Více
  10.5 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Boss UFC obdržel drsný vzkaz od polského obra. Chce si vynutit bitvu s Procházkou

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jiří Procházka a jeho soupeř pro obhajobu titulu je tématem, které se ve světě MMA řeší čím dál víc. Sám šampion polotěžké váhy UFC si řekl o odvetu s Gloverem, s tou se ale rozhodně nechce smířit polský ranař Jan Blachowicz. Ten už dokonce napsal vzkaz šéfovi organizace Danovi Whiteovi.

  Proti komu bude Jiří Procházka obhajovat pás pro vládce polotěžké divize UFC? To je zatím stále ve hvězdách. Zmiňuje se řada jmen, nejpravděpodobněji zatím působí odveta proti Brazilcovi Gloverovi Teixeirovi. Jenomže více než o něm se v souvislosti s bitvou o titul mluví o Janu Blachowiczovi.

  Ten sní o mistrovském pásu, respektive o navrácení do jeho vlastních rukou, od doby, kdy ho Glover porazil a sebral mu ho. Je jasné, že by se Polák rád pokusil uzmout titul znovu pro sebe, hned po vítězném zápase Procházky tak začal mluvit o tom, že by chtěl být dalším vyzyvatelem. Podle něj už se dokonce měli s českým fighterem domluvit, nic takového se ale zřejmě nestalo.

  Podle Blachowicze porušením slibu porušil Procházka samurajský kodex, což mu chce dát Polák pořádně vědět přímo v kleci. Jenomže nikdo stále neví, jestli se tak skutečně stane. Oficiální obrysy bitvy si chce Blachowicz vydupat, ať to stojí, co to stojí. A už dokonce kontaktoval šéfa UFC.

  „Žádné kraviny, žádné politika, žádné nesmysly. Dej mi Procházku a já ti dám největší zápas v historii evropského MMA. Na rozdíl od něj držím slovo. Nikdy se nevyhýbám žádné výzvě. Šel jsem do UFC proto, abych fanouškům nabídl fantastické okamžiky. A hlavně, ještě nejsem hotov,“ napsal Blachowicz na svůj Twitter.

  Na post reagoval Procházka

  Byl na dovolené v Chorvatsku, užíval si pobyt doma v České republice, zanedlouho už se ale Jiří Procházka vrátí do plného tréninku. Dokonce také odložil dlahu na ruce a dělá všechno pro to, aby ho zranění v dalším utkání nelimitovalo. Procházka zároveň na Twitteru vyjádřil svůj postoj k možnému soupeři.

  „Nikdy jsem ti náš zápas neslíbil. Jen jsem ti řekl, že jsi výzva, kterou chci zdolat. Stále čekám na odpověď od Glovera Teixeiry. Glovere, pokud nemáš zájem, dej mi vědět. Chci bojovat do konce roku, je mi jedno s kým,“ vzkázal Procházka dvojici Teixeira a Blachowicz.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS