Více
  26.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Trapná chvilka před Velkou cenou Miami. Reportér nevěděl, která při rozhovorech bije

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ne každý den se v reportérském světě potkáte s posvícením. O tom by mohl napsat knihu Martin Brundle, reportér stanice Sky Sport. Chaotická procházka mezi lidmi před startem Velké ceny Miami vozů formule 1 pobavila celý svět.

  Reportér Martin Brundle je svými procházkami u trati před vypuknutí závodů formule 1 pověstný. Snaží se vyzpovídat co nejvíce známých osobností a vydolovat z nich peprné informace. Ani letos tomu nebylo jinak, jeho hledáčku se nevyhnul například David Beckham, DJ Khaled, Pharrell Williams nebo Paolo Banchero. Jak už to ale bývá, v hojném počtu lidí se můžete dostat do nepříjemné situace, kdy vlastně ani nevíte, kdo je kdo.

  Když se Martin rozhlížel davem, uviděl v dáli postavu, která připomínala Patricka Mahomese. Patrick Mahomes je rozehrávač amerického fotbalu a hraje za tým Kansas City Chiefs v National Football League. Tudíž rozhovor s ním by patřil mezi ty vyhledávané. Bohužel mu během rozhovoru došlo, že narazil na někoho úplně jiného a diváky dorazil otázkou: „Vy jste vlastně kdo?“

  Kdyby tak věděl, že má tu čest s vycházející basketbalovou hvězdou Paolem Bancherou. S tím se počítá jako se členem top trojky v nadcházejícím draftu NBA. Trapnost nebrala konce ani poté, co Martin dokončil rozhovor a rozešel se opět do davu. Pak prohlásil do mikrofonu: „Snad tu najdeme někoho vhodného na rozhovor!“ Přitom se proti němu hrnula basketbalová hvězda Dwyane Wade, který v roce 2019 ukončil svoji profesionální basketbalovou kariéru.

  Další trapas s Khaledem

  Nejen rozhovor s Paolem byl divácky záporně hodnocený. Martin se letos opravdu předvedl a diváky nepřipravil o pořádnou dávku chaosu a trapnosti. I rozhovor s významným DJ Khaledem nabral úplně jiné rozměry. Při chvilce, kdy se reportér představoval, mu Khaled začal odpovídat na otázku, která nebyla položena. O tom, jak je zde rád, že tu má rodinu a všichni lidé se teď chystají na tento závod.

  Líbí se mi, jak mluví stejným jazykem, ale přesto si nerozumí,“ napsal jeden divák. „O čem to sakra mluví? Je úplně v jiné realitě,“ smál se druhý divák.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno