Více
  2.4 C
  Czech
  Úterý, 30 listopadu, 2021

  Bývalý hráč NBA vyměnil palubovku za parket. Ovládl prestižní taneční soutěž

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Vítězem 30. ročníku americké taneční soutěže Dancing with the Stars se stal bývalý hráč NBA Iman Shumpert. V showse každoročně vyšvihuje několik známých amerických celebrit, které okouzlují svět tanečními kremacemi. Shumpert výhru věnoval své matce.

  Americká taneční show Dancing with the Stars je pořad vysílaný ve Spojených státech od roku 2005 stanicí ABC. U nás je tento pořad velmi podobný Stardance. Systém je stejný, páry se skládají z celebrit a profesionálních tanečníků, kteří se snaží ohromit jak porotu, tak diváky.

  Tento ročník byl pro americké diváky velmi zajímavý, poprvé totiž mohli na stupních vítězů vidět profesionálního basketbalistu.  Iman Shumpert svoji výhru věnoval své matce, která se bohužel vinou nakažení covidem-19 nemohla finálového večera zúčastnit.

  „Moje matka mě chodila každý týden podporovat. Dnes večer tu s otcem nemohli být kvůli tomu, že byli vystaveni covidu,řekl někdejší hráč New Yorku Knicks, Clevelandu, Sacramenta, Houstonu či Brooklynu Nets.

  „Když řekli naše jméno, nemohl jsem myslet na nic jiného než na to, co na to říkají rodiče u televize a jak se cítí. Bylo mi moc líto, že tu nemůžou být semnou,“ rozpovídal se celkový vítěz velké americké show.

  Bývalý profesionální basketbalista se nejvíce těší na to, až přinese trofej domů. Jeho matka L‘Tanya Shumpertová je na tuhle taneční soutěž velkou expertkou. Nejvíce se jí líbí, že lidé ukážou svoji pravou tvář. Nejsou chvíli jen sportovcem, hercem či zpěvákem. Musejí se vžít do nové role a to je podle ní správný životní krok.

  Pár s největším výškovým rozdílem

  Už v pondělí večer bylo dobojováno. Bývalý basketbalista si se svoji taneční partnerkou Daniellou Karagach Pashkovou vytančil první místo. Shumpert se do historie zapsal jako první hráč NBA, který se kdy dostal do finále nebo dokonce vyhrál.

  To, že bývají basketbalisté vysocí je jasný fakt. V této soutěži to občas působilo až komicky. Shumpert se svými 196 centimetry nechával partnerku Daniellu, která je o 26 čísel menší, dosti při zemi. V tomto roce to tak byl také pár, který měl největší výškový rozdíl.

  Ve finále proti sobě stanul právě Iman Shumpert proti americké YouTube star JoJo Siwové. Té nakonec diváci neposlali dostatek hlasů, a proto se králem parketu stal basketbalový dlouhán.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Tom Daley

  Zlatý olympionik vydává svoji kolekci pleteného oblečení. Každý si ji však musí uplést sám

  Zlatý olympionik Tom Daley, který se proslavil díky pletení na olympijských hrách v Tokiu posílá na trh svoji kolekci pleteného oblečení. Těšit se můžete na čepice, vesty, deky, vánočních punčochy a dokonce i vycpaného plameňáka. Vše má však jeden malý háček, věci si musí každý uplést sám.
  LeBron James

  O LeBronovi bylo zase slyšet. Dokroutil trest, pak nechal z hlediště vyhodit fanoušky

  Basketbalové hvězdě poslední dobou rupají nervy. Všichni si mysleli, že po pondělním zápase bude klid, LeBron však vzal situaci do svých rukou a ve středečním zápase nechal vyhodit fanoušky z hlediště. Co mu žena a muž řekli nebo udělali? To zatím není známo.
  LeBron James

  NBA nebo UFC? LeBron James si spletl sporty, po 1584 zápasech dostal svůj první trest

  Přelom neděle a pondělí se nesl ve znamení souboje mezi Detroitem a Los Angeles Lakers. Jindy by šlo o nijak zvláštní souboj dvou ne zrovna ideálně rozjetých týmů NBA, tentokrát se ale po zápase řeší i další věc. LeBron James si při souboji se soupeřem pomohl loktem a poprvé po 1584 odehraných zápasech dostal trest.
  Mike Tyson

  Při prvním zdrogování jsem zemřel, řekl Mike Tyson. Jed z ropuchy mu změnil život

  Pětapadesátiletá boxerská legenda Mike Tyson se v rozhovoru pochlubila tím, že poté co vykouřila jed z coloradské ropuchy, život se jí obrátil naruby. Zápasník, který se minulý rok v listopadu vrátil zpět na místo činu v zápase proti Royi Jonesovi Jr., uvedl v rozhovoru pro New York Post, že během svého prvního tripu zemřel.
  NBA

  Děsivá smrt nadějného basketbalisty. Klučina zemřel při rozcvičce, žádné potíže neměl

  Smrt středoškolského studenta z Long Islandu ohromila a zarmoutila newyorskou komunitu poté, co během náborových zkoušek do basketbalového týmu upadl na zem a na místě zemřel. Netrpěl žádným onemocněním a jeho smrt je v této době vyšetřována.
  Tom Williams

  Od velkého ragbyového skandálu uteklo 12 let. Výhru měla zajistit umělá krev

  V první polovině dubna roku 2009 se konalo čtvrtfinále Heineken Cupu mezi Harlequins a výběrem Leinster. Zbývalo 5 minut do konce zápasu, když mladý ragbista odcházel na lavičku s krví na obličeji. To, že byla krev umělá a měla týmu zajistit pouze zdržení času, v tu chvíli nikdo nevěděl.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama