Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Tipy na sázení: WATFORD vs. BURNLEY

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Sobotní program Premier League nabídne klasickou záchranářskou bitvu mezi Watfordem a Burnley. Favorit je zřejmý, hosté vyhráli tři z posledních pěti kol, domácí naopak čtyřikrát v řadě prohráli. Co od utkání čekat?

  Watford se po slušném startu sezóny od listopadu trápí a s velkou pravděpodobností sestoupí. Z devatenáctého místa ztrácí na sedmnácté Burnley devět bodů, navíc prohrál v posledních čtyřech kolech.

  Burnley naopak potvrzuje, že to se záchranou myslí vážně, z posledních pěti kol získalo deset bodů a dostalo se před Everton. Aktuálně má na osmnáctou příčku náskok dvou bodů, přičemž Toffees mají utkání k dobru.

  Ofenzivní oporou domácích je Emmanuel Dennis, nigerijský reprezentant se chlubí bilancí 10+6, přestože od února šel výkonnostně hodně dolů. Za zmínku stojí i levý bek Hassane Kamara, jenž od příchodu z Nice podává velmi dobré výkony.

  Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

  Do slušné formy se rozehrál Wout Weghorst, zimní posila z Wolfsburgu se trefila dvakrát a třikrát asistovala. Jinak Clarets stojí na pevné obraně v čele se stopery Benem Mee a Jamesem Tarkowskim a gólmanu Nicku Popovi.

  Dobře fungující defenzivu hostí krásně vykresluje fakt, že v posledních třech kolech Clearets inkasovali pouze jednou.

  To Watford se trápí právě především v obraně, více než jeden gól dostal v šesti z posledních sedmi utkání.

  S ohledem na náladu v týmu Burnley i tragickou obranu Watfordu očekávám, že hosté zvítězí.

  Tip na sázení l Výhra Burnley v kurzu 2,78 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS