Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Vůbec jsem nevěděl, která bije. Mistr světa řeší ostudu, během zápasu si zdříml

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hanba, trapas, ostuda. Takhle nějak píší na Ostrovech o zápase Marka Williamse, trojnásobného mistra světa ve snookeru. Ten prodělal v minulých měsících covid, ze kterého se stále ne a ne vzpamatovat. Legendární borec usnul přímo během zápasu, který nakonec ke své smůle i prohrál.

  Na Britských ostrovech celkem oblíbený snooker nepatří mezi sporty, ve kterých by to překypovalo akcí. Dva borci se snaží s pomocí tága zahnat koule do připravených otvorů. Na první pohled jednoduché, že? Je to ale naopak. Kdo tenhle sport hraje, tak ví, že jde celkem o alchymii.

  Ale o tom až jindy. Teď pojďme k tomu hlavnímu. Mark Williams je trojnásobným světovým šampionem z let 2003, 2008 a 2018. Urostlý Velšan hraje na profesionální úrovni už od roku 1992, na víkendové UK Championship ale bude vzpomínat jen v tom nejhorším.

  Aktuálně devátý hráč světa totiž řeší velký trapas. V jeho programu figurovalo utkání s Anthonym Hamiltonem, naneštěstí pro něj se ale hrálo večer. S čímž má hráč, podle svých slov, lehký problém. Během toho, co čekal na tah soupeře, si na několik vteřin zdříml. A po probuzení nevěděl, která bije.

  „Rád bych se omluvil každému, kdo to dnes viděl. Za 30 let mezi profesionály jsem v křesle nikdy neusnul. Hlava mi klesla, po probuzení jsem vůbec netušil, co se posledních pět sekund dělo,“ hlesl po utkání Williams.

  Může za to covid?

  Utkání UK Championship se hrálo pozdě večer a Williamse přemohla únava. Svou roli zřejmě sehrál i fakt, že světový šampion nedávno prodělal covid. A po něm se prý vůbec necítí jako dřív. Je unavený, často se mu klíží oči a teď se vše projevilo i v zápase.

  „Je to rozhodně lepší, než to bylo před pár týdny. Prostě to musím překonat, ale s nočními zápasy budu trochu bojovat. Ale dobře se necítím. Je to trapné a neprofesionální,“ myslí si Williams. Ke své smůle dopadl bledě i zápas.

  Trojnásobný šampion vedl nad svým sokem, kterému patří až 56. místo žebříčku, už 4:2, nakonec ale musel zkousnout porážku 5:6. Trapas plus prohra. Legendární hráč nezažil povedený víkend.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Čeští házenkáři

  Drama až do konce. Čeští házenkáři klíčový duel nezvládli, remíza se Švédy byla na postup málo

  Čeští házenkáři se loučí s mistrovstvím Evropy už ve skupině. Po úvodní porážce se Španěly a jasném vítězství nad Bosnou a Hercegovinou včera nastoupil nároďák do zápasu o všechno se Švédskem. Dramatická koncovka ale nakonec na výhru nestačila, Češi s vicemistry světa „jen“ remizovali a končí.
  Házená ME

  Šance na postup žije. Čeští házenkáři na mistrovství Evropy porazili Bosnu

  Český tým házenkářů jasně přehrál na mistrovství Evropy mužstvo Bosny a Hercegoviny, čímž si udržel šanci na postup ze skupiny. V závěrečném utkání skupinové fázi se svěřenci trenéra Trtíka utkají se Švédskem.
  ME v házené: Česko vs. Španělsko

  Krůček od senzace. Český tým na ME v házené zaskočil Španěly, zázrak se ale nekonal

  Už, už to vypadalo, že Češi rozjedou mistrovství Evropy v házené ve velké stylu. Úřadující evropské šampiony ze Španělska měli na lopatě, nakonec ale prohráli těsně o dvě branky. Turnaj, který se hraje v Maďarsku a na Slovensku, ale i tak nastartovali skvěle. Do příštího utkání s Bosnou půjdou v roli favorita.
  Policie

  Anglický ragbista skončil v poutech. Čelí obvinění ze znásilnění, pomáhat mu měla prostitutka

  Hráč anglického ragbyového týmu je obviněný z odvedení náctileté dívky do bytu prostitutky za účelem sexuálního napadení. Jedenačtyřicetiletá Sandra Ntonyaová přiznala, že je sexuální pracovnice, která si účtuje 160 liber za hodinu a operuje ze svého vlastního domu v Gortonu v oblasti Great Manchesteru. Hráč ji měl údajně kontaktovat o tom, že našel oběť a jede k ní domů.
  Olympijské hry

  Olympijské hry do Egypta? Premiéra pro Afriku, klapnout by mohla v roce 2036

  Evropa, Severní Amerika, Jižní Amerika, Asie i Austrálie. Co mají tyhle kouty světa společné? Ve všech těchto oblastech už se v historii konaly olympijské hry. Afrika zatím svítí červeně, i tam by ale mohla sportovní akce, jaká ve světě nemá obdoby, zamířit. Egypt totiž plánuje kandidovat na pořadatele her v roce 2036.
  Extrémní žehlení

  Nejbizarnější sporty světa? To je snowboard plus žehlení či nohejbal na jiném levelu

  Jako lidstvo jdeme stále dopředu, je tak jasné, že i ve sportovním světě vynalézáme stále nové a nové způsoby, jak se zabavit. Fotbal, hokej nebo tenis jsou od nepaměti jedny z nejznámějších a nejsledovanějších sportů. To bychom ale nebyli my, abychom si sportovní svět nevyšperkovali něčím novým.
  Reklama
  Reklama
  Reklama