Tipy na sázeníOKTAGON 28: BRITO vs. KNÍŽE – Preview a tipy na sázení

OKTAGON 28: BRITO vs. KNÍŽE – Preview a tipy na sázení

Petr Kníže se i ve 44 letech stále chce prát se špičkou! Sobotní výhra by jej mohla výrazně přiblížit titulovému zápasu s Davidem Kozmou, v cestě ale bude stát talentovaný Kaik Brito. Jak souboj dopadne?

Neobvyklé, neuvěřitelné. Petr Kníže je i ve svých 44 letech mírným favoritem v souboji s o 20 let mladším Kaikem Britem.

Na jeho výhru je u Tipsportu vypsán kurz 1.73, nicméně kurzy pochopitelně velice ovlivňuje skutečnost, na koho je kolik vsazeno. Jak to tedy může vypadat v zápase samotném?

Dá se čekat, že Kníže vsadí na taktiku. V zápase by měl být silnější, zkušenostmi by měl svého soupeře bez problému předčít. Je otázkou, jak se popasuje s obrovskou rychlostí Brazilce.

“Monster” bude chtít zápas tahat na zem, nebude chtít svému soupeři dovolit boxovat. Nemůže však počítat s tím, že bude na zemi zápas kontrolovat. Brito má černý pás v brazilském jiu-jitsu, díky čemuž by mohl hrozit i ze zad.

Pro českého zápasníka to bude obrovská prověrka. Brazilec by mohl odkrýt veškeré slabiny Knížete. Favoritem by měl být spíše Brito.

Přesto se spíše než sázka na konkrétního vítěze vyplatí sázka na kola, respektive na to, že zápas neskončí na body.

Tip na sázení | Zápas neskončí na body v kurzu 1.60 u Tipsportu

Nejčtenější tento týden

Pardubice po čtrnácti letech slaví titul

Pardubické Dynamo se vrátilo na extraligový trůn. V šestém finále vyhrálo v Třinci 5:4 po prodloužení a celou sérii ovládlo 4:2 na zápasy. Hlavní roli sehrál Roman Červenka, který dal dva góly a v čase 60:57 rozhodl o zlaté tečce za sezonou.

Lehečka v Madridu přehrál Musettiho a jde do čtvrtfinále

Jiří Lehečka dál září na antukovém Masters v Madridu. Český tenista zvládl osmifinále proti Lorenzu Musetti, kterého porazil jasně 6:3 a 6:3. Na kurtu působil jistě, dobře servíroval a soupeře často tlačil agresivní hrou. Ve čtvrtfinále ho čeká Arthur Fils.

Mercedes pod tlakem. Toto Wolff musí krotit ambice svých jezdců

Tři závody, tři dominantní víkendy a dvojice jezdců na čele šampionátu. Mercedes vstoupil do sezony 2026 ve velkém stylu. Šéf týmu Toto Wolff však upozorňuje, že boj mezi Georgem Russellem a Kimim Antonellim má jasná pravidla.

Vladařovi rozhodl smolný odraz, Vejmelka padl v prodloužení

Českým brankářům pondělní program play off NHL radost nepřinesl. Daniel Vladař s Philadelphií nevyužil druhý mečbol proti Pittsburghu a po porážce 2:3 vede jeho tým už jen 3:2 na zápasy. Karel Vejmelka s Utahem sahal po velkém obratu proti Vegas, jenže Golden Knights nakonec vyhráli 5:4 v prodloužení a srovnali sérii na 2:2.

Plíšková v Madridu prošla do čtvrtfinále

Karolína Plíšková pokračuje v Madridu ve výborné jízdě. Česká tenistka zvládla osmifinále proti Solaně Sierře a po výhře 6:4, 6:3 si zahraje o semifinále. Bývalá světová jednička zároveň výrazně posílí svou pozici v žebříčku a přiblíží se návratu do elitní stovky.

Drama i dominance v NBA play off, favorité jsou krok od postupu

Nedělní zápasy prvního kola NBA play off přinesly jasné vzkazy. Boston a San Antonio mají postup na dosah, Houston odmítl konec sezony a Toronto srovnalo krok s Clevelandem. Každá série nabídla jiný příběh, od defenzivních bitev po jednoznačné demolice.

Motor má nového kouče, tým přebírá Petrovický

Hokejisté Českých Budějovic vstoupí do nové extraligové sezony s novým trenérským štábem. Motor povede slovenský kouč Róbert Petrovický, který naposledy působil v Olomouci. Po jeho boku budou pracovat Valdemar Jiruš a David Vrbata. Klub tím uzavřel důležitou část změn po odchodu Ladislava Čiháka.

Těžká nehoda v belgické rally. Jos Verstappen vyvázl bez zranění, jeho vůz skončil na střeše

Dramatické okamžiky nabídla Rallye de Wallonie. Zkušený nizozemský jezdec a otec mistra Formule 1 Jos Verstappen havaroval ve vysoké rychlosti, jeho speciál se převrátil a narazil do stromu. Navzdory děsivým záběrům vyvázla posádka bez zranění.

Colorado slaví postup, Boston dělí od konce jediná porážka

Colorado zvládlo sérii s Los Angeles bez jediné porážky a po výhře 5:1 prošlo do druhého kola play off NHL. U triumfu nechyběl ani Martin Nečas, který asistoval u posledního gólu Nathana MacKinnona. Boston naopak doma tvrdě narazil, podlehl Buffalu 1:6 a v sérii prohrává 1:3 na zápasy.

Sebastian Sawe přepsal historii maratonu. V Londýně pokořil dvouhodinovou hranici

Londýnský maraton přepsal atletickou historii. Sabastian Sawe posunul hranici, o které se dlouho mluvilo jako o nedosažitelné. Výkon pod dvě hodiny byl roky považován za symbol absolutního limitu lidských možností. Teď už to neplatí.

Vladař chyboval a Flyers padli, Carolina už slaví postup

Philadelphia nezvládla první postupový mečbol a doma podlehla Pittsburghu. Český brankář Daniel Vladař inkasoval čtyři góly a jeden šel na jeho vrub. Flyers ale stále vedou sérii 3:1. Carolina naopak nezaváhala a jako první tým si zajistila místo ve druhém kole.

Souček po gólu za West Ham: Momentum je na naší straně. Kinský pomohl Tottenhamu nulou

Tomáš Souček pomohl West Hamu důležitou brankou k výhře 2:1 nad Evertonem a po zápase mluvil o obrovských emocích i klíčovém momentu sezony. Český záložník odehrál svůj 200. duel v Premier League a zároveň si upevnil postavení nejlepšího českého střelce v historii soutěže. Důležitý krok v boji o záchranu udělal i Tottenham, za který čisté konto vychytal Antonín Kinský.

Dosunmu zaskočil Denver životním výkonem. Jokič a Nuggets jsou v NBA krok od vyřazení

Denver s Nikolou Jokičem nezvládl ani druhý zápas v Minnesotě a po porážce 96:112 je v sérii na hraně vyřazení. Hlavní postavou večera byl Ayo Dosunmu, který jako náhradník explodoval 43 body a předvedl nejlepší střelecký výkon kariéry.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama