoho z rozhovorů se k trendu vyjádřil i legendární Mike Tyson. Kdyby dostal bijec řádně zaplaceno, nevadilo by mu postavit se tváří v tvář Loganu Paulovi.

  Mike Tyson je boxerským veteránem, který svého času vlastnil najednou tři pásy – WBA, WBC a IBF. Jako mladý byl nepřemožitelný a nepřišel si na něj téměř nikdo. Jeho kariéru pak ale poznamenaly i excesy, bankrot a ne zrovna ukázkové chování na veřejnosti.

  Boxer s typickým tetováním na obličeji skončil s účinkováním v profi ringu už v roce 2005, třeba vloni ale v rámci exhibičního večera vyzval Roye Jonese. Bitva, která skončila remízou, Tysona zřejmě nakopla. O svém comebacku tak mluví stále víc a víc.

  Nebude to už zřejmě profesionální scéna, mluví se ale o tom, že by se mohl porvat hned s několika lidmi. Holyfield, kterému ukousl kus ucha, by fight klidně bral, sám Tyson ale míří jinam. A to do rodiny Paulových. Dva bratři, Logan a Jake, pijou veřejnosti krev.

  Tyson versus kdo?

  Jake i Logan zatím v ringu neprohráli. A to ani v případě, kdy Logan boxoval s Floydem Mayweatherem. Sám Tyson před jejich bojem prohlašoval, že Youtuber nemá šanci. Pak se ale za svá slova musel náležitě omluvit.

  „Jsem na tebe hrdý. Nakopal jsi mu pr***. Mýlil jsem se, promiň,“ vzkázal veterán na adresu Logana. Teď to ale vypadá, že kdyby byla možnost, Tyson by svého o dost mladšího favorita vyzval sám. Kdyby ovšem dostal pořádně zaplaceno.

  „Přesně tohle jsou zápasy, které vydělávají peníze. Tyhle chlapi sleduje 75 milionů lidí,“ žasl Tyson. Vyzval by někoho? „Sakra jo. Byl by z toho slušný balík peněz,“ odvětil. Kdyby si měl vybrat, byl by to právě zmiňovaný Logan.

  Není jisté, zda k velkému fightu skutečně dojde, jasné ale je, že 55letý Mike Tyson by chuť měl. Teď už jde jen o to, zda by další náročnou výzvu přijal i Youtuber.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Martin Buday

  Slovenská enkláva v UFC se rozroste. Ke smlouvě se probil „pořízek“ z Trnavy

  UFC. Organizace, o níž sní každý profesionální zápasník. Jen malému množství bijců se ale podaří do elitní společnosti ve Spojených státech americký prodrat. Slovensko v ní mělo až doteď jednoho zástupce, ke Klenovi ale přibude nováček. Smlouvu si svým výkonem zajistil Martin Buday.
  Fury vs. Wilder III

  Wilder po prohře s Furym šílel. Nejprve zkoumal rukavice, pak se choval nesportovně

  Jeden z největších boxerských soubojů letošního roku je zdárně u konce. Dovršení trilogie mají za sebou dvě těžké váhy, Tyson Fury a Dentay Wilder. Diváci v Las Vegas přihlíželi strhující bitvě, kterou v 11. kole překlenul na svou stranu britský boxer Fury. Po zápase se ale mluví i o Wilderovi, který se nechoval vůbec ukázkově.
  Tyson Fury vs. Deontay Wilder

  Poklopec si nerozepnu, směje se Fury. Před bitvou s Wilderem chce být boxer nažhavený

  Dovršení trilogie je za dveřmi. Už za dva dny vstoupí do ringu Tyson Fury a Dentay Wilder. Vzájemný souboj dvou těžkých vah byl v plánu už na léto, nakonec se ale musel přesunout. Oba borci ladí formu a hlásí, co mají v plánu. „Cikánský král“ Fury si například odepře veškerý sex.
  Muhammad Ali

  Boxer v roli malíře. Obrázky z dílny Muhammada Aliho se prodaly za 20 milionů

  Aukční síně jsou plné předmětů, které dříve vlastnili a používali vynikající sportovci. Kopačky, dresy, basketbalové boty, tenisky, baseballové pálky. To všechno je čas od času k mání. Za téměř 1 milion dolarů se teď ale prodala i celkem velká vzácnost. Obrázky, které nakreslil boxerský velikán Muhammad Ali.
  Jon Jones

  Jonese z UFC čeká za další exces soud. Měl zmlátit partnerku, pak zničit policejní auto

  V kleci patří Jon Jones mezi borce, kterých se soupeři neskutečně bojí. To samé se ale bohužel týká i domácnosti, kterou sdílí bijec společně se svou snoubenkou. Minulý pátek ji měl fyzicky napadnout a rozbít nos. Aby toho náhodou nebylo málo, po příchodu policie se bránil zatčení a poničil auto.
  Manny Pacquaio

  Boxerský velikán si balí kurfy. Pacquaio dává ringu sbohem, teď chce být prezidentem

  Svět boxu se loučí s velkým jménem. Manny Pacquaio patří mezi giganty, kteří během své kariéry uštědřily svým sokům tisíce ran. Filipínec se ale ve svých 42 letech rozhodl, že s profi dráhou sekne. Důvod? Celkem zajímavý. Teď už bývalý boxer se rozhodl pro kandidaturu na prezidenta.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama