Více
  18.8 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Anglický ragbista skončil v poutech. Čelí obvinění ze znásilnění, pomáhat mu měla prostitutka

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hráč anglického ragbyového týmu je obviněný z odvedení náctileté dívky do bytu prostitutky za účelem sexuálního napadení. Jedenačtyřicetiletá Sandra Ntonyaová přiznala, že je sexuální pracovnice, která si účtuje 160 liber za hodinu a operuje ze svého vlastního domu v Gortonu v oblasti Great Manchesteru. Hráč ji měl údajně kontaktovat o tom, že našel oběť a jede k ní domů.

  Policisté byli povoláni do akce 9. ledna krátce před jedenáctou hodinou ranní. Důvodem mělo být sexuální napadení dívky. Hráč, který nemůže být z právního hlediska jmenován, je podezřelí ze znásilnění náctileté dívky.

  Žena, která o celé věci věděla, je podle zdrojů podezřelá z podání omamných látek za účelem zneužití. Prostitutka přiznala, že hráče zná jako svého dlouholetého klienta a policii do bytu zavolala ráno poté, co našla dívku v slzách.

  „Druhý den ráno jsem tu dívku našla v slzách a šoku. Nedalo mi to, vzala jsem jí ven a zavolala policii. Chtěla jsem udělat aspoň jednu věc správně,“ uvedla obviněná prostitutka.

  Vysoce postavená sexuální pracovnice se na sociálních sítích otevřeně chlubí svou prací a tvrdí, že pracuje pro bohaté podnikatele, politiky a významné sportovní hvězdy. Pravidelně také zveřejňuje na internetu názorné obrázky a videa, kde předvádí sexuální akty. V roce 2019 dokonce vydala knihu o jejím životě vysoce postavené prostitutky.

  Oba byli propuštěni

  Hráč i Ntonyaová byli propuštěni na kauci z důvodu nedostatku důkazů. Vyšetřování však nekončí a stále se hledají důkazy nové. Sandra na policii u výslechu dodala, že se žádného trestného činu nedopustila a nemyslí si, že by měla být trestně stíhána. Omamující látky ji prý ona sama nepodala.

  Bohužel více informací o tomto novém případu není doposud známo. Na povrch pouze vyplývají svědectví určitých lidí, kteří například viděli dotyčného hráče v poutech odcházet ze svého bytu. Nebo dokonce mladou náctiletou dívenku, kterou lékaři z děsivém stavu odváželi na vyšetření do nemocnice. Policie potvrdila, že dívka byla předána do rukou lékařů a bude jí poskytnuta psychologická péče.

  Ragbyová federace odmítla jakékoliv komentování tohoto případu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS