Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Anglický ragbista skončil v poutech. Čelí obvinění ze znásilnění, pomáhat mu měla prostitutka

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hráč anglického ragbyového týmu je obviněný z odvedení náctileté dívky do bytu prostitutky za účelem sexuálního napadení. Jedenačtyřicetiletá Sandra Ntonyaová přiznala, že je sexuální pracovnice, která si účtuje 160 liber za hodinu a operuje ze svého vlastního domu v Gortonu v oblasti Great Manchesteru. Hráč ji měl údajně kontaktovat o tom, že našel oběť a jede k ní domů.

  Policisté byli povoláni do akce 9. ledna krátce před jedenáctou hodinou ranní. Důvodem mělo být sexuální napadení dívky. Hráč, který nemůže být z právního hlediska jmenován, je podezřelí ze znásilnění náctileté dívky.

  Žena, která o celé věci věděla, je podle zdrojů podezřelá z podání omamných látek za účelem zneužití. Prostitutka přiznala, že hráče zná jako svého dlouholetého klienta a policii do bytu zavolala ráno poté, co našla dívku v slzách.

  „Druhý den ráno jsem tu dívku našla v slzách a šoku. Nedalo mi to, vzala jsem jí ven a zavolala policii. Chtěla jsem udělat aspoň jednu věc správně,“ uvedla obviněná prostitutka.

  Vysoce postavená sexuální pracovnice se na sociálních sítích otevřeně chlubí svou prací a tvrdí, že pracuje pro bohaté podnikatele, politiky a významné sportovní hvězdy. Pravidelně také zveřejňuje na internetu názorné obrázky a videa, kde předvádí sexuální akty. V roce 2019 dokonce vydala knihu o jejím životě vysoce postavené prostitutky.

  Oba byli propuštěni

  Hráč i Ntonyaová byli propuštěni na kauci z důvodu nedostatku důkazů. Vyšetřování však nekončí a stále se hledají důkazy nové. Sandra na policii u výslechu dodala, že se žádného trestného činu nedopustila a nemyslí si, že by měla být trestně stíhána. Omamující látky ji prý ona sama nepodala.

  Bohužel více informací o tomto novém případu není doposud známo. Na povrch pouze vyplývají svědectví určitých lidí, kteří například viděli dotyčného hráče v poutech odcházet ze svého bytu. Nebo dokonce mladou náctiletou dívenku, kterou lékaři z děsivém stavu odváželi na vyšetření do nemocnice. Policie potvrdila, že dívka byla předána do rukou lékařů a bude jí poskytnuta psychologická péče.

  Ragbyová federace odmítla jakékoliv komentování tohoto případu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Bobistky Jamajky

  Kokosy na sněhu, edice Peking. Jamajská výprava na olympiádě přepíše dějiny sportu

  Téměř každý sportovní fanoušek ví o olympiádě v Calgary a čtyřbobu, který se tehdy postaral o senzaci. Dějiny sportu sepsala parta čtyř Jamajčanů, kteří vyměnili Karibik za sníh. Na hrách v Pekingu se čeká něco podobného, pouze s tím rozdílem, že tentokrát už budou posádky hned tři.
  Pomník Emiliana Saly v Nantes

  Od tragické smrti Emiliana Saly uběhly přesně 3 roky. Viník letecké nehody dostal směšný trest

  Psal se leden roku 2019, když fandové Cardiffu City slavili. Do klubu, jenž se v té době potácel na dně Premier League, měl přijít za rekordní částku argentinský kanonýr Emiliano Sala. Ten ale bohužel nikdy neviděl stadion, tréninkové centrum, ani zástupce klubu. Fotbalista po pádu letadla, které mířilo na Ostrovy, zemřel.
  Oscar Pistorius

  Podobně jako Robinho putovaly za mříže i další hvězdy. Mezi jmény nechybí ani Tyson

  Ani velké sportovní osobnosti se neřadí mezi úplné svatoušky. Mnozí fotbalisté, hokejisté či boxeři sice možná jsou považováni za vzory, z těchto chlapíků si ale příklad rozhodně neberte. Přinášíme vám pět těch nejznámějších sportovních hvězd, které skončily v rukou policie a následně ve vězení.
  Tom Brady

  Smutek stranou. Mladík po smrti své matky zářil, dojemný příběh uhranul i Toma Bradyho

  Středoškolský quarterback Alex Brown ztratil po čtrnáctiletém boji s rakovinou prsu svoji matku. Smutek se ale nekonal, nadějný sportovec se hned další den ukázal v zápase svého týmu a skóroval osmi touchdowny. Jeho příběh zasáhl Daniela Jonese, ale i hvězdu amerického fotbalu Toma Bradyho.
  Občerstvení před zápasem

  Děsivá pizza, mizející párek. Občerstvení na fotbalech je často gastronomickým „zážitkem“

  Dobré jídlo a pití patří neodmyslitelně k prožití toho nejlepšího fotbalového zážitku. Neexistuje nic lepšího, než se zakousnout do šťavnaté klobásky, usrknout dobrého piva a u toho sledovat oblíbený tým. V některých zemích a na některých stadionech však není vše zalito sluncem. Podívejme se na ty nejšílenější gastronomické výtvory, které byly divákům naservírovány.
  Gerard Pique

  Eden, Gerard nebo Cristiano. Jaké fotbalisty považují ženy za nejpohlednější?

  Nejen dobrý výkon nebo výsledek. Občas stačí pohledná tvář a vyrýsované tělo na dosažení prvních příček ve sportovních žebříčcích. Co ženy na fotbalistech přitahuje nejvíc? Při sestavování pořadí bylo zahrnuto mnoho faktorů. Na prvních místech je tělesná stavba, atraktivní tvář, základna fotbalových fandů nebo osobnost. Jsou podle vás tito fotbalisté ti nejpohlednější?
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama