Americký fotbalTom Brady oznámil konec kariéry na pláži. Fanoušek si díky písku vydělá...

Tom Brady oznámil konec kariéry na pláži. Fanoušek si díky písku vydělá miliony

Ukončoval kariéru již několikrát, teď to ale poprvé myslí vážně. Nejznámější quarterback Tom Brady oznámil, že na hřišti už ho diváci neuvidí. Toho se chytnul jeden vynalézavý fanoušek, který se rozhodl, že na internetu zpeněží písek, na které se Brady loučil s kariérou. Začínalo se na 15. tisících, nyní částka šplhá až ke dvěma milionům.  

Všechno jednou končí, a tak i slavná kariéra NFL hráče Toma Bradyho jednou musela odejít. Už několikrát slavný sportovec naznačoval konec, minulý rok už to opravdu vypadalo, že se na hřiště nevrátí. Po 40 dnech si ale vyjádření rozmyslel a odehrál svoji 23. sezonu. V tomto roce je už ale definitivně dohráno a nejlepší hráč všech dob se odebírá do ústraní sportovního důchodu.

Ještě, že tu ale máme vykutálené fanoušky, kteří si i na této akci nenašli své. Brady se rozhodl konec své sportovní kariéry oznámit pomocí videa, které vložil na internet. Jednoho fanouška ale napadlo něco úžasného. Přijít na pláž, kde Brady vysílal video a vzít písek se záměrem velmi drahého prodeje. Tento čin se mu velmi povedl.

 Dychtivý prodejce vzal písek z přesného místa, kde Brady nahrál své odchodové video a položku vložil na eBay. Písek z floridské pláže se nyní v této chvíli prodává za neskutečných 2,2 miliony korun. V nabídce stojí: „Vsaďte si na jeden ze dvou vzorků odebraných z přesného místa odchodu Toma Bradyho, kde oznámil svůj odchod do sportovního důchodu 1. února 2023.“ List Miami Herald uvádí, že Brady své oznámení učinil z pláže Surfside v Miami, která se nachází nedaleko místa, kde žil se svou bývalou manželkou Gisele Bündchen.

Počáteční cena položky činila i tak neskutečných 677 dolarů, což činí zhruba 15. tisíc korun. Toto číslo je pro samotného Bradyho velmi významné. Je to totiž rekordní počet zaznamenaných touchdownů v jeho kariéře. Aukce má skončit 12. února. Vítěz nabídky obdrží jednu ze dvou zavařovacích sklenic s pískem nasbíraným na místě. Zájemci, kteří chtějí vlastnit kus historie, mohou přihazovat na eBay.

Reklama
Reklama

Nejčtenější tento týden

Celebrini podepsal rekordní smlouvu a přepíše historii NHL

Macklin Celebrini si s výrazným předstihem zajistil budoucnost v San Jose. Kanadský útočník podepsal pětileté prodloužení kontraktu v celkové hodnotě 94 milionů dolarů. Od sezony 2027 až 2028 bude pobírat v průměru 18,8 milionu dolarů ročně, což představuje nový rekord v historii NHL.

FIFA čelí ostré kritice. Plán s privátními investory může změnit podobu mistrovství světa

FIFA chce otevřít dveře soukromým investorům a získat miliardy dolarů na další rozvoj světového fotbalu. Ambiciózní projekt však okamžitě narazil na odpor UEFA i řady fotbalových představitelů, kteří varují, že by komercializace mohla ohrozit samotnou podstatu největších reprezentačních turnajů.

Mikaela Mayer chce zápas roku. S Cameron slibují strhující bitvu o tři světové tituly

Ženský profesionální box čeká na konci srpna jeden z největších duelů letošní sezony. Američanka Mikaela Mayer se v Birminghamu utká s domácí šampionkou Chantelle Cameron v souboji o sjednocení světových titulů v superwelterové váze. Obě zkušené boxerky věří, že fanouškům nabídnou nezapomenutelnou podívanou.

Velký návrat. Zachrání Roberto Mancini italskou reprezentaci?

Roberto Mancini se po téměř třech letech vrací na lavičku italské fotbalové reprezentace. Vedení svazu mu svěřilo tým, který potřetí za sebou nepostoupil na mistrovství světa. Novým technickým ředitelem se stal Claudio Ranieri.

George Russell už má smůly dost. Po dalším problému s motorem přiznal: Takovou sezonu jsem nikdy nezažil

George Russell zažil při Velké ceně Maďarska další tvrdou ránu. Pilot Mercedesu přišel vinou technického problému o šanci bojovat o pódium a po závodě přiznal, že podobně nešťastnou sezonu ve své kariéře ještě nezažil. Přesto věří, že se štěstí v druhé polovině ročníku konečně obrátí.

Zidane se stal novým trenérem francouzské reprezentace

Francouzskou fotbalovou reprezentaci povede Zinédine Zidane. Někdejší hvězda světového fotbalu převzala národní tým po Didieru Deschampsovi a smlouvu má minimálně do mistrovství světa v roce 2030. Pro legendárního záložníka jde o první zkušenost v roli reprezentačního trenéra, na lavičku přichází po pětileté pauze od konce svého druhého angažmá v Realu Madrid.

Jack Draper znovu mimo hru. Zdravotní potíže ohrožují i jeho start na US Open

Zdálo se, že se Jack Draper konečně vrací do formy. Místo vytouženého návratu ale přišla další nepříjemná zpráva. Britský tenista se kvůli zranění levé paže odhlásil z turnaje ATP ve Washingtonu a jeho účast na závěrečném grandslamu sezony, US Open, je opět vážně ohrožena.

LeBron James bude hrát za Philadelphii s číslem 23

Basketbalová hvězda LeBron James oficiálně zamířila do týmu Philadelphia 76ers. Jedenačtyřicetiletý rekordman NBA bude nosit číslo 23 a pokusí se získat titul už se čtvrtým klubem. Philadelphia čeká na mistrovský triumf 43 let.

Anthony Joshua přežil šok v úvodu zápasu a pak soupeře zničil. Souboj s Furym je znovu o krok blíž

Anthony Joshua měl v Džiddě namále. Britský boxer se po pouhých dvaceti sekundách ocitl na podlaze a jeho vysněný duel s Tysonem Furym visel na vlásku. Olympijský vítěz ale předvedl skvělý obrat, Kristiana Prengu ukončil ve druhém kole a znovu přiblížil dlouho očekávaný britský souboj těžkých vah.

Luke Littler znovu dobyl Blackpool. Ve finále přepsal historické rekordy Phila Taylora

Luke Littler pokračuje v naprosto výjimečné sezoně. Devatenáctiletý Angličan ovládl World Matchplay podruhé za sebou, když ve finále jednoznačně porazil Gerwyna Price 18:9. K triumfu navíc přidal několik historických rekordů a znovu potvrdil, že je současnou jedničkou světových šipek.

Norris vyhrál v Maďarsku první závod sezony, Piastri po kolizi odstoupil

Lando Norris ovládl Velkou cenu Maďarska formule 1 a připsal si první vítězství v letošní sezoně. Úřadující mistr světa porazil Maxe Verstappena a lídra šampionátu Kimiho Antonelliho. Jeho týmový kolega Oscar Piastri po kontaktu s Carlosem Sainzem a následných technických problémech závod nedokončil.

Pogačar popáté vyhrál Tour de France a vyrovnal historický rekord

Tadej Pogačar završil další mimořádnou Tour de France ziskem pátého celkového triumfu. Slovinský cyklista se tím zařadil po bok největších legend závodu a vyrovnal rekord pěti vítězství. Závěrečnou etapu v Paříži ovládl po dramatickém finiši Mathieu van der Poel. Úspěch slavili také čeští cyklisté, Mathias Vacek pomohl stáji Lidl Trek k prvenství v hodnocení týmů.

Štvanice po 40 letech vzdala hold tenisovým legendám

Zaplněný centrální dvorec na pražské Štvanici přivítal československé finalistky Poháru federace z roku 1986. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnily Hana Mandlíková, Helena Suková, Regina Maršíková a Andrea Holíková-Musilová. Martina Navrátilová je pozdravila prostřednictvím videovzkazu.

Norris připravil Hamiltona o pole position, Brita pak trest odsunul na páté místo

Lando Norris ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska formule 1. Lewis Hamilton za ním zaostal o pouhých 12 tisícin sekundy, po dodatečném trestu však klesl z druhého na páté místo na startovním roštu. Sankci obdržel také lídr šampionátu Kimi Antonelli.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama