Více
  23 C
  Czech
  Úterý, 28 června, 2022

  Kandidát na otce roku. Fanoušek dokázal chytit míček s dítětem a láhví v ruce

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Na úterním zápase Cincinnati Reds se televizním kamerám podařilo zachytit dokonalý moment. Kamera mířila na odpal basebalového míčku, který letěl směrem k divákům. Ten se podařilo ukořistit Jacobu Kingsleyovi, fanouškovi, který v tu chvíli držel na klíně své dítě a krmil ho. Diváci i komentátoři byli z jeho výkonu u vytržení.

  I přes to, že Cincinnati Reds zápas proti San Diegu Padres prohráli, získal souboj neskutečné ohlasy. O krásný moment se zasloužil divák jménem Jacob Kingsley, který si v poklidu seděl mezi diváky a krmil dítě. Profil MLB zveřejnil na svém účtu video, kde se muž jen trošku vykloní ze své sedící pozice a chytne míč, který zrovna na hřišti odpálili.

  V klidu ho chytí a jakoby nic se vrátí zpátky ke krmení svého synka. „Dobrá práce. Chytil jste míč a ani jste nerozlil mléko, tomu říkám skvělý výkon. Dítě je v naprostém pořádku a vy si odnášíte suvenýr, tak to má být,“ smáli se komentátoři. Po zápase Jacob sdělil, že to dělal hlavně kvůli bezpečí svého dítěte, které je samozřejmě na prvním místě. Zároveň také uvedl, že to bylo velmi jednoduché a míček mu letěl přímo na ruku.

  „Viděl jsem, jak ten míč letí a jen jsem si přál, ať nezraní mého syna. Udělal jsem, co jsem mohl. Jen jsem vystrčil ruku a měl jsem ho. Je tedy pravda, že lidi po něm šli jako piraně, ale já ho dokázal ulovit,“ smál se táta. „Syn si to teď nejspíš ještě neuvědomuje, zajímá ho jen jídlo. Je to ale skvělá vzpomínka a až vyroste, určitě mu jí ukážeme,“ dodal Jacob.

  Pro manželku je superhrdina

  „Pro mě je to teď takový superhrdina. Já ty míčky sledovala celou hru, bála jsem se, aby nedošlo ke zranění. Když to ale přijde, tak jen zíráte a pořád si říkáte: „Tak co, letí to sem nebo ne?“ smála se Jacobova manželka.

  Takový kousek určitě není ojedinělý. Je vidět, že otcové se svými dětmi míček prostě přitahují. Příkladem toho je i následující video, které zachytilo odpálený míček, který otec opět se svým synem chytil. Lidé šíleli a dostalo se jim neskutečného ocenění. Klobouk dolů za oba výkony.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ