14.7 C
Czech
Středa 25. března 2026
FotbalRonaldův útěk z Itálie. Stěhováci už mu naložili auta, firma je prý...

Ronaldův útěk z Itálie. Stěhováci už mu naložili auta, firma je prý z Lisabonu

Vztahy mezi hvězdným CR7 a Juventusem se dostávají na bod mrazu. A to, ať už mluvíme o vedení, spoluhráčích či fanoušcích. Portugalec má smlouvu platnou do roku 2022, už ale spřádá plány na přesun. Mluví se hlavně o domovině a stěhováci už mu dokonce odvezli 7 aut.

Cristiano Ronaldo si zřejmě angažmá na Apeninském poloostrově představoval trochu jinak. Přišel sem s jasným cílem: vyhrát Ligu mistrů. Jenomže to se mu nepodařilo a letos dokonce s „Juve“ po 9 letech neovládl ani domácí ligu, Sérii A.

Mluví se tak znovu o změně dresu. Sporting Lisabon, kde Ronaldo začínal, vyhrál o víkendu portugalskou ligu a jeho matka v euforii prozradila, že synek by měl příští rok nastupovat právě za mateřský klub. I přes to, že agent tvrdí opak.

„Přiměju ho vrátit se,“ slibuje Dolores Aveiro, matka fotbalisty. Spekulacím nahrává také fakt, že Portugalec už nechal ze svého sídla v Turíně odvézt svých 7 luxusních aut. Na nahrávce je přitom jasně vidět, že vozy stěhuje firma, kterou znají hlavně v Lisabonu.

Ronaldo vs. kabina Juventusu

Na Ronalda jsou naštvaní skoro všichni příznivci i hráči „Staré dámy“. Zatímco se totiž spoluhráči před týdnem oklepávali z porážky 0:3 od milánského AC, Cristiano dostal na pondělní trénink volno a jel si vyzvednout své nové Ferrari za zhruba 35 milionů korun. Přitom stihl také navštívit fanoušky ve firmě a obdarovat je dresy.

36letý fotbalista sice pořád sází jeden gól za druhým, už to ale nějak není ono. Problémem jsou špatné vztahy, ale také malý přínos týmu a šílený plat, který by mohl klub určitě investovat jinde než do výplaty „stárnoucího“ hráče.

Kromě Lisabonu se zmiňují ještě 2 návraty. Ve hře je Real Madrid, ale také Manchester United, kde Ronaldo prožil skvělou část své kariéry. „Zvěsti o návratu Cristiana Ronalda do Madridu jsou jen fámy z jeho okolí. Nic tu není,“ potvrdil šéf „Bílého baletu“ Perez.

Pak je tu ještě, jako vždy, Paris Saint-Germain. Majitelé Paříže patří mezi jedny z mála, kteří by si mohli Ronalda finančně dovolit, na pořadu dne je navíc i souhra s Brazilcem Neymarem, který se nechal před časem slyšet, že by si s Portugalcem velice rád kopnul.

Uvidíme, co se bude okolo CR7 dít dál. Situace ale není ani trochu dobrá.

Nejčtenější tento týden

Zápas, který změní vše. Moses Itauma jde do největší zkoušky

Moses Itauma je považován za budoucnost těžké váhy, jenže právě takové příběhy se často lámou v okamžicích, kdy se to nejméně čeká. Zápas s Jermaineem Franklinem má potvrdit jeho výjimečnost, nebo ukázat, že cesta na vrchol je mnohem složitější.

Mohamed Salah končí na Anfieldu. Nic už nebude jako dřív

Mohamed Salah odchází z Liverpoolu jako legenda, která přepisovala rekordy i dějiny klubu. Jeho rozloučení však nepřichází v ideální moment ani ideálním způsobem. Přesto jde o konec, který byl při pohledu na vývoj posledních měsíců téměř nevyhnutelný.

Muchová je v Miami v semifinále, Lehečka zvládl velký skalp

Karolína Muchová pokračuje na turnaji v Miami ve výborné formě a po výhře nad Victorií Mboko si zahraje semifinále. Jiří Lehečka na stejném podniku vyřadil světovou sedmičku Taylora Fritze a poprvé v kariéře prošel na Floridě mezi nejlepší osmičku. Český tenis tak na prestižním turnaji dál drží velmi silnou stopu.

Dobeš zářil proti Carolině, prosadili se i Nečas a Hronek

Jakub Dobeš dovedl Montreal k cenné výhře 5:2 nad Carolinou a 41 zákroky patřil k hlavním postavám večera. Výrazně pomohl i Juraj Slafkovský, který zapsal gól a asistenci. Povedenou noc ale prožili také další Češi, Martin Nečas dal za Colorado dva góly a Filip Hronek si v dresu Vancouveru připsal dvě asistence.

Šulc poprvé ovládl anketu Fotbalista roku

Pavel Šulc prožil mimořádný rok a dočkal se dalšího velkého ocenění. Ofenzivní záložník Lyonu poprvé vyhrál anketu Fotbalista roku, v níž s velkým náskokem předčil Patrika Schicka i Ladislava Krejčího. Po přestupu do Francie navíc rychle potvrdil, že umí obstát i na vyšší úrovni.

Jannik Sinner přepsal dějiny. Překonal rekord v počtu vyhraných setů

Italský tenista Jannik Sinner je ve fantastické formě. Na turnaji Miami Open nejen postoupil do osmifinále, ale zároveň překonal rekord Novaka Djokoviče v počtu vyhraných setů v řadě na turnajích Masters 1000. Znovu tak potvrdil, že patří mezi největší hvězdy současného tenisu. 

Ottawa uspěla na ledě Rangers a dál živí naději na play off

Senators vyhráli v jediném pondělním zápase NHL na ledě NY Rangers 2:1 a v tabulce Východní konference zůstali ve hře o divokou kartu. Newyorský celek prožil další nepovedený večer, doma vyslal na branku jen devět střel a neoslavil ani tisící zápas Mikaa Zibanejada v NHL.

Jake Paul vyhlíží velkou výzvu. Francis Ngannou je další na řadě

Kontroverzní influencer a boxer Jake Paul se po těžkém zranění vrací do hry. Navzdory zlomené čelisti z posledního zápasu už vyhlíží další velké jméno, a to rovnou bývalého šampiona UFC Francise Ngannoua, kterého ostře kritizuje.

Krejčí se stal kapitánem české reprezentace

Česká fotbalová reprezentace má před baráží o mistrovství světa nového kapitána. Pásku převzal Ladislav Krejčí, který patří mezi přirozené lídry týmu už delší dobu. Trenér Miroslav Koubek tak před duelem s Irskem udělal důležité rozhodnutí a naznačil, že změna nebude jen krátkodobá.

Luke Humphries zvítězil na Belgian Darts Open

Luke Humphries ovládl Belgian Darts Open a připsal si už devátý titul na European Tour. Po finálové výhře nad Jonnym Claytonem však zaujal i svým humorem, když s nadsázkou poznamenal, že v éře Luka Littlera mu možná připadne „jen“ role světové dvojky.

Nečas znovu úřadoval, Vejmelka pomohl Utahu k cenné výhře

Martin Nečas znovu ukázal výbornou formu. Při výhře Colorada 3:2 po prodloužení na ledě Washingtonu připravil dva góly a v produktivitě se dotáhl na Davida Pastrňáka. Výrazný večer prožil také Karel Vejmelka, který 33 zákroky pomohl Utahu k triumfu 4:3 po prodloužení nad Los Angeles.

Amálie Švábíková získala na halovém mistrovství světa bronz

Česká atletika má z halového mistrovství světa v Toruni druhou medaili. O cenný kov se postarala tyčkařka Amálie Švábíková, která po čistém výkonu do 470 centimetrů vybojovala bronz. Na stupních vítězů se zařadila po bok Angelica Moser a Imogen Ayris, zlato si odvezla Molly Caudery.

Lehečka v Miami poprvé prošel do osmifinále

Jiří Lehečka zvládl v Miami další důležitý krok. Ve třetím kole porazil domácího Ethana Quinna 6:3 a 7:6, navázal na povedený výkon na servisu a na floridském Masters si poprvé v kariéře zahraje osmifinále. Český tenista tak potvrdil, že i proti rozjetému soupeři umí udržet klid v klíčových chvílích.

Manuel vyhrála halové mistrovství světa na 400 metrů

Lurdes Gloria Manuel v Toruni potvrdila, že patří mezi největší talenty české atletiky. Dvacetiletá čtvrtkařka doběhla pro zlato v osobním rekordu 50,76 sekundy a ukončila osmileté čekání české výpravy na medaili z halového světového šampionátu. Česká atletika má navíc po dlouhých letech další ženskou světovou šampionku.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama