FotbalPogba odmítl United a chce do Paříže. Nechoď sem, vzkazují fanoušci

Pogba odmítl United a chce do Paříže. Nechoď sem, vzkazují fanoušci

Když se řekne Paul Pogba, mnozí si představí hbitého a šikovného středního záložníka, který působí v Manchesteru United a táhne nároďák Francie. Ti, kdo ale fotbal sledují o něco víc, znají i jeho druhou stránku. Tu ztělesňují každoroční spekulace o jeho nespokojenosti a odchodu z klubu.

Už tradičně se skloňuje jméno Realu Madrid, do hry o Pogbu se ale nominoval i další velký hráč. Paris Saint-Germain posiluje svůj kádr každou sezonu a i letos už přišla do týmu řada zvučných jmen. Ikona Realu, čerstvý mistr Evropy nebo tahoun Liverpoolu.

K Ramosovi, Donnarummovi a Wijnaldumovi by se mohl přidat i zmiňovaný Francouz. Ten podal celkem dobrý individuální výkon na šampionátu, v United se mu ale nedaří podle představ. Podle dostupných zpráv navíc odmítá podepsat nový pohádkový kontrakt.

Vedení Manchesteru se snaží co to jde, hvězdný „špílmachr“ ale zatím žádnou větší aktivitu nevyvíjí. Pogba je odchovancem United, který se v roce 2016 vrátil přes Turín zpět do svého mateřského klubu. O budoucnosti 28letého fotbalisty ale nemá potuchy ani kouč Solskjaer.

„O tom, že je o Paulu zájem ze strany dalších klubů, se spekuluje neustále,“ prozradil šéf lavičky Manchesteru. „Paul ví, co si o tom celém myslíme. Rozhovory mezi klubem a Paulovými agenty probíhají, ale moc o tom nevím, takže k tomu nemám co říct. Uvidíme, co se stane,“ doplnil.

Pogbu v Paříži nechtějí!

Norský lodivod dodal, že se Pogba těší na novou sezonu, sám ale neví, zda to bude v United nebo v Paříži, o které se teď mluví asi nejhlasitěji. Jenomže je tu jeden háček – fanoušci nemají Francouze zrovna v lásce.

V hlavním městě Francie už dokonce někteří vyvěsili transparent s jasným vzkazem: „Pogbo, měl bys poslouchat svou matku, ona tě tu nechce. Ani my!“

Během rozhovoru v roce 2018 totiž záložník uvedl, jak o Paříží smýšlí. „Jsem si jistý, že v Parku princů (stadionu Paříže, pozn. redakce) nikdy hrát nebudu,“ prohlásil Pogba pro Canal+. „Zkrátka mě to nezajímá, matka i otec fandí Marseille, takže to nezapadá do mých plánů,“ dodal.

Marseille a PSG jsou odvěkými rivaly a ani v jednom táboře se netoleruje přechod k nepříteli. Jak řekl kouč United, uvidíme, co přinese budoucnost. Za Pogbu nabízejí šejkové z Paříže něco kolem 50 milionů liber. Jen pro představu, United zaplatili před 5 lety jednou tolik.

Nejčtenější tento týden

Táborsko odmítlo první ligu, šanci nyní zvažuje Artis Brno

Táborsko nevyužije mimořádnou možnost zahrát si v příští sezoně nejvyšší fotbalovou soutěž. Vedení klubu nabídku po důkladném zvážení odmítlo. Hlavními důvody byly nevyhovující stadion, nejistota kolem domácích zápasů v Českých Budějovicích i krátký čas na sestavení konkurenceschopného týmu. Dalším osloveným klubem je nyní Artis Brno.

Tottenham rozbil vlastní rekord. Za Tonaliho zaplatí až tři miliardy korun

Tottenham pokračuje v mimořádně ambiciózním přestupovém létě. Londýnský klub se podle britských médií dohodl s Newcastlem na příchodu italského záložníka Sandra Tonaliho. Celková hodnota transferu může dosáhnout až 100 milionů liber, což by z něj udělalo nejdražší posilu v historii Spurs.

Max Verstappen může odstartovat největší přestupovou rošádu ve Formuli 1. Jeho budoucnost zaměstnává celý paddock

Max Verstappen může být hlavním aktérem největší přestupové ságy posledních let. Přestože má s Red Bullem dlouhodobou smlouvu, zákulisní spekulace sílí a jeho případný odchod by mohl rozpoutat dominový efekt, který zasáhne téměř celé startovní pole Formule 1.

Muchová zvládla druhé kolo a ve Wimbledonu pokračuje dál

Karolína Muchová potvrdila roli favoritky a po přesvědčivém výkonu postoupila do třetího kola Wimbledonu. Česká tenistka si poradila s Číňankou Čang Šuaj ve dvou setech. Dál jde také Nikola Bartůňková, která v českém derby vyřadila Kateřinu Siniakovou. Předloňskou šampionku Barboru Krejčíkovou naopak čeká souboj s vítězkou letošního Roland Garros Mirra Andrejeva.

Oleksandr Usyk plánuje poslední zápas kariéry. Třetí duel s Furym podle jeho týmu nepřipadá v úvahu

Oleksandr Usyk se blíží závěru své mimořádné boxerské kariéry. Neporažený Ukrajinec už se vzdal všech titulů mistra světa v těžké váze a podle svého týmu absolvuje už jen jediný profesionální zápas. Přestože se dlouho spekulovalo o trilogii s Tysonem Furym, promotéři dávají jasně najevo, že tato kapitola je uzavřená.

Novak Djokovič se na úvod Wimbledonu pořádně nadřel. Po tříhodinové bitvě ale zůstává ve hře o historický rekord

Novak Djokovič vstoupil do letošního Wimbledonu vítězně, první kolo mu ale dalo pořádně zabrat. Čínského tenistu Wu I-pinga porazil po více než třech hodinách boje 6:4, 5:7, 6:4 a 6:4. Sedminásobný šampion londýnského grandslamu tak pokračuje v honbě za rekordním pětadvacátým grandslamovým titulem.

Gudas se vrací na Floridu, Anaheim ho vyměnil

Radko Gudas mění působiště v NHL. Anaheim vyměnil zkušeného českého obránce na Floridu výměnou za útočníka A. J. Greera. Oběma hráčům po sezoně skončila smlouva, proto nyní Panthers získali především přednostní právo jednat s Gudasem o novém kontraktu ještě před otevřením trhu s volnými hráči.

Tenisté na Wimbledonu ukončí protest, obnoví kontakt s médii

Nejlepší světoví tenisté po víkendových jednáních s pořadateli Wimbledonu ukončí protest proti médiím. Sporné otázky kolem rozdělování peněz a postavení hráčů ale zůstávají otevřené a jednání budou pokračovat i po skončení turnaje.

George Russell znovu útočí na titul. Po vítězství v Rakousku přiznal, že si sáhl na dno

Ještě před několika týdny ztrácel George Russell na týmového kolegu Kimiho Antonelliho propastných 68 bodů a přiznával, že prožívá jedno z nejtěžších období své kariéry. Po triumfu na Velké ceně Rakouska je ale zpět ve hře o titul mistra světa formule 1 a do další části sezony hledí s novou dávkou sebevědomí.

Manuel v Paříži znovu posunula osobní rekord a vládne Evropě

Lurdes Gloria Manuel pokračuje ve skvělé sezoně. Na mítinku Diamantové ligy v Paříži doběhla podruhé, znovu si výrazně vylepšila osobní rekord a časem 49,37 sekundy se zařadila na čtvrté místo letošních světových tabulek. Rychlejší letos nebyla žádná evropská čtvrtkařka.

Šok pro domácí fanoušky. Emma Raducanu kvůli zranění odstoupila z Wimbledonu

Velká rána pro britský tenis i samotný Wimbledon. Emma Raducanu se jen několik hodin před svým úvodním zápasem odhlásila z turnaje. Lékaři u domácí jedničky odhalili únavovou zlomeninu pravé nohy, která jí nedovolí nastoupit před domácím publikem.

Ronaldinho se vrací na trávník, jeho novým klubem je Ravenna

Brazilská legenda Ronaldinho se stala hráčem italské Ravenny a zároveň vstoupila do projektu klubu jako jeho spolumajitel. Šestačtyřicetiletý bývalý vítěz Zlatého míče potvrdil, že by měl nastoupit alespoň do jednoho soutěžního zápasu. Kdy přesně se tak stane, zatím není jasné, zájem fanoušků je ale obrovský.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama