FotbalUFO existuje, myslí si Gareth Bale. Vyjádření křídelníka Realu budí rozpaky

UFO existuje, myslí si Gareth Bale. Vyjádření křídelníka Realu budí rozpaky

Tenhle titulek zřejmě může u někoho vyvolat zdvižené obočí, je tomu ale skutečně tak. Slavný fotbalista Gareth Bale, který v současnosti opětovně patří do kádru Realu Madrid, se rozpovídal o existenci mimozemšťanů. A světe, div se, o tom, že UFO existuje, nemá žádné pochyby.

Když se řekne Gareth Bale, mnoho lidí si vybaví úžasné kousky, které tenhle levonohý forvard předvádí takřka v každé sezoně. Tu předešlou strávil Velšan v Londýně, kde hájil barvy Tottenhamu. A právě tam se udála i ona věc.

Bale odešel z Realu Madrid na roční hostování zpět do klubu, odkud do Španělska v roce 2013 putoval. A během působení u Spurs si ho vyhledali redaktoři Sky Sport, pro které se rozpovídal o mnohých tématech. Probíral situaci v kabině, hodnotil spoluhráče, ale řeč padla i na vesmír.

Důkazy jsou všude!

Myslí si Bale, že UFO existuje? Na 100 procent. Křídelník je podle svých vlastních slov do tohoto tématu zapálený a snaží se střádat informace. „Důkazy jsou všude. Lidé si je jen musí vyhledat,“ šokoval 31letý rodák z Cardiffu.

Příběh s názvem „Bale a UFO“ upoutal na Ostrovech nebývalou pozornost. Sportovci mají velký vliv na smýšlení ostatních lidí, i proto se mnozí nad vyjádřením pozastavují. „Sleduji to už roky. Stále je tady ale spousta falešných věcí,“ myslí si Bale.

„Ale myslím si, že vláda Spojených států amerických už pustila do světa několik obrázků a videí, takže je všechno dohledatelné,“ pokračoval. „Je o tom spousta dokumentů, filmy na Netflixu a podobně. I proto tomu věřím,“ upřesňoval fotbalista.

Bale už se dokonce snažil o existenci mimozemšťanů přesvědčit i spoluhráče z týmu. Někteří se nechali zviklat, jiní odmítli. Tak třeba kapitán anglické „repre“ Kane se nenechal. „Ještě si o tom skoro nic nenašel,“ kroutil hlavou Bale.  

U spoluhráče z národního týmu už mu ale pšenka kvetla. Joe Rondon je prý na vážkách. „Zatím tomu úplně nevěří, ale míří tam,“ dodal Velšan.

Obránce Anglie ho dokonce zahlédl

Ten, kdo sleduje fotbal, bude jistě znát i Chrise Smalinga. Anglický stoper obléká v současnosti barvy římského AS a i on má k tématu UFO co říct. Když si s manželkou užíval dovolenou na Jamajce, prý zahlédl na nebi neidentifikovatelný předmět.

Ihned se vyrojila řada spekulací o tom, jak si pár dovolenou zpříjemňoval. Žádné drogy ani alkohol ale prý roli nehrály. Podle 35letého bývalého zadáka Manchesteru United se létající předmět snesl k zemi a neuvěřitelnou rychlostí vrátil zpět na oblohu.

Tam zůstalo UFO zhruba hodinu až dvě, pak odlétlo do neznáma. Podle slov manželky i samotného hráče to stoprocentně nebyl dron, ale něco z jiného vesmíru.

Zajímavá slova od prvotřídních fotbalistů.

Nejčtenější tento týden

Tyson Fury vs. Anthony Joshua zůstává na britské půdě. Přesun do Las Vegas není bez nové dohody možný

Spekulace o dějišti boxerského megazápasu nabírají na síle. Anthony Joshua a Tyson Fury mají podle smlouvy nastoupit ve Velké Británii, jenže stále častěji se skloňuje i Las Vegas. Promotér Eddie Hearn nyní vysvětlil, proč přesun není tak jednoduchý.

Nečas poprvé ovládl Zlatou hokejku a ukončil vládu Pastrňáka

Martin Nečas získal za sezonu 2025 až 2026 poprvé v kariéře Zlatou hokejku pro nejlepšího českého hokejistu. Útočník Colorada Avalanche v tradiční anketě předčil Davida Pastrňáka i Tomáše Hertla a ukončil tak tříletou dominanci bostonské hvězdy.

Draft NHL nabídne českou brankářskou vlnu i boj o velké přestupy

Letošní draft NHL v Buffalu slibuje zajímavý pohled nejen na největší světové talenty, ale také na české naděje. Do popředí se dostávají především mladí brankáři, zároveň však hokejový svět sleduje rušné dění na přestupovém trhu. Několik velkých výměn už proběhlo a další mohou následovat v nejbližších dnech.

Dustin Poirier po zatčení přiznal problémy. Legendární bojovník hledá pomoc po konci kariéry

Patřil mezi nejrespektovanější tváře UFC a během šestnáctileté kariéry si získal obdiv fanoušků i soupeřů. Nyní ale Dustin Poirier prožívá jedno z nejtěžších období svého života. Po zatčení kvůli údajnému veřejnému opilství otevřeně přiznal, že po ukončení kariéry bojuje s psychickými problémy a rozhodl se vyhledat odbornou pomoc.

Místo konání megazápasu Fury vs. Joshua zatím není jasné, Frank Warren ale fanoušky uklidnil 

Souboj, na který čekají fanoušci boxu už několik let, by se měl uskutečnit ještě letos. Přestože stále není známé datum ani místo konání, promotér Frank Warren odmítá spekulace o možném zrušení zápasu Tysona Furyho s Anthonym Joshuou. Podle něj vše závisí pouze na tom, aby oba Britové zvládli své přípravné duely.

Šok pro český tenis. Markéta Vondroušová dostala čtyřletý zákaz činnosti, odmítla antidopingovou kontrolu

Český tenis zasáhla mimořádně nepříjemná zpráva. Wimbledonská šampionka z roku 2023 Markéta Vondroušová dostala čtyřletý zákaz činnosti poté, co loni odmítla podstoupit antidopingovou kontrolu. Tenistka se hájí obavami o vlastní bezpečnost a psychickými problémy, nezávislý tribunál však její argumenty neuznal.

Serena Williams získala divokou kartu do dvouhry ve Wimbledonu

Serena Williams znovu nastoupí do wimbledonské dvouhry. Sedminásobná šampionka dostala od pořadatelů poslední volnou divokou kartu a ve 44 letech si zahraje grandslamový singl poprvé po téměř čtyřech letech. Vedle toho nastoupí také do čtyřhry po boku své sestry Venus.

Toto Wolff chystá změnu pravidel v Mercedesu. Hamilton po triumfu ve Španělsku znovu vstupuje do boje o titul

Souboj o mistrovský titul ve Formuli 1 dostává nový rozměr. Šéf Mercedesu Toto Wolff připustil, že stáj bude muset přehodnotit pravidla pro vzájemné souboje George Russella a Kimiho Antonelliho. Důvodem je rostoucí hrozba v podobě Lewise Hamiltona, který po vítězství ve Velké ceně Španělska výrazně oživil své šance na zisk rekordního osmého titulu mistra světa.

Nosková ovládla Berlín a poprvé je v TOP 10

Linda Nosková má za sebou největší týden dosavadní kariéry. Na travnatém turnaji WTA 500 v Berlíně porazila ve finále světovou čtyřku Jessicu Pegula 6:4, 4:6, 6:3, získala druhý titul na okruhu WTA a poprvé se posune do elitní desítky žebříčku. V pondělí bude desátou hráčkou světa a znovu českou jedničkou.

Češi jdou v Mexiku do zápasu bez úniku

České fotbalisty čeká na mistrovství světa zápas, ve kterém už nemají prostor na počítání. Po porážce 1:2 s Koreou a remíze 1:1 s Jihoafrickou republikou mají ve skupině jediný bod a proti domácímu Mexiku potřebují zvítězit. Záložník Michal Sadílek ví, že v Aztéckém stadionu půjde o jednu z nejtěžších zkoušek, jakou může reprezentace na šampionátu dostat.

Bouzková má titul z trávy, Viďmanová slaví průlom do stovky

Český ženský tenis zažil povedenou neděli se dvěma výraznými triumfy a jedním zklamáním. Marie Bouzková ovládla turnaj WTA 250 v Nottinghamu, získala čtvrtý titul na hlavním okruhu a poprvé slavila na trávě. Darja Viďmanová ve Figueira da Foz potvrdila životní týden, vyhrála podnik WTA 125 a definitivně se posouvá do elitní stovky žebříčku.

Stanley Cup slavilo s Carolinou v Raleighu přes 150 tisíc fanoušků

Oslavy druhého Stanley Cupu v historii Caroliny Hurricanes přilákaly do centra Raleighu obrovské davy. Podle odhadů dorazilo více než 150 tisíc lidí. Hokejisté si triumf užili při tradičním průvodu městem a následném setkání s fanoušky.

Skotové řeší penalty po porážce s Marokem

Skotsko na mistrovství světa padlo s Marokem 0:1 a po utkání v Bostonu zůstaly hlavním tématem dvě sporné penaltové situace. Tým trenéra Stevea Clarkea cítil, že minimálně jeden zákrok měl skončit pokutovým kopem. Zároveň ale hráči i kouč uznali, že samotné verdikty rozhodčího porážku nevysvětlují.

Chaos v Monaku pokračuje. Mercedes stáhl protest, bitva o Gaslyho pódium ale nekončí

Kontroverze kolem výsledků Velké ceny Monaka Formule 1 ještě zdaleka neskončila. Zatímco Mercedes se rozhodl stáhnout žádost o přezkum výsledků po navrácení třetího místa Pierru Gaslymu, jiné stáje pokračují v právní bitvě. McLaren a Red Bull se obrátily na Mezinárodní odvolací soud FIA, který bude celou kauzu znovu posuzovat.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama