Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Slavný herec a jeho call s Kobem. O čem se při prvním a posledním telefonátu bavili?

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Americký herec O‘Shea Jackson Jr. se před pár týdny rozpovídal v americké show s názvem The Ellen DeGeneres Show. Třicetiletý herec prozradil kouzelný příběh spojený s basketbalovou zesnulou hvězdou. Jackson Jr. jednou omylem v opilosti poslal Kobemu Bryantovi zprávu na Twitteru, která započala jejich kamarádství.  

  „Byl jsem jednou tahle doma, trochu jsem se opil a tak si říkám, co kdybych napsal Bryantovi zprávu. Jo jasně, napíšu mu, jdu do toho. Věděl jsem, že mě Kobe sleduje na Twitteru, takže jsem si říkal, že to bude lehká práce,“ začal vyprávění herec.

  „Napsal jsem mu: Hele člověče, jen chci vědět, jak se máš? Jak můžeš být nespokojený? Můžeš mi napsat nějaké filmy nebo knihy které máš rád? Něco mi prosím pošli,“ vyprávěl se smíchem Jackson Jr., který si mimo jiné zahrál třeba ve filmu Straight Outta Compton.

  Basketbalová legenda, která v lednu 2020 zemřela při havárii vrtulníku spolu se svou 13letou dcerou Giannou a sedmi dalšími lidmi, odpověděla na zprávu svým telefonním číslem. Po několika dnech nakonec Jackson zavolal Bryantovi, když se zrovna vezl v taxíku.

  25 minut!

  „Mluvil se mnou neskutečných 25 minut! Chápete to? Mluvili jsme o našich rodičích, měl tátu, který byl taky v lize a Kobe šel v jeho stopách. Měl tak trochu stejný svět jako já. Mluvil o pracovní morálce o tom, že mu přijde, že toho pro basket pořád neudělal dost,“ posmutněl herec.

  Herec také přiznal, že je rád, že jeho první telefonát s jeho životní legendou byl pro něj taky ten poslední. „Je to něco, čeho si budu vždy vážit, že první telefonát s mým hrdinou byl zároveň tím posledním. To je něco, co si beru k srdci. Takže celý můj výkon ve Swaggeru, v který doufám všichni vidíte, je věnován Kobe Bryantovi,“ vzkázal Jackson.

  Samotný herec v současné době vstřebává dokončení seriálu Swagger. Ten řeší vzestupy a pády mladých sportovců a sám Jackson Jr. si v něm zahrál basketbalového kouče. Navíc, natáčení začalo den po Kobeho smrti. Bylo tak hodně, hodně náročné.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  NBA: Heat vs. Lakers

  Východní konference NBA má nové lídry. Do čela se po výhře nad Lakers vyšvihlo Miami

  I bez českých zástupců v noci na dnešek pokračovalo dění v zámořské NBA. O akci nebyla ani tentokrát nouze, čelo tabulky se měnilo ve Východní konferenci, na západě byl k vidění šlágr mezi Utahem a Golden State Warriors. Jak zápasy dopadly? Na to se teď v přehledu podíváme.
  Bobistky Jamajky

  Kokosy na sněhu, edice Peking. Jamajská výprava na olympiádě přepíše dějiny sportu

  Téměř každý sportovní fanoušek ví o olympiádě v Calgary a čtyřbobu, který se tehdy postaral o senzaci. Dějiny sportu sepsala parta čtyř Jamajčanů, kteří vyměnili Karibik za sníh. Na hrách v Pekingu se čeká něco podobného, pouze s tím rozdílem, že tentokrát už budou posádky hned tři.
  Pomník Emiliana Saly v Nantes

  Od tragické smrti Emiliana Saly uběhly přesně 3 roky. Viník letecké nehody dostal směšný trest

  Psal se leden roku 2019, když fandové Cardiffu City slavili. Do klubu, jenž se v té době potácel na dně Premier League, měl přijít za rekordní částku argentinský kanonýr Emiliano Sala. Ten ale bohužel nikdy neviděl stadion, tréninkové centrum, ani zástupce klubu. Fotbalista po pádu letadla, které mířilo na Ostrovy, zemřel.
  Oscar Pistorius

  Podobně jako Robinho putovaly za mříže i další hvězdy. Mezi jmény nechybí ani Tyson

  Ani velké sportovní osobnosti se neřadí mezi úplné svatoušky. Mnozí fotbalisté, hokejisté či boxeři sice možná jsou považováni za vzory, z těchto chlapíků si ale příklad rozhodně neberte. Přinášíme vám pět těch nejznámějších sportovních hvězd, které skončily v rukou policie a následně ve vězení.
  Tom Brady

  Smutek stranou. Mladík po smrti své matky zářil, dojemný příběh uhranul i Toma Bradyho

  Středoškolský quarterback Alex Brown ztratil po čtrnáctiletém boji s rakovinou prsu svoji matku. Smutek se ale nekonal, nadějný sportovec se hned další den ukázal v zápase svého týmu a skóroval osmi touchdowny. Jeho příběh zasáhl Daniela Jonese, ale i hvězdu amerického fotbalu Toma Bradyho.
  Občerstvení před zápasem

  Děsivá pizza, mizející párek. Občerstvení na fotbalech je často gastronomickým „zážitkem“

  Dobré jídlo a pití patří neodmyslitelně k prožití toho nejlepšího fotbalového zážitku. Neexistuje nic lepšího, než se zakousnout do šťavnaté klobásky, usrknout dobrého piva a u toho sledovat oblíbený tým. V některých zemích a na některých stadionech však není vše zalito sluncem. Podívejme se na ty nejšílenější gastronomické výtvory, které byly divákům naservírovány.
  Reklama
  Reklama
  Reklama