3.6 C
Czech
Neděle 21. prosince 2025
FotbalČtyři varianty pro Ronalda. Ve hře je Itálie, návrat do Realu, City...

Čtyři varianty pro Ronalda. Ve hře je Itálie, návrat do Realu, City i spojení s Messim

Úhlavní sok z dob ve Španělsku Lionel Messi už si může číslo na stěhováky vymazat, Cristiano Ronaldo ale ještě o své budoucnosti jedná. Mluví se o několika možnostech, které se před Portugalcem naskýtají. Tou nejpravděpodobnější je setrvání na Apeninském poloostrově, tou nejchtěnější zřejmě přesun k Messimu do Paříže.

Letošní přestupové období, to je jedna bomba vedle druhé. Tu, která napáchala největší škody a zmatek, představuje přestup Lionela Messiho do hlavního města Francie. Argentinský „sniper“ bude nově hrát za Paříž, k němu se navíc přidaly i další hvězdy.

Jako třeba Sergio Ramos z Realu, Gini Wijnaldum z Liverpool či italská jednička Gigi Donnarumma. Pozor, všichni navíc byli zadarmo. Šílenství ale způsobil hlavně „božský“ Leo. Reakce byly jak pozitivní, tak i negativní. A to rovnou v týmu.

Mluví se o tom, že více než spoluhráče v něm vidí soka Kylian Mbappé. Mladý talent chtěl být lídrem, po boku Messiho to ale zřejmě nepůjde. A tak se zmiňuje odchod do Realu Madrid, kam Francouz touží přestoupit už nějaký pátek.

Spekulacím nahrála i fotka z oslavy Andera Herrery, na které Mbappé jako jeden z mála chyběl.

Co bude s Ronaldem?

Tím, že by Mbappé přestoupil do Španělska, otevře dveře dalšímu hvězdnému hráči. Tím by se mohl stát Cristiano Ronaldo. Hrát po boku Lea? To si přejí zřejmě všichni fotbaloví fanoušci. Není to ale jen Paříž, kdo se o služby 36letého kanonýra zajímá.

V řadě stojí i Real Madrid, tedy klub, ze kterého „CR7“ před lety odešel do Itálie. Kouč Ancelotti považuje Ronalda za legendu, o jeho přesunu má ale pochyby. „Cristiano Ronaldo je legenda Realu Madrid a já si ho opravdu vážím. Ale nikdy jsem ho nežádal ani neplánoval podepsat. Myslíme spíš na budoucnost,“ prozradil.

Komu by se Ronaldo hodil, to je i Manchester City. Ano, městský rival United, v jejichž dresu se Cristiano představil světu. „Citizens“ hledají útočníka a s Harrym Kanem to nevypadá bůhvíjak dobře, portugalský kapitán by tak mohl představovat alternativu.

Juventus věří, že Ronaldo podepíše nový kontrakt!

Velkoklub z Turína ví, že pokud Ronaldo nepodepíše novou smlouvu, příští léto si sbalí kufry a půjde jinam. Proto nastávají dva scénáře. Buď se ho bude snažit přinutit k podpisu, nebo ho vedení klubu bude chtít ještě letos v létě prodat jinam.

Podle dostupných zpráv byl nabídnut několika nejmenovaným klubům, žádná oficiální nabídka ale zatím nepřišla. Přestupové období na Ostrovech končí 31. srpna, stejně tak i ve francouzské Ligue1, španělská La Liga může uzavírat přesuny do 2. září.

Tak se nechme překvapit.

Reklama
Reklama

Nejčtenější tento týden

Kämpf dal první gól za Vancouver, Faksa i Hronek zapsali po dvou asistencích

David Kämpf ukončil čekání na první bod ve Vancouveru gólem na ledě Islanders a Canucks vyhráli 4:1. Dvě asistence přidal Filip Hronek, dvakrát nahrál i Radek Faksa a skóroval také Martin Nečas. Večer poznamenalo i střídání Lukáše Dostála a porážka Karla Vejmelky v brance Utahu.

Ledecká dojela šestá ve Val d’Isere a zapsala nejlepší sjezd sezony

Ester Ledecká se ve Val d’Isere posunula nejblíž letošnímu pódiu. Ve sjezdu Světového poháru dojela šestá a potvrdila, že forma jde nahoru. Na vítězku Cornelii Hütter ztratila 46 setin. Od stupňů vítězů ji dělilo jen jedenáct setin.

Atlanta bez Younga padla v San Antoniu, Krejčí dal dva body

Atlanta schytala v NBA tvrdý večer. Prohra 98:126 v San Antoniu bolela už od prvních minut. Hawks přijeli bez Trae Younga i Kristapse Porzingise a chyběla jim lehkost v útoku. Vít Krejčí se do statistik zapsal jen drobně, ale na palubovce si své odpracoval.

Anthony Joshua ukončil show Jakea Paula. Brit mu v šestém kole rozdrtil čelist

Miami zažilo jednu z nejkontroverznějších boxerských nocí posledních let. Duel Anthony Joshua  vs. Jake Paul, tedy souboj mezi zkušeným, dvojnásobným šampionem a mediální hvězdou skončil podle očekávání, a to technickým knockoutem ve prospěch britského favorita v šestém kole. Přesto šlo o zápas, který znovu otevřel debatu o hranicích sportovní show a bezpečnosti v profesionálním boxu.

Zachův gól Boston nespasil, Dobeš opět vyhrál s Montrealem

Pavel Zacha dal v noci na pátek v NHL jediný gól Bostonu, jenže Bruins doma padli s Edmontonem 1:3. Jakub Dobeš naopak navázal na předchozí start a s Montrealem porazil Chicago 4:1, když chytil 14 z 15 střel.

Zabystřan vyhrál super-G ve Val Gardeně a přepsal české dějiny

Jan Zabystřan senzačně ovládl superobří slalom Světového poháru ve Val Gardeně. Se startovním číslem 29 porazil i lídra současnosti Marca Odermatta o 22 setin sekundy. Český muž tak poprvé v historii vyhrál závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování.

„Nesahej mi na obličej!“ Souboj Anthony Joshua vs. Jake Paul se blíží 

Napjatá atmosféra před kontroverzním duelem Anthony Joshua vs. Jake Paul houstne. Na čtvrtečním vážení v Miami došlo k ostré výměně, když Joshua odstrčil Paulovu pěst od svého obličeje a rázně mu vzkázal: „Nedotýkej se mě.“ Britský boxer dal jasně najevo, že cirkus kolem zápasu má své hranice.

Michael van Gerwen se „protrápil“ do druhého kola mistrovství světa PDC

Trojnásobný mistr světa Michael van Gerwen přiznal, že si pro postup do druhého kola mistrovství světa PDC musel sáhnout hluboko do rezerv. V úvodním utkání ho totiž výrazně potrápil japonský debutant Mitsuhiko Tatsunami.

Will Fleury před turnajem OKTAGON 81 v O2 areně pálí ostrými a nešetří kritikou

Dvojnásobný šampion Will Fleury se 28. prosince v pražské O2 areně chystá na titulový duel s Martinem Budayem. V rozhovoru pro Ruik mluvil o tom, že by jako Čech dostal větší prostor, i o tom, proč mu Budayův styl nepřijde zábavný. Organizace zároveň turnaj OKTAGON 81 označuje na svém webu za jeden z vrcholů evropského MMA.

Vejmelka vede NHL, další výhra přišla po triumfu 4:1 v Detroitu

Karel Vejmelka dotlačil Utah k výhře 4:1 v Detroitu a přidal už patnácté vítězství v sezoně. Český brankář inkasoval jen jednou, pochytal 27 střel a hlasování mu přisoudilo roli třetí hvězdy večera.

Šok v Ally Pally. James Wade postoupil bez zaváhání, Van Barneveld skončil hned v úvodu

Angličan James Wade vstoupil do mistrovství světa PDC v šipkách suverénním způsobem. V prvním kole si poradil s Japoncem Ryuseiem Azemotem hladce 3:0 na sety a potvrdil tak roli favorita. Naopak jeden z největších šoků úvodních dnů turnaje přišel v podání Raymonda van Barnevelda, který se s šampionátem loučí nečekaně brzy.

Jake Paul vs. Anthony Joshua: Souboj, který rozděluje svět boxu

Svět boxu se chystá na jednu z nejkontroverznějších bitev posledních let. Youtubová hvězda Jake Paul se v těžké váze utká s britským dvojnásobným mistrem světa Anthonym Joshuou. Duel se uskuteční v Miami a pro fanoušky ve Velké Británii začne v časných ranních hodinách v sobotu. Emoce před zápasem vygradovaly na středeční závěrečné tiskové konferenci, kde si oba boxeři vyměnili ostrá slova.

Mbappé se přiblížil rekordu Ronalda, Real vydřel postup v poháru

Real Madrid postoupil do osmifinále Copa del Rey po výhře 3:2 na hřišti třetiligové Talavery. Klíčovou postavou byl Kylian Mbappé, který dvěma góly znovu potvrdil mimořádnou sezonu a přiblížil se historickému rekordu Cristiana Ronalda. Favorit ale musel o postup bojovat až do posledních minut.

Lewandowski otevřený odchodu z Barcelony, v MLS už má konkrétního zájemce

Robert Lewandowski jednal s Chicago Fire o možném přestupu do MLS. Sedmatřicetiletý útočník Barcelony zůstává otevřený změně a klub z Illinois ho chce přivést od léta. Ve hře ale zůstává i pokračování v Katalánsku nebo nabídky z jiných soutěží.

Šok v tenisovém světě. Alcaraz se po sedmi letech rozloučil s trenérem Ferrerem

Carlos Alcaraz ukončil spolupráci s trenérem Juanem Carlosem Ferrerem. Jedno z nejúspěšnějších spojení světového tenisu končí po sedmi letech a šesti grandslamových titulech. Rozchod přichází krátce před sezonou, ve které chce Alcaraz dokončit kariérní Grand Slam.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama