-3 C
Czech
Středa 31. prosince 2025
Tipy na sázeníTipy na sázení: PARIS SAINT-GERMAIN vs. NICE

Tipy na sázení: PARIS SAINT-GERMAIN vs. NICE

Francouzský pohár Coupe de France proti sobě v osmifinále přivedl Paris Saint Germain a Nice. Jedná se o nejlepší dva týmy ve Francii, co se týče současného postavení v tabulce, PSG se nachází na prvním místě a Nice na druhém. Můžeme tak očekávat zajímavý zápas.

Paris Saint Germain vévodí francouzské Ligue 1 se ziskem 53 bodů. V letošní sezóně okusili Pařízané hořkost porážky pouze jednou, dále v lize 16krát vyhráli a 5krát remizovali. Z posledních pěti zápasů tři vyhráli a dva remizovali.

PSG v lize vstřelilo 46 branek a obdrželo 18. Nejlepším střelcem je Kylian Mbappé, který v lize vstřelil 10 gólů, dalších pět přidal v poháru, kde mu na to stačily pouze dva zápasy.

Pařížský celek ve svém prvním pohárovém zápase porazil Feignies-Aulnoye poměrem 3:0. V dalším zápase vyprovodili Vannes 4:0, Mbappé zde skóroval hned třikrát. Nyní jej v osmifinále čeká Nice.

Druhý celek Ligue 1 Nice ztrácí na vedoucí PSG 11 bodů. V posledních pěti zápasech však ani jednou neztratilo body. Hráčům Nice se podařilo skórovat 36krát, obdrželi 18 branek. Mezi nejlepší střelce zde patří Amine Gouiri, který v lize vstřelil 10 gólů, a Andy Delort, který má na svědomí 8 tref.

Nice v poháru odehrálo zatím jediný zápas. Podařilo se mu porazit celek Cholet velmi těsným výsledkem. Rozhodl jediný gól, který zajistil Nice výhru 1:0.

Z hvězdné útočné trojice PSG ve složení Messi, Neymar a Mbappé, se v zápase objeví nejspíše jen mladý Francouz. Argentinec je oslabený po prodělaném koronaviru a Brazilec má poraněný kotník.

To však nejsou všichni hráči, kteří nebudou pro PSG k dispozici. Trenér Pochettino si musí poradit s absencí brankářů Navase a Donnarummy. Dále chybí Hakimi, Gueye, Di Mária, Paredes a Marquinhos. U některých hráčů je důvodem zranění, u jiných reprezentační povinnosti.

Absence hráčů Nice není tak velká a to jim může hrát do karet. PSG do tohoto zápasu vstupuje jako favorit, ale chybí spousta klíčových hráčů. V bráně se bude muset objevit nějaký mladík a i na jiných postech nebude to nejlepší, co má Paříž většinou k dispozici.

Nice je pro většinu sázkových kanceláří velkým outsiderem, ale my si myslíme, že může tým PSG nemile zaskočit. V lize ztrácí spoustu bodů, ale pokud by zde vyhrálo, tak bude jedním z favoritů na zisk poháru.

Tip na sázení | Neprohra Nice v kurzu 2,57 u Tipsportu

Reklama
Reklama

Nejčtenější tento týden

Justin Hood je blízko splnění svého životního snu

Anglický debutant Justin Hood má na dosah splnění svého dlouholetého snu. Není to však trofej, ale otevření vlastní čínské restaurace. Na mistrovství světa PDC totiž předvádí životní formu a po famózním výkonu si zajistil postup do čtvrtfinále.

Vladař chytil 32 střel a byl první hvězdou, Kämpf zapsal 50. gól

Český brankář Daniel Vladař dovedl Philadelphii k vítězství 6:3 na ledě Vancouveru a byl zvolen první hvězdou zápasu. David Kämpf sice zaznamenal jubilejní 50. gól v NHL a přidal asistenci, na body to ale nestačilo. Radoval se i další český gólman David Rittich, který pomohl New York Islanders k výhře 3:2 po nájezdech v Chicagu.

Gary Anderson vyřadil van Gerwena a je ve čtvrtfinále mistrovství světa

Gary Anderson znovu ukázal, že s ním je potřeba počítat. Na mistrovství světa v šipkách porazil v Alexandra Palace Michaela van Gerwena 4:1 na sety a po čtyřech letech si zahraje čtvrtfinále. Souboj dvou legend patřil k vrcholům turnaje a měl vysoké tempo od začátku do konce.

Karlos Vémola podstoupil odloženou operaci zanícené čelisti v doprovodu Vězeňské služby

Karlos Vémola dnes absolvoval odloženou operaci zanícené čelisti, na zákrok čekal kvůli vazbě celý týden. Převoz proběhl pod dohledem Vězeňské služby a po operaci má zůstat několik dnů v nemocniční péči. Doma mezitím řeší situaci jeho manželka Lela, která se snažila dětem dopřát Vánoce i navzdory tomu, že policie Vémolu zadržela 23. prosince. Vedle emocí vyplouvá na povrch i tvrdá realita rodinných výdajů, které se podle dřívějších slov zápasníka pohybují ve statisících měsíčně.

Anthony Joshua ztratil dva nejdůležitější členy svého týmu

Boxerský svět truchlí po tragické autonehodě v Nigérii, při níž Anthony Joshua přišel o dva nejvýraznější členy svého týmu. Sina Ghami a Latif Ayodele, známý také pod přezdívkou Latz, havárii nepřežili. K nehodě došlo na frekventované silnici poblíž Lagosu, kde se vozidlo s Joshuou, oběma muži a dalším pasažérem srazilo se stojícím nákladním autem.

Nečas trefil 50. bod sezony a Avalanche dál válcují NHL

Martin Nečas se v NHL zapsal mezi střelce a posunul se na 50 bodů v sezoně. Colorado doma porazilo Los Angeles 5:2 a dál drží šňůru osmi výher. Českým brankářům naopak večer nevyšel, prohry si připsali Vítek Vaněček i dvojice z Anaheimu Lukáš Dostál a Petr Mrázek. Rozhodčí navíc poslali Tomáše Hertla do sprchy už při prvním střídání.

Luke Littler přežil duel s Crossem a je ve čtvrtfinále. Aspinall končí

Obhájce titulu Luke Littler musel na letošním PDC World Championship bojovat nejen se soupeřem, ale i s publikem. Osmnáctiletý fenomén si v legendárním Alexandra Palace vyslechl hlasitý pískot během souboje i po vítězství 4:2 nad bývalým mistrem světa Robem Crossem. Postup do čtvrtfinále byl hodně náročný. 

Neuvěřitelný blafák Jiříčka, Česko na MS juniorů přetlačilo Finsko v prodloužení

Čeští hokejisté do dvaceti let přetlačili na juniorském mistrovství světa Finsko 2:1 v prodloužení. Dlouho vedli po přesilovkové trefě Matěje Kubiesy, jenže 19 sekund před sirénou inkasovali v oslabení při hře bez brankáře. V nastavení pak rozhodl obránce Adam Jiříček efektní kličkou mezi nohama, a tým si připsal cenné dva body před silvestrovským duelem s Lotyšskem.

OKTAGON 81: Kincl je zpět, Fleury obhájil pás a hned přijal novou výzvu

Oktagon 81 v pražské O2 areně nabídl jedenáct zápasů, dvě titulové bitvy a osm českých bojovníků. Patrik Kincl se po dvou porážkách vrátil dominantním výkonem proti Robu Pukačovi, Will Fleury obhájil pás v těžké váze bleskovým TKO a přijal další výzvu. O titul v muší váze přišel útočit i David Dvořák, jenže duel s Žalgasem Žumagulovem zastavil lékař po třetím kole.

Cristiano Ronaldo ještě konec neplánuje. Kariéru ukončí až s tisícem gólů

Fotbalista Cristiano Ronaldo dal jasně najevo, že konec kariéry zatím nepřipadá v úvahu. Kapitán portugalské reprezentace prohlásil, že profesionální fotbal opustí teprve ve chvíli, kdy dosáhne hranice 1 000 vstřelených gólů v soutěžních zápasech.

Raška ukončil Spicy Páju za 79 sekund a ukázal rozdíl mezi profíkem a celebritou

Zápas influencera Pavla Tótha s přezdívkou Spicy Pája proti profesionálovi Ondřeji Raškovi skončil bleskově. V pražské O2 areně se ukázalo, jak tvrdě umí realita MMA narazit do velkých slov i internetové sebejistoty. Raška dostal soupeře na zem, nenechal ho vstát a v prvním kole si došel pro TKO.

Luke Humphries přežil drama na šampionátu PDC

Bývalý světový šampion Luke Humphries měl v neděli na mistrovství světa PDC pořádně namále, přesto se nakonec dokázal probojovat do čtvrtého kola. Spolu s ním slavili postup i další bývalí vítězové turnaje v čele s Michaelem van Gerwenem.

Čeští junioři zlomili Dánsko sedmi góly a poprvé vyhráli

Čeští hokejisté do 20 let si na mistrovství světa připsali první vítězství. Dánsko porazili 7:2, prosadilo se sedm různých střelců a výrazně pomohl i brankář Matyáš Mařík v klíčových chvílích. Zápas ale zhořkl kvůli tvrdé hře soupeře, na kterou si po utkání nahlas postěžoval Vojtěch Čihař. Další duel čeká národní tým v pondělí od 21:30 českého času proti Finsku.

Rittich zavřel bránu v derby a Nečas řídil další výhru Colorada

Vánoční pauza skončila a NHL se vrátila ve velkém stylu. David Rittich vychytal městské derby proti Rangers a Islanders vyhráli 2:0. Martin Nečas dal dva góly a v nájezdech rozhodl o výhře Colorada 6:5 nad Vegas. David Pastrňák sice skóroval v Buffalu, Boston ale padl 1:4.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama