Více
  13.2 C
  Czech
  Pondělí, 26 září, 2022

  Místo brčka klobása. Vykutálený fanoušek ukázal, že pivo se dá pít různými způsoby

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Tenhle fotbalový fanoušek dostal ocenění za nejzvláštnější gastronomický úkaz. Svůj skrytý talent schovával dlouho, na basketbalovém zápase však ukázal, zač je toho loket. Někteří ho považují za génia, jiní zase za vrchol odporu. O co se tedy jedná? Fanoušek New York Yankees si během zápasu vydlabal brčkem díru do klobásy, aby z ní následně mohl pít pivo. Uznejte sami, zda vám tento kousek přijde normální.

  Na sociálních sítích začalo kolovat video, na kterém fanoušek New York Yankees vydlabává klobásu. V zápase mezi Yankees proti Mets kamera za stavu 4:2 zachytila diváka s podivuhodným chováním. Příznivci, kteří seděli poblíž muže na stadionu Yankees, byli v úžasu. Muž vzal bez ostychu plastové brčko a vytvořil jím díru uprostřed své svačinky. Nechtěl však plýtvat ani kouskem lahodného salámu a maso z brčka za pochodu vysával. To, co přišlo následně, ale nikdo nečekal.

  Diváci sledovali boj, který muž vedl s krásně propečenou klobásou. Dohadovali se, jestli ji například naplní omáčkou nebo dokonce pečivem. Vykutálený fanda však vytřel oči úplně všem. Bez přemýšlený strčil klobásu do piva a začal nasávat jako s klasickým brčkem. Kdyby vás zajímalo, kde skončilo to pravé plastové brčko, to muž bezmyšlenkovitě odhodil pod sebe. Na sociální sítích se strhla lavina komentářů. Síť se rozdělila na dvě skupiny. Jedna byla naprosto šokovaná a znechucená, druhá naopak překvapená genialitou.

  • „Všechno je to nechutné, ale to cucání masa z brčka je jedna z nejodpornějších s****k, jakou jsem kdy viděl,“ napsal jeden fanoušek.
  • „Kéž by existoval způsob, jak se vrátit v čase, abych tohle nikdy neviděl,“ napsal druhý.
  • „Tohle je pro mě velká výzva, nikdy bych si nepomyslel, že by to šlo. Nemám rád pivo, ale přes brčko z hot dogu by to mohlo jít,“ žertoval jiný fanoušek.

  Muž s klobásou místo brčka však není jediný, který diváky zaujal. Oko jim padlo i na pohledného mladíka, který si zase naopak udělal z piva omáčku na přikusování. Tento fanoušek však svoje gurmánské kousky ještě povýšil a namáčel si klobásu do piva rovnou s bagetou. No, jak se říká, proti gustu žádný dišputát.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS