Více
  20 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Velký návrat do UFC. Tvrdě jsem pracovala a čekala, kdy to přijde, říká Pudilová

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jako první Češka spojila své jméno s prestižní organizací UFC, jako první česká bojovnice se do UFC také vrací. Lucie Pudilová v roce 2020 přišla po čtvrté prohře v řadě o smlouvu, tu si ale po dvou letech dokázala vybojovat zpátky. Připojí se tak k Davidu Dvořákovi a Jiřímu Procházkovi, první zápas ji čeká v létě.

  Česká bojovnice se zapsala do historie MMA scény v České republice, ale také UFC. Jako první Češka se v roce 2017 představila na galavečeru nejlepší organizace bojových umění na planetě, od té doby zapsala dvě výhry a sedm proher. Po čtvrté porážce v řadě o kontrakt přišla, teď se ale vrací.

  „Jsem nesmírně hrdá, že jsem se já, jako první Češka v UFC, dokázala dostat zpět. To bych nedokázala bez Oktagonu. Dále bych chtěla poděkovat mému trenérskému týmu SBG pod vedením Johna (Kavanagha) a manažera Briana Butlera,“ napsala Lucie Pudilová na svůj Facebook. Právě tyto tři veličiny sehrály v comebacku ústřední roli.

  Pudilová začala bojovat v Oktagonu, pětkrát slavila, jen jedinkrát prohrála, síly navíc spojila s uznávaným koučem Johnem Kavanaghem. Začala tvrdě makat pod jeho taktovkou v gymu v Dublinu, kde trénuje třeba slavný Conor McGregor. Tohle všechno jí usnadnilo znovuzískání smlouvy.

  https://twitter.com/UFCEurope/status/1157715949178372098

  Nabídka ji nepřekvapila

  Dařilo se jí, po konci v UFC vyhrávala a znovu se nakopla. „Pracovala jsem na tom, abych se mohla vrátit, tak mě to vůbec nepřekvapilo. Čekala jsem, kdy to přijde. Samozřejmě jsem ráda, že to vyšlo, furt jsem si za tím šla. Vrátit se do UFC je pro mě odměna za všechnu práci. Věřím, že teď to půjde líp,“ řekla 27letá bojovnice pro server Kaocko.cz.

  Připojí se tak k Davidu Dvořákovi a Jiřímu Procházkovi, kterého v první polovině následujícího měsíc, přesněji 12. června, čeká v Singapuru boj o mistrovský titul polotěžké váhy UFC s Gloverem Teixeirou. Spolu s touto trojicí má šanci představit se v UFC také dvojice Matěj Peňáz a Tereza Bledá.

  Česká dvojice bude bojovat o smlouvu v rámci Dana White’s Contender Series v létě, tedy ve stejném období, kdy čeká první zápas po návratu Pudilovou. Jméno soupeřky zatím prozradit nemohla.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS