Více
  27.7 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Karate Kid, edice Slovensko. UFC opěvuje Kleina, z jeho kopu do hlavy mrazí

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kromě zranění hlavní hvězdy Toma Aspinalla nebo výhry a proslovu Paddyho Pimbletta toho galavečer UFC s pořadovým číslem 208 nabídl mnohem víc. Akci bedlivě sledovali také slovenští fanoušci MMA, k dalšímu zápasu v prestižní organizaci totiž nastoupil Ľudovít Klein. Výsledek? Velkolepý triumf.

  Celkem tři čeští zástupci figurují v současné době ve společnosti UFC, Slováci se rvou o peníze a slávu dva. Obr jménem Martin Buday má za sebou jeden vítězný zápas, Ľudovíta Kleina zná veřejnost o něco lépe. Slovenský střízlík se o víkendu dostal v Londýně v rámci galavečera UFC 208 do akce už popáté.

  Do zápasu s Velšanem Masonem Jonesem vstupoval s nerozhodnou bilancí dvou výher a dvou proher a statistiky byl odhodlaný vylepšit. Jeho sok s přezdívkou „Drak“ snášel Klenovy kopy a rány během celých tří kol, o osudu zápasu museli rozhodnout až hlavní sudí. Vítězné oslavy mohl po verdiktu odstartovat Slovák, který podle rozhodčích vyhrál v poměru 30-27.

  „Čekal jsem náročný zápas, soupeř byl silný a odolný. Věděl jsem, že jsem dobře připravený na tři náročná kola. Je to tvrďák, ale nic mě nepřekvapilo,“ pronesl po zápase šťastný Klein. Jeho soka nepoložilo vůbec nic. Nechával si naložit, dokonce ustál také děsivě vypadající kop, který je hitem.

  Nejlepší kop, ze kterého nevzešel knokaut

  Evropským fandům, zejména pak těm českým a slovenským, je Klein známý. Američtí ho ale zřejmě plně zaregistrovali až teď. Po kopu, který se valí internetem jako lavina. Mnozí označují úder nohou do obličeje jako „nejlepší kop, který neskončil KO“. Posuďte sami:

  Vynikající kopanec ocenil na svých sociálních sítích také jeho tvůrce. Klein se na Instagramu pod příspěvkem a fotkou ze zápasu narval Karate Kidem a odkázal na slavný film. Zároveň dodal, že jeho zápasy musí mít vždycky něco extra. Ne nadarmo si v UFC vysloužil přezdívku Mr. Highlight.

  Rodák z Nových Zámků po Youngovi z Nového Zélandu a Smithovi ze Spojených států zdolal také Jonese z Walesu. Jeho další program? Po krátkém volnu se znovu vrhne do tréninku, ještě letos by ho totiž mohl čekat další zápas.  

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS