Více
  14.7 C
  Czech
  Sobota 13. dubna 2024

  Drama v Paříži. Messi tlačí klub do výměny, chce vyrazit Icardiho a přivést kolegu z repre

  Kdo by to byl řekl, že pár týdnů po příchodu Lionela Messiho do francouzského velkoklubu se vyhrotí vztahy v kabině. V zákulisí je hlavním tématem zejména nedobrý vztah hvězdného Argentince s krajanem Maurem Icardim. Leo nyní lobbuje za to, aby Icardi v klubu nadále nepůsobil. Tým cítí, že by jeho setrvání v dresu Paris Saint-Germain nedělalo dobrotu.

  Existují hlavní dva důvody k výměně. První a ten nejdůležitější stojí pochopitelně na PSG. Klub má zájem o výměnu Maura Icardiho zejména proto, že se bývalému hráči Interu v Paříži vůbec nedaří. Když nastupoval v základní sestavě, pravidelně nenaplňoval očekávání trenéra i spoluhráčů, a přirozeným vývojem se tak ocitl na lavičce. A už pár let se z ní nedostal.

  Druhým hnacím motorem pro výměnu je jeden z nejlepších hráčů světa a nová posila PSG Lionel Messi. Navíc když se Argentinec dozvěděl, koho Paříž výměnou za Icardiho chce, začal se v tomto procesu aktivně angažovat.

  Napjatá atmosféra mezi Messim a Icardim dle všeho pramení ze skutečnosti, že se držitel šesti Zlatých míčů stará o to, aby Mauro nebyl povoláván do reprezentace. Icardi to pochopitelně velmi intenzivně žije, neboť během angažmá v Interu Milán byl jedním z nejlépe hrajících Argentinců na planetě a na pozvánku z národního mužstva netrpělivě čekal. Zřejmě kvůli špatným vztahům s Messim ale žádná nepřišla. Manažer reprezentace se totiž příliš netají tím, že se v argentinském nároďáku bere velký ohled na to, s kým Messi chce hrát a s kým ne.

  Do velkoklubu z hlavního města Francie má zamířit Agüero

  Sergio Agüero. V létě přišel z Manchesteru City do Barcelony jako obrovská posila a než se stihl ve Španělsku zabydlet, už měl na stole nabídku z Paříže. Třetí ze zmíněných Argentinců má totiž v posledních letech skvělá čísla. Nejenže opanoval spousty střeleckých statistiky, zejména vyhrál se Citizens pětkrát Premier League a skvěle se prezentuje i v dresu národního týmu. Vedení PSG tak chce Agüera získat.

  A o něj Messi pochopitelně ohromně stojí. Agüero by jednak byl bezesporu obrovská podpora pro útočnou trojici Mbappé – Messi – Neymar. A jednak se s Lionelem zná už roky z reprezentace a neskrývají upřímné přátelství. Dramatický vztah s Icardim a nedůvěra kabiny tak může rychle najít rozuzlení.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  1 komentář

  Comments are closed.