Více
  10.6 C
  Czech
  Pátek, 15 října, 2021

  Jonese z UFC čeká za další exces soud. Měl zmlátit partnerku, pak zničit policejní auto

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V kleci patří Jon Jones mezi borce, kterých se soupeři neskutečně bojí. To samé se ale bohužel týká i domácnosti, kterou sdílí bijec společně se svou snoubenkou. Minulý pátek ji měl fyzicky napadnout a rozbít nos. Aby toho náhodou nebylo málo, po příchodu policie se bránil zatčení a poničil auto.

  MMA zápasníci, to jsou ranaři té nejvyšší kategorie. Jon Jones získal během své kariéry titul polotěžké váhy UFC, slibný odkaz mu ale hatí chování mimo oktagon. Už v minulosti se nevyhnul zatčení, trestům i kontroverzím. Posledním kouskem navíc všechno podtrhl.

  Pozitivní test na doping, problémy s alkoholem, střelba na veřejnosti, úprk od dopravní nehody či napadení servírky. To byly až do minulého pátku největší škraloupy v životopise Jonese. Na jedné straně skvělý zápasník a hvězda organizace UFC, na té druhé někdo, kdo to v hlavně úplně srovnané nemá.

  Co se stalo teď?

  Je toho víc než dost. Americký šampion pobýval v hotelu Caesars Palace v Las Vegas a těšit se z uvedení do Síně slávy. Jenže to byl nebyl Jones, aby se něco nestalo. Podle dostupných zpráv se měl pohádat se svou snoubenkou Jesse Mosesovou a udeřit ji do obličeje.

  Jeho partnerka, se kterou je Jones 17 let a má s ní 3 děti, pak neváhala a na zápasníka zavolala na recepci hotelu policii. V tu dobu už rodák z Rochesteru slavil v pánském klubu svůj úspěch okolo Síně slávy. Rozjetý bijec pak ani náhodou nechtěl slyšet o zatčení.

  „Během zatčení začal být iritovaný a hlavou udeřil do kapoty vozu, kde zůstala promáčklina střední velikosti a odpadl kus barvy,“ zní v prohlášení místní policie. Ta bude Jonese soudit za trestný čin poškození cizí věci. V současné době je propuštěn na kauci a soud ho čeká 26. října.

  Kromě těchto okolností se zkoumá i jeho psychický stav. Policejní složky popisují prudké změny nálad. Smutek a depresi z hádky se snoubenkou vystřídalo běsnění a následně i vtipkování v policisty. Tady rozhodně není něco v pořádku.

  Jak to s Jonesem dopadne, se dozvíme až za necelý měsíc. Jasné je však to, že jde o další trapas, který si Američan rozhodně za rámeček nedá.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Martin Buday

  Slovenská enkláva v UFC se rozroste. Ke smlouvě se probil „pořízek“ z Trnavy

  UFC. Organizace, o níž sní každý profesionální zápasník. Jen malému množství bijců se ale podaří do elitní společnosti ve Spojených státech americký prodrat. Slovensko v ní mělo až doteď jednoho zástupce, ke Klenovi ale přibude nováček. Smlouvu si svým výkonem zajistil Martin Buday.
  Fury vs. Wilder III

  Wilder po prohře s Furym šílel. Nejprve zkoumal rukavice, pak se choval nesportovně

  Jeden z největších boxerských soubojů letošního roku je zdárně u konce. Dovršení trilogie mají za sebou dvě těžké váhy, Tyson Fury a Dentay Wilder. Diváci v Las Vegas přihlíželi strhující bitvě, kterou v 11. kole překlenul na svou stranu britský boxer Fury. Po zápase se ale mluví i o Wilderovi, který se nechoval vůbec ukázkově.
  Tyson Fury vs. Deontay Wilder

  Poklopec si nerozepnu, směje se Fury. Před bitvou s Wilderem chce být boxer nažhavený

  Dovršení trilogie je za dveřmi. Už za dva dny vstoupí do ringu Tyson Fury a Dentay Wilder. Vzájemný souboj dvou těžkých vah byl v plánu už na léto, nakonec se ale musel přesunout. Oba borci ladí formu a hlásí, co mají v plánu. „Cikánský král“ Fury si například odepře veškerý sex.
  Muhammad Ali

  Boxer v roli malíře. Obrázky z dílny Muhammada Aliho se prodaly za 20 milionů

  Aukční síně jsou plné předmětů, které dříve vlastnili a používali vynikající sportovci. Kopačky, dresy, basketbalové boty, tenisky, baseballové pálky. To všechno je čas od času k mání. Za téměř 1 milion dolarů se teď ale prodala i celkem velká vzácnost. Obrázky, které nakreslil boxerský velikán Muhammad Ali.
  Mike Tyson

  Koho by rád vyzval Mike Tyson? Pokud dostane balík, do ringu půjde s Loganem Paulem

  Boxerské duely celebrit je tématem, na které se toho v poslední době napovídalo až, až. Zdá se ale, že ještě není všem soubojům konec. Během jednoho z rozhovorů se k trendu vyjádřil i legendární Mike Tyson. Kdyby dostal bijec řádně zaplaceno, nevadilo by mu postavit se tváří v tvář Loganu Paulovi.
  Manny Pacquaio

  Boxerský velikán si balí kurfy. Pacquaio dává ringu sbohem, teď chce být prezidentem

  Svět boxu se loučí s velkým jménem. Manny Pacquaio patří mezi giganty, kteří během své kariéry uštědřily svým sokům tisíce ran. Filipínec se ale ve svých 42 letech rozhodl, že s profi dráhou sekne. Důvod? Celkem zajímavý. Teď už bývalý boxer se rozhodl pro kandidaturu na prezidenta.
  Reklama
  Reklama
  Reklama