Americký fotbalShaquille O'Neal se zastal Rihanny. Zavřete hubu, vzkázal směrem ke kritikům show

Shaquille O’Neal se zastal Rihanny. Zavřete hubu, vzkázal směrem ke kritikům show

Padesátiletý čtyřnásobný šampion NBA se v pátek v pořadu The Big Podcast with Shaq postavil na obranu Rihanny. Kritikům vzkázal, aby se zdrželi poznámek na vystoupení na Super Bowlu. Nejvíce měl na mysli bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

Shaquille se v podcastu svěřil, že Rihanna patří mezi jeho velké oblíbenkyně. Její hudbu poslouchá dlouhá léta, tento rok ji však viděl na živo poprvé. Ostře se v pořadu opřel do kritiků, kteří si na sociálních sítí neberou servítky. Sám přiznal, že pokud by se jednalo o jeho ženu, musel by se do toho pustit pěstmi. Dle jeho slov odvedla zpěvačko skvělou práci.

„Kdyby to byla moje žena a já viděl někoho z vás, superhvězd, jak to dělá, musel bych se do vás pustit. Rappeři, kandidáti na prezidenta, budu si na vás muset došlápnout. Nechte ji na pokoji. Všichni, kdo Rihannu znevažují, ať drží hubu. Držte hubu. Žijeme ve světě, kde mají lidé příliš mnoho svobody, nechte si své zasrané myšlenky pro sebe,“  řekl O’Neal.

„Odvedla skvělou práci. Je těhotná, posvětila to, udělala to, co měla, nespadla. Prostě ji nechte. Vy všechny superhvězdy, které jste neuctivé a vyvoláváte hádky, držte hubu,“ dodal O’Neal.

Ačkoli to O’Neal výslovně neuvedl, možná narážel na tweet bývalého prezidenta Donalda Trumpa, kterého vystoupení známé zpěvačky příliš nenadchlo. Na sociální síti uvedl, že to byla nejhorší Halftime Show v historii Super Bowlu. Vztah mezi Rihannou a Trumpem nebyl nikdy dobrý. Již dříve přidala zpěvačku fotografii, na které pózuje vedle nasprejovaného auta s nápisem „F*ck Trump“. Nápisem i komentářem jasné vyjádřila pohrdání bývalým prezidentem.

Jejich potyčky postupovaly ještě dál.  V roce 2018 zpěvačka zakázala Trumpovi, aby používal její hudbu. Trump totiž pustil píseň Don’t Stop the Music na společném shromáždění s fanoušky. Na píseň Rihannu upozornil reportér, který se na místě nacházel.

Už dlouho ji pouštět nebude… já ani moji lidé bychom nikdy nebyli na žádném z těch tragických shromáždění nebo v jeho blízkosti, takže díky za upozornění, Philipe!“ odpověděla zpěvačka na vzkaz od reportéra.

Reklama
Reklama

Nejčtenější tento týden

Pogačar ovládl Alpe d’Huez a přidal páté etapové vítězství na Tour

Tadej Pogačar znovu potvrdil roli největší hvězdy letošní Tour de France. Slovinský cyklista vyhrál devatenáctou etapu s cílem na legendárním Alpe d'Huez, navýšil svůj náskok v celkovém pořadí a navíc překonal více než třicet let starý rekord slavného stoupání. Po strhujícím výkonu si připsal už páté etapové vítězství v letošním ročníku.

Valentová oplatila Bouzkové loňské vyřazení, Krejčíková pokračuje bez ztráty setu

Tereza Valentová zvládla na Livesport Prague Open jeden z největších zápasů dosavadní kariéry. Ve čtvrtfinále otočila souboj s obhájkyní titulu Marií Bouzkovou, zvítězila po dramatickém průběhu 2:6, 6:4, 7:6 a oplatila jí loňské semifinálové vyřazení. Česká tenistka navíc dohrávala utkání se zdravotními potížemi, přesto si vybojovala postup mezi nejlepší čtyřku.

George Russell je nadšený. Mercedes prý vyřešil všechny technické potíže

George Russell věří, že Mercedes před Velkou cenou Maďarska odstranil problémy s pohonnou jednotkou, které ho připravily o konkurenceschopnost v Belgii. Britský pilot zároveň přiznal, že letošní sezona pro něj představuje dosud nejnáročnější psychickou zkoušku.

Luke Littler děsí soupeře. V Blackpoolu předvádí výkony jako z jiné planety

Luke Littler pokračuje na World Matchplay v Blackpoolu v mimořádných výkonech. Obhájce titulu bez větších problémů postoupil do semifinále přes Joshe Rocka a podle expertů hraje šipky, na které momentálně nikdo nestačí.

Krejčíková a Bejlek jsou ve čtvrtfinále Prague Open, Bartůňkovou zastavilo bolestivé drama

Barbora Krejčíková a Sára Bejlek potvrdily na domácím turnaji v Praze roli favoritek a postoupily mezi osm nejlepších. Krejčíková zvládla české derby s Lucií Havlíčkovou, Bejlek jasně přehrála Marii Timofejevovou. Naopak Nikola Bartůňková nevyužila ve třetím setu vedení 5:1 ani čtyři mečboly a po více než tříhodinové bitvě skončila.

Carapaz ovládl horskou etapu Tour de France a Vacek byl vidět v úniku

Richard Carapaz se dočkal druhého etapového triumfu na Tour de France. Ekvádorský cyklista rozhodl osmnáctou etapu únikem v závěrečném stoupání do střediska Orciéres Merlette. Žlutý trikot bez problémů uhájil Tadej Pogačar, který dál míří za celkovým vítězstvím. V průběhu etapy na sebe upozornil také český reprezentant Mathias Vacek, jenž dlouho figuroval v úniku.

Tyson Fury výrazně zhubl. Před zápasem v Thajsku bude čelit nejtěžšímu soupeři kariéry

Tyson Fury absolvoval oficiální vážení před pátečním duelem s polským obrem Mariuszem Wachem. Přestože britský boxer pokračuje ve zlepšování kondice, na váze byl proti svému soupeři výrazně lehčí. Zápas v Thajsku má být poslední prověrkou před očekávaným střetem s Anthonym Joshuou.

Gerwyn Price míří za titulem. World Matchplay ale poznamenal kolaps Menziese

Gerwyn Price potvrdil roli jednoho z hlavních favoritů World Matchplay a po přesvědčivém vítězství nad Robem Crossem postoupil do čtvrtfinále. Večer v Blackpoolu však poznamenal kolaps Camerona Menziese, který musel svůj zápas kvůli zdravotním problémům předčasně ukončit.

Miami omylem zveřejnilo video naznačující možný návrat LeBrona Jamese

Miami Heat rozvířilo spekulace o budoucnosti LeBrona Jamese. Klub na YouTube omylem zveřejnil odkaz na tiskovou konferenci, která měla představit jeho návrat. Video rychle zmizelo, ale fanoušci si ho všimli a začali řešit, zda se slavný basketbalista chystá zpět na Floridu.

Tereza Valentová otočila těžký zápas a Šalková zářila bleskovým postupem

České tenistky prožily na turnaji Livesport Prague Open mimořádně povedený den. Tereza Valentová po nepovedeném vstupu otočila duel proti Maya Joint a vybojovala čtvrtfinále. Dominika Šalková naopak nedala Océane Dodin žádnou šanci a po dominantním výkonu zvítězila za pouhých 49 minut. Obě hráčky po zápase neskrývaly spokojenost a už vyhlížejí další výzvy.

Philipsen vyhrál 17. etapu a zdramatizoval boj o zelený trikot

Jasper Philipsen se konečně dočkal prvního etapového triumfu na letošní Tour de France. Belgický sprinter zvládl hromadný dojezd vedoucí skupiny po náročné a velmi živé etapě z Chambéry do Voironu. Díky vítězství navíc výrazně snížil ztrátu na Madse Pedersena v boji o zelený trikot.

Luke Littler předvedl neskutečný výkon. Devítišipkovým legem okouzlil Blackpool, Van Gerwen končí

Luke Littler znovu potvrdil, proč je považován za největší hvězdu současných šipek. Angličan vstoupil do osmifinále World Matchplay devítišipkovým legem a po fantastickém výkonu porazil Nathana Aspinalla 11:8. Na turnaji naopak překvapivě končí Michael van Gerwen, kterého vyřadil krajan Dirk van Duijvenbode.

Marie Bouzková postoupila na Štvanici do čtvrtfinále

Obhájkyně titulu Marie Bouzková zvládla i druhý zápas na turnaji v Praze. S americkou kvalifikantkou Carol Lee sice dlouho bojovala a v obou setech musela otáčet nepříznivý vývoj, nakonec ale zvítězila 7:5 a 6:4. Ve čtvrtfinále ji může čekat české derby s Terezou Valentovou.

Red Bull registruje zájem dalších jezdců. Verstappen ale zůstává prioritou, tvrdí šéf stáje

Budoucnost Maxe Verstappena je i nadále jedním z největších témat formule 1. Šéf stáje Red Bull Laurent Mekies přiznal, že stáj kontaktují i další špičkoví jezdci, zároveň je ale přesvědčený, že zlepšující se forma monopostu udrží čtyřnásobného mistra světa v týmu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama