Více
  14 C
  Czech
  Neděle 14. dubna 2024

  Hasbulla Magomedov díky vzhledu vydělává miliony. Teď podepsal smlouvu s UFC

  Malý, ale šikovný. Přesně to sedí na údajného zápasníka Hasbulla Magomedova. Ten se na sociálních sítích proslavil díky svému hendikepu. Není to ale jediná věc, která diváky uhranula. Svoji přezdívku „údajný zápasník“ si vysloužil z jednoho a prostého důvodu. Hasbulla tvrdí, že chodí zápasit, nikdo ho ale nikdy neviděl. Jak si mladý influencer, který vypadá jako dítě, užívá svůj život?   

  Hvězda sociálních sítí Hasbulla Magomedov ovládl internet svým opulentním životním stylem plným soukromých tryskáčů a rychlých aut. Hasbulla, kterému je údajně 20 let, má na Instagramu přes čtyři miliony sledujících a s každou zveřejněnou fotografií získává tisíce lajků a komentářů. Metr vysoký Rus je virální internetovou senzací z Dagestánu, které se přezdívá „Mini Khabib“.

  Hasbulla má genetickou poruchu, která mu propůjčuje dětské vlastnosti. Jako je zpomalený růst a vysoký hlas. Ačkoli to nebylo oficiálně potvrzeno, předpokládá se, že má formu trpasličího vzrůstu. Hasbulla zveřejňuje obsah na Instagramu od listopadu 2020, ale na TikToku se stal virálním až v roce 2021. Známým se stal také díky sdílení Khabibem Nurmagomedovem, jedním z nejznámějších zápasníků světa. Na sociálních sítích se však cítí jako doma a lidé ho milují.

  A co má tento mrňous společného se sportem?

  Stejně jako Khabib i Hasbulla se vzhlédl v bojových sportech. Na internetu dokonce kolovalo video z přenosu tiskové konference. Zápasit měl proti Abdu Razikem, který stějně jako Hasbulla trpí stejným vrozeným onemocněním. K zápasu prý i došlo, bohužel o tom nikde nejsou žádné důkazy. Co se ale týká novinek, Hasbulla podespal smlouvu s UFC!

  Tuto novinku oznámil na svém instagramovém účtu, kde se mimo jiné s diváky dělí o svůj velmi bohatý život. V příspěvku poděkoval hlavně Danu Whitovi, že mu splnil sen. První zápas by se měl podle Ladbibles konat s Abduem Rozikem. Ten má opět stejně jako Hasbulla stejnou tělesnou vadu.

  „Fámy se potvrdily. Oficiálně jsem podepsal smlouvu na zápas v UFC,“ uvedl na svém instagramovém účtu.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  5 KOMENTÁŘE

  1. Degradace lidského druhu, skřet který naprosto nic ale absolutně nic neumí má na instagramu 4 miliony sledujících a žije si jako král bez toho aniž by se čímkoliv prospěšným zasloužil, ostatně jako další influenceři, youtubeři a podobná pakáž. Před sto lety by skákal někde na pouti jako atrakce pro pobavení za krajíc chleba. Hloupost a primitivismus lidí na celém světě se brutálně prohlubuje protože lidé se mají moc dobře a nudí se. Kdyby se celý den museli všichni starat o to jak přežít neměli by na hovadiny typu Instagram nebo Tiktok čas.

  2. Presne jak pisete…..na jeho videích je treba videt ze neni o moc vyšší nez je výška kuchynske pracovni desky a ta ma cca 90cm…

   • Další Iranský Hluk , ten pro změnu vypadal , že má šílenou figuru , pak jsme viděli zmateného tlouštika

  Comments are closed.