1.3 C
Czech
Pondělí 1. prosince 2025
Tipy na sázeníTipy na sázení: EVERTON vs. BRENTFORD

Tipy na sázení: EVERTON vs. BRENTFORD

Anglický FA Cup nabídne zajímavý duel, ve kterém se utkají Everton a Brentford. Oba týmy hrají v Premier League. Everton má nového manažera, kterým se stal Frank Lampard, tak můžeme sledovat, jak se mu v novém angažmá povede.

Domácí Everton nezažívá povedené období. V lize se nachází na 16. místě pouze čtyři body nad sestupovým pásmem. Z posledních pěti zápasů dokázali pouze jednou remizovat a čtyřikrát prohráli.

Tato špatná forma je hlavním důvodem změny trenéra. Novým koučem Evertonu se stal Frank Lampard, který má pomoci týmu k lepšímu hernímu projevu, zisku více bodů a posunu tabulkou vzhůru. První krok může udělat proti Brentfordu v FA Cupu.

Hostující tým se v lize nachází na 14. místě a má 4 body náskok nad Evertonem. Co se týče formy, tak na tom však není o moc lépe. Za posledních pět zápasů dokázal jednou vyhrát, dále čtyřikrát prohrál.

Oba týmy zažívají špatnou formu. Větší náboj v tomto utkání budou mít domácí, kterým vlije do žil novou energii Frank Lampard, coby nový hlavní trenér mužstva, ,které se před ním bude chtít předvést.

Everton navíc zažil povedenější přestupové okno, když na konci ledna přišli do týmu Dele Alli a Donny van de Beek, které si vyžádal nově jmenovaný trenér. Je velká šance, že se v tomto zápase objeví a budou chtít ukázat své kvality v novém týmu.

Do Brentfordu přišlo však také jedno zajímavé jméno. Jedná se o Christiana Eriksena, který se k fotbalu vrací po srdečním infarktu. Od incidentu však nenaskočil do soutěžního zápasu, takže to bude mít s návratem do hry složitější.

Přestože se Brentford nachází v tabulce o dvě místa nad svým nadcházejícím oponentem, tak určujeme jako favorita duelu Everton. Nový trenér a přírůstky v mužstvu budou mít kladný vliv a zvednou morálku, která povede k vítězství v pohárovém zápasu.

Tip na sázení | Výhra Evertonu v kurzu 2,15 u Tipsportu

Reklama
Reklama

Nejčtenější tento týden

Mrázek nedochytal duel s Chicagem a Anaheim ztratil jisté vedení

Brankář Petr Mrázek kvůli zranění nedohrál utkání Anaheimu s Chicagem. Ducks přišli o rychlé vedení 3:0 a prohráli 3:5. Connor Bedard z Chicaga nasbíral čtyři body. Mrázka navíc trápí zdravotní potíže podobně jako klubového kolegu Lukáše Dostála.

Obavy se vyplnily. Tom Aspinall bojuje s vážným zraněním očí

Britský šampion těžké váhy UFC Tom Aspinall čelí vážným zdravotním komplikacím. Při obhajobě titulu na turnaji UFC 321 jej soupeř Ciryl Gane trefil do očí. Incident se odehrál v závěru prvního kola 25. října a vedl k okamžitému ukončení souboje bez výsledku. Aspinall si tak titul udržel, od té doby nicméně řeší mnohem závažnější problém, a to zda ještě bude moci vůbec pokračovat v kariéře.

Česká smíšená štafeta dojela na Světovém poháru v Östersundu pátá

Čeští biatlonisté vstoupili do nové sezony solidně, i když na stupně vítězů nedosáhli. Smíšená štafeta ve složení Vítězslav Hornig, Michal Krčmář, Tereza Voborníková a Markéta Davidová dojela v úvodním kole Světového poháru v Östersundu pátá. V závodě smíšených dvojic obsadili Mikuláš Karlík a Lucie Charvátová třinácté místo.

Verstappen vítězí v Kataru a dramatizuje boj o titul

Max Verstappen ovládl Velkou cenu Kataru a před finále sezony stáhl náskok Landa Norrise na 12 bodů. Oscar Piastri dojel druhý a drží se ve hře se ztrátou 16 bodů. Závod přinesl napínavý vývoj, chyby McLarenu i silný finiš favorizovaného Nizozemce, který využil lepší strategie a opět oživil souboj o titul.

Češi v singl mixu v Östersundu skončili třináctí

Čeští biatlonisté Mikuláš Karlík a Lucie Charvátová obsadili ve smíšené štafetě dvojic v Östersundu třinácté místo. Výrazně je zpomalila střelba, která přinesla jedno trestné kolo a sedmnáct dobíjení. Vítězství před domácím publikem slavili Sebastian Samuelsson a Ella Halvarsson.

TKV šokoval Clarka a získal britský titul těžké váhy

Jeamie „TKV“ Tshikeva se postaral o překvapení, které otřáslo britskou boxerskou těžkou vahou. V Derby porazil domácího hrdinu Frazera Clarka těsným výsledkem na split decision a stal se novým britským šampionem v nejtěžší váhové kategorii. Šlo o historický večer i z jiného důvodu. Profesionální box se po dvaceti letech vrátil na obrazovky BBC v přímém přenosu.

Nečas zapsal tři asistence při demolici Montrealu, Hertl dvakrát skóroval za Vegas

Martin Nečas prožil další výrazný večer v NHL a třemi asistencemi pomohl Coloradu k drtivé výhře nad Montrealem 7:2. Tomáš Hertl zářil ve Vegas, kde dvakrát skóroval a nasměroval Golden Knights k triumfu 4:3 nad San Jose. Daniel Vladař přidal desátou výhru v sezoně a drží vysoký standard mezi nejlepšími gólmany soutěže.

Piastri ovládl sprint v Kataru a stáhl ztrátu na Norrise

Oscar Piastri vyhrál sprint na okruhu v Lusailu a přiblížil se Landu Norrisovi v boji o titul na 22 bodů. Australan předvedl sebevědomý výkon a držel první místo od startu až do cíle. Jeho týmový kolega skončil třetí a udržel průběžné vedení v šampionátu. Brit si může zajistit titul už v nedělním závodě, pokud navýší náskok na 26 bodů.

České biatlonistky zahájily Světový pohár bronzem ve štafetě

České biatlonistky vstoupily do nové sezony Světového poháru třetím místem ve štafetě v Östersundu. Čtveřice Jessica Jislová, Lucie Charvátová, Tereza Voborníková a Markéta Davidová získala první štafetovou medaili od ledna 2019, kdy dojela třetí v Oberhofu. Závod vyhrála Francie před Itálií.

Palát řídil výhru Devils, Hronek opět bodoval

Ondřej Palát znovu potvrdil formu a dvěma asistencemi dovedl New Jersey k jasnému vítězství v Buffalu. Bodoval i Filip Hronek, jehož Vancouver ale těsně padl v San Jose. Naopak David Pastrňák a Pavel Zacha do hry nezasáhli kvůli zranění a Boston bez své klíčové dvojice utrpěl debakl s Rangers.

Ogier získal devátý titul mistra světa

Sébatien Ogier se vrátil na vrchol. Francouz dotáhl sezonu v Saúdské Arábii třetím místem a znovu ovládl světový šampionát v rallye. Devátým titulem srovnal bilanci legendárního Sébatiena Loeba a po čtyřech letech se znovu posadil na trůn.

Menšík čelí kritice za start na Next Gen Finals

Jakub Menšík míří na Turnaj mistrů pro hráče do dvaceti let. Splnil všechna kritéria, vede žebříček své věkové kategorie a drží se v nejlepší dvacítce světa. Přesto část fanoušků i novinářů zpochybňuje, zda má tak zkušený hráč na akci tohoto typu ještě jezdit.

Lando Norris je před šancí získat svůj první titul zcela klidný 

Lando Norris stojí před největší příležitostí své kariéry. Velká cena Kataru může rozhodnout o tom, zda se britský pilot McLarenu stane poprvé mistrem světa Formule 1. Do závěrečného víkendu vstupuje s náskokem 24 bodů na týmového kolegu Oscara Piastriho a Maxe Verstappena z Red Bullu. K titulu mu stačí získat o dva body více než oba soupeři.

Agit Kabayel se chce utkat s Oleksandrem Usykem

Německý boxer Agit Kabayel je přesvědčený, že právě on je nejvážnějším kandidátem na duel s momentálně nejlepším boxerem planety, Oleksandrem Usykem. A pokud 10. ledna v Oberhausenu obhájí titul WBC proti Polákovi Damianu Knybovi, stane se povinným vyzyvatelem pro držitele plného titulu WBC, kterým je právě Usyk.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama