Více
  9.9 C
  Czech
  Sobota, 16 října, 2021

  Zakázat sex na olympiádě? To nemůže fungovat, směje se bývalá atletka

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Už jen pár dnů zbývá do začátku olympijských her v Tokiu, které výrazně ovlivní opatření způsobená pandemií nemoci covid-19. Hry v Japonsku se budou podstatně lišit od jakékoliv jiné olympiády.

  Třeba i tím, že sportovci musí respektovat striktní pravidla, co se týče osobního kontaktu. Pořadatelé prakticky zakázali sex v olympijské vesnici, kde to podle všeho nebude žádný med.

  Sportovci nejspíš nebudou nadšení

  „Chceme, aby pro účastníky byla nezapomenutelným zážitkem, ale současně budou muset dodržovat přísná pravidla,“ uvedl starosta vesnice Saburo Kawabuči. „Chápeme, že to pro ně bude náročné, ale kromě jídla, tréninku, závodů a spaní budou muset mít neustále nasazenou roušku,“ dodal.

  Mladí sportovci si ale cestu k sobě i tak najdou, což si myslí i bývalá atletka Susen Tiedtkeová, která se rozhovořila pro deník Bild.

  „Zákaz mě rozesmál. Myslím si, že to vůbec nebude fungovat,“ řekla Němka, která vylíčila olympijskou vesnici skoro jako doupě neřesti.

  Akce střídá akce a s alkoholem roste chuť na sex

  „Koná se tam jedna party za druhou a když vstoupí do hry alkohol, tak to pak jde rychle. Jsou tam i někteří sportovci, kteří sex přímo vyhledávají,“ popisovala atletka, která ale zároveň dodala, že si sex mohla dovolit až po závodech. Jinak to měla od trenéra zakázané.

  „Po sexu vám chvíli trvá, než se vám zase nabijí baterky. Když jsme ale měli po závodech, tak to nebyl problém. Pomohli pak i spolubydlící, kteří vám uvolnili pokoj, když jste chtěli mít soukromí,“ dodala atletka.

  Tradice nafasovaných kondomů zůstane

  I proto dostávají sportovci už od her v Soulu v roce 1988 pravidelně kondomy, a to kvůli obavám ze šíření viru HIV. Na posledních hrách v Riu dostali účastníci 450 tisíc kondomů. Teď to chvíli vypadalo, že tradice skončí.

  Pořadatelé si řekli, že proč by sportovcům měli rozdávat prezervativy, když mají zakázaný jakýkoliv kontakt. Nakonec se ale rozhodli, že kondomy budou sportovcům distribuovat. Ochranné prostředky ale mají použít až odcestují z Tokia.

  „Naším záměrem není, aby atleti kondomy využili v olympijské vesnici, ale aby podpořili povědomí o možné nákaze HIV tím, že si je odvezou s sebou zpátky do svých zemí,“ uvedl Mezinárodní olympijský výbor v prohlášení.

  Na letošní hry objednali organizátoři 160 tisíc kusů. Na každého sportovce pak opět dle tradice vychází 14 prezervativů.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Judo

  Nechci si špinit ruce, řekl judista z Alžírska. Za bojkot dostal stopku do roku 2031

  Přísnou dohru mají olympijské hry v Tokiu pro alžírského judistu Fathího Nurína. Ten z podniku odstoupil po tom, co se dozvěděl, že by mohl nastoupit proti soupeři z Izraele. Za své prohlášení, že si nechce špinit ruce, si teď od Mezinárodní judistické federace vyslechl trest. Kimono neoblékne 10 let.
  Usain Bolt

  Od treter k mikrofonu. Návrat pustil Bolt k vodě, chce být jako Bob Marley

  Mnohonásobný olympijský vítěz a světový rekordman Usain Bolt už si nemusí nic dokazovat. Teď ale přiznal, že před olympiádou v Tokiu přemýšlel o velkém comebacku. Nakonec z něj po rozmluvě s trenérem sešlo, Bolt tak přesedlal na odlišný obor - hudbu.
  Jan Rutta

  Gulášek ze Stanley Cupu. Rutta si oslavy užíval, „fans“ jeho nadšení nesdílí

  Zisk Stanley Cupu není pro českého hokejistu Jana Ruttu žádnou novinkou. V nejslavnější hokejové soutěži světa letos slavil zisk nejcennější trofeje už podruhé a přivezl ji také do Písku, kde se narodil a hokejově vyrůstal. Oslavy byly vážně bujaré.
  Jolanda Neffová

  Zlatá olympijská medaile má podezřelou skvrnu. Dejte mi novou, žadoní šampionka

  Olympijská vítězka v závodech horských kol Jolanda Neffová ze Švýcarska řeší problém s medailí, na které se objevila záhadná skvrna. A asi vás nepřekvapí, že jí „nedokonalá placka“ úplně nevoní. Proto žádá, aby dostala novou.
  Tony Hawk

  Daroval krev, kterou použili k výrobě skateboardů. „Limitka“ šla na dračku

  Slavný Tony Hawk se rozhodl pro kuriózní formu spolupráce. Nechal si vzít krev, která byla použita při výrobě skateboardů.
  Neposedná klisna

  Závodní kobyla dostála svému jménu. Utekla na silnici a řidiči nechápali, co se děje

  Odvážná a panovačná. Tak by se dalo přeložit jméno závodního koně Bold and Bossy. Dvouletá klisna dostála svému jménu a potvrdila, že koně při parkuru i na dostizích dokážou být hodně svéhlaví.
  Reklama
  Reklama
  Reklama