Katar 2022Vnadná chorvatská fanynka provokuje dál. Obří prsa už ukazuje i DiCapriovi

Vnadná chorvatská fanynka provokuje dál. Obří prsa už ukazuje i DiCapriovi

Na hřišti byl v Kataru nejvíce vidět Messi. Na tribunách byl ale nejvýraznější někdo jiný. Lépe řečeno jiná. Krásnou tvář, a především obří vnady dávala na odiv sexy bruneta z Chorvatska, bývalá miss Ivana Knöllová. A mužům z toho stoupal nejenom tlak. Její popularita letí strmě vzhůru a šampionát ji zajistil místenku do první ligy šoubyznysu – nyní už toká na party s hercem Leonardem DiCapriem.

Luka Modrić promine, ale geniální chorvatský záložník nebyl nejsledovanějším občanem Chorvatska během šampionátu v Kataru. Dovádění na tribunách, sexy křivky a šachovnicový oděv, který sloužil pouze jako doplněk, proslavil děvu Ivanu Knöllovou, která se stala přeš noc celebritou. Jak se říká – zrodila se hvězda. „Když jsem si četla, že povinný dress code v Kataru musí zakrývat kolena, ramena a bříško, tak jsem se orosila, protože takové oblečení ani nemám,“ chechtala se uhrančivá brunetka.  

Dokázala obejít přísná katarské nařízení o zahalování se na tribunách a samotní šejkové si s ní dokonce ochotně pořizovali selfíčka. I když to Katarští boháči později dementovali a tvrdili, že fotka měla sloužit jako pohoršení nad jejím nevkusným oděvem. Holt jiný kraj, jiný mrav.

Počet jejich followers mezitím na instagramu, kam dávala fotky i z dauháské pláže, raketově rostl. Čím šli Chorvaté na turnaji dále, tím více o sobě dávala Knöllová vědět. Dokonce před semifinále pustila do světa, že pokud Chorvaté vyhrají mistrovství, tak se ukáže celá nahá. Lionel Messi ale tuto představu rozšlapal do země…

Kde se vlastně Knöllová vzala? Narodila se v Německu a na chleba si vydělávala tančením u tyče v Kolíně nad Rýnem. Ke slávě ji katapultovala trofej o miss Chorvatska 2016. Český obran ji mohl zahlédnout i v Praze, kterou navštívila v lednu 2020.

Myslíte, že se ale Ivana stala hvězdou pouze na několik týdnů? Chyba lávky! Naopak se ze své popularity a náhle nabyté slávy snaží vytřískat maximum. Tento týden se dokonce účastnila party hollywoodské hvězdy a známého sukničkáře Leonarda DiCapria, kde se fotila s rapovou hvězdou Drakem. Silvestr měla zase strávit s jiným hercem Jamie Foxxem, známého z filmů Nespoutaný Django či Spider-Man: Bez domova. 30letou krasavici prý kontaktovalo několik fotbalistů přímo do zpráv během mistrovství. Někteří Argentinci se měli snad dokonce omlouvat, že její miláčky Messi ze šampionátu vyřadil.

Kdepak, s Ivanou se budeme setkávat i nadále. Už příští rok se koná mistrovství Evropy v nedalekém Německu a pokud se Chorvaté na kontinentální šampionát probojují, tak si pište, že nejslavnější fanynka na tribunách chybět nebude.

Nejčtenější tento týden

Kanada ve finále Hlinka Gretzky Cupu rozdrtila USA a slaví zlato

Kanadští hokejisté ovládli letošní Hlinka Gretzky Cup. Ve finále turnaje hráčů do 18 let v Edmontonu nedali šanci Spojeným státům a zvítězili vysoko 8:1. Kanada tak po loňském bronzu znovu vystoupala na vrchol. Hned tři její hráči vstřelili ve finále po dvou gólech.

Jaissle začal v Newcastlu výhrou nad Valencií

Matthias Jaissle má za sebou vítěznou premiéru na lavičce Newcastlu. Anglický celek v přípravném utkání otočil zápas na stadionu Mestalla a porazil Valencii 2:1. Nový trenér přesto výsledek nepřeceňoval a zdůraznil, že jeho mladé mužstvo čeká ještě hodně práce.

Tyčkařka Krutilová slaví světové zlato, desetibojař Juliš přidal bronz

Česká atletika slaví na juniorském mistrovství světa v Eugene další velké úspěchy. Tyčkařka Nicole Krutilová ovládla finále výkonem 445 centimetrů a získala zlato. Desetibojař Adam Juliš se během druhého dne výrazně posunul pořadím a nakonec vybojoval bronz. Osobní rekord vylepšil na 7877 bodů.

Sabalenka v Torontu skončila už v osmifinále

Aryna Sabalenka nezvládla osmifinále turnaje WTA 1000 v Torontu. Světová jednička podlehla Ekaterině Alexandrova po dvou a půl hodinách 6:7, 6:4, 4:6. Pro jednu z hlavních favoritek turnaje tak přišel konec podstatně dříve, než naznačovaly její výsledky z úvodu sezony.

Infantino čelí další aféře. FIFA tvrdí, že jde o koordinovaný útok

Krize kolem vedení světového fotbalu dál sílí. FIFA se ostře ohradila proti snahám oslabit pozici prezidenta Gianniho Infantina a tvrdí, že jeho odpůrci se snaží obejít standardní demokratické postupy organizace.

Salač odstartuje v Silverstonu ze šestého místa

Filip Salač zajel v kvalifikaci Moto2 na Velkou cenu Británie šestý čas. Český jezdec týmu OnlyFans American Racing tak v nedělním závodě odstartuje ze druhé řady. Na nejrychlejšího Izana Guevaru ztratil 0,795 sekundy.

Arsenal získal Bruna Guimarãese z Newcastlu

Arsenal dokončil přestup brazilského záložníka Bruna Guimarãese z Newcastlu United. Osmadvacetiletý kapitán Newcastlu přichází do týmu úřadujícího anglického mistra za částku, která podle obou zdrojů činí 75 milionů liber, tedy přibližně 2,1 miliardy korun. Na Emirates Stadium má pokračovat jako jedna z hlavních postav středu pole.

Čeští hokejisté na Hlinka Gretzky Cupu končí šestí

Česká hokejová osmnáctka zakončila Hlinka Gretzky Cup vysokou porážkou. Svěřenci Jaroslava Nedvěda podlehli Švýcarsku 1:5 a obsadili šesté místo. Na prestižním turnaji tak vyhráli jediný ze čtyř zápasů a vyrovnali nejhorší český výsledek v historii této akce.

Menšík v Montrealu nezaváhal a postoupil do osmifinále

Jakub Menšík pokračuje na turnaji Masters v Montrealu. Český tenista zvládl duel třetího kola s Térencem Atmanem a zvítězil 7:5, 6:4. Během celého utkání nepřišel ani jednou o podání a po hodině a 41 minutách proměnil první mečbol. V osmifinále doplnil Jiřího Lehečku.

Souboj století je na spadnutí. Tyson Fury a Anthony Joshua by měli potvrdit zápas ještě v srpnu

Boxerský svět se blíží k jednomu z nejočekávanějších duelů posledních let. Tyson Fury a Anthony Joshua by měli svůj dlouho vyhlížený střet oficiálně potvrdit ještě během srpna. Jedinou nevyřešenou otázkou zůstává dějiště zápasu, které se podle zákulisních informací může přesunout z Velké Británie až do legendární Madison Square Garden v New Yorku.

UEFA dál tlačí na Infantina. Hrozba bojkotu mistrovství světa zůstává ve hře

Evropský fotbal se s omluvou FIFA nespokojil. Přestože prezident Gianni Infantino ustoupil od kontroverzního plánu na vstup soukromých investorů do nejcennějších fotbalových turnajů, UEFA trvá na tom, že důvěru ve vedení světové federace ztratila. Ve hře tak nadále zůstává i krajní varianta v podobě bojkotu soutěží organizovaných FIFA.

Mikel Arteta po debaklu nešetřil vlastní tým. Arsenal byl po porážce s Betisem „vzteky bez sebe“

Přípravný duel s Realem Betis odhalil slabiny, které Mikel Arteta rozhodně nechtěl vidět. Arsenal po katastrofálním prvním poločase podlehl španělskému soupeři 1:3 a kouč po utkání přiznal, že v kabině panovala pořádně bouřlivá atmosféra.

Newcastle má nového trenéra. Eddieho Howea střídá Matthias Jaissle, klub za něj zaplatil milionové odstupné

Newcastle United definitivně uzavřel hledání nástupce Eddieho Howea. Novým hlavním trenérem se stal osmatřicetiletý Matthias Jaissle, který přichází ze saúdskoarabského Al Ahli. Anglický klub za jeho uvolnění zaplatil přibližně 9,5 milionu liber.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama