Bojové sportyTyson o přeloženém zápasu: "Paul uteče jako zloděj"

Tyson o přeloženém zápasu: „Paul uteče jako zloděj“

Mike Tyson prohlásil, že je fit a připraven na svůj zápas s Jakem Paulem, který se po přeložení má uskutečnit 15. listopadu. Informovala o tom agentura Reuters či server BBC.

Oba boxeři v neděli uspořádali společnou tiskovou konferenci v New Yorku. Zápas byl původně naplánován na 20. července, ale byl odložen poté, co se u 58letého bývalého šampiona těžké váhy Tysona objevily vředy. Zdravotní problémy si vynutily odpočinek od tréninku, uvádí agentura Reuters.

„Měl jsem malou nepřízeň osudu. Onemocněl jsem, ale cítím se dobře. Jsem prostě připraven,“ řekl Tyson na společné nedělní tiskové konferenci.

„Železný Mike“, který má bilanci 50-6 a 44 knockoutů, byl jednou z nejobávanějších těžkých vah v historii. Od roku 2005 však již profesionálně nebojuje. Ačkoli Tyson v roce 2020 bojoval v exhibici proti veteránovi Royi Jonesovi mladšímu, Paul je o 31 let mladší.

Na otázku, proč se tak dlouho po odchodu do důchodu vrátil do ringu, odpověděl Tyson jasně: „Protože můžu. Kdo jiný to může dělat než já? Máme tu youtubera, který bojuje s největším zápasníkem, jaký kdy žil.“

„Možná byl v ringu s lidmi, kteří mají stejné úmysly, ale skutečnost, ne. Jakmile toho chlapa chytím, bude úplně po všem, uteče. Bude utíkat jako zloděj.“

Do 15. listopadu nejsme přátelé, říká Paul

Jedná se o profesionální zápas s řadou podmínek, připomíná server BBC. Bude se skládat z osmi dvouminutových kol a oba bojovníci budou mít 14 oz rukavice, nikoliv 10 oz rukavice.

Paul, kterého publikum vypískalo a hecovalo, prohlásil, že Tysona uspí. „Jsem tady, abych vydělal 40 milionů dolarů a knokautoval legendu,“ řekl Paul.

„Mám Mikea rád a respektuji ho, ale do 15. listopadu už nejsme přátelé,“ dodal.

Na otázku, zda se nebojí být s Paulem v ringu, odpověděl Tyson sarkasticky: „Jsem vyděšený.“

Sedmadvacetiletý youtuber, který se stal boxerem, má boxerskou bilanci 10-1.

Zápas bude celosvětově živě přenášen na Netflixu a uskuteční se na 80tisícovém AT&T Stadium v texaském Arlingtonu, domově Dallas Cowboys.

Nejčtenější tento týden

Bojovník UFC Daniel Rodriguez strávil měsíce ve vězení v Mexiku

Zkušený bojovník UFC Daniel Rodriguez se po dlouhé odmlce znovu ozval fanouškům. Na sociálních sítích naznačil, že se právě dostal na svobodu. Jeho zmizení z veřejného prostoru tak podle všeho souviselo s pobytem ve vězení v Mexiku, o kterém se dosud jen spekulovalo.

Šok v F1. Max Verstappen přijde o důležitou část týmu 

Přestup, který může přepsat mapu Formule 1. Gianpiero Lambiase, dlouholetý závodní inženýr, s nímž Max Verstappen spojil celou svou kariéru v Red Bullu, má podle zákulisních informací zamířit od roku 2028 do McLarenu. Tah, jenž může zásadně ovlivnit nejen budoucnost nizozemského šampiona, ale i rozložení sil mezi elitními týmy.

McDavid pěti body dovedl Edmonton k výhře a Buffalo dál tlačí na Carolinu

Connor McDavid znovu ukázal, proč patří mezi největší hvězdy NHL. Při výhře Edmontonu 5:2 na ledě San Jose nasázel hattrick a přidal dvě asistence. Buffalo mezitím uspělo v New Yorku proti Rangers 5:3 a na Východě dál živí nečekaně silný boj o první místo. Ve středečním programu navíc zabral i Washington, který zůstal ve hře o play off.

Lehečka a Macháč jsou v Monte Carlu ve třetím kole

Čeští tenisté Jiří Lehečka a Tomáš Macháč zvládli druhé kolo Masters v Monte Carlu a dál živí čtvrtfinálové ambice. Lehečka otočil duel s Alejandrem Tabilem po ztraceném prvním setu, Macháč si ve dvou sadách poradil s Franciscem Cerúndolem. Oba tak potvrdili výborný vstup do antukové části sezony a v dalším kole je čekají velmi atraktivní soupeři.

Aston Martin v krizi. Slabiny sahají hluboko do konstrukce vozu

Britský tým Aston Martin ve Formuli 1 zažívá rozpačitý vstup do sezony a kritika se dlouho snášela především na motor Hondy. Nové informace ale ukazují, že skutečný problém je mnohem komplexnější a z velké části leží na bedrech samotného monopostu.

Zacha a Nečas skórovali, Pastrňák s Klapkou zapsali dvě asistence

Čeští hokejisté byli v dalším hracím dni NHL výrazně vidět. Pavel Zacha pomohl Bostonu gólem a asistencí, David Pastrňák přidal dvě přihrávky a Adam Klapka zapsal také dva body. Martin Nečas pak rozhodl o výhře Colorada nad St. Louis. Přesto ne všechny české výkony vedly k vítězství, Boston i Calgary padly až v prodloužení.

Rytíři Kladno začali s obměnou kádru, končí dva cizinci

Kladno začíná skládat kádr pro novou extraligovou sezonu a první změny už jsou venku. V týmu nepokračují švédský brankář Oscar Dansk a americký obránce Wyatt Wylie. Oba přišli až v průběhu minulého ročníku, teď si ale hledají nové angažmá.

George Russell pod tlakem. Kimi Antonelli mu v Mercedesu nečekaně zatápí

Formule 1 řeší po třech závodech nečekané téma, a to interní souboj v Mercedesu. Zatímco George Russell měl být jasnou jedničkou, devatenáctiletý Kimi Antonelli mu bere body i pozornost a začíná přepisovat očekávaný scénář sezony.

Kučerov dal 400. gól, Tampa ale v Buffalu padla

Nikita Kučerov dosáhl v NHL na další velké jubileum. Ruský útočník vstřelil za Tampu Bay svůj 400. gól, jenže Lightning v důležitém souboji o čelo Atlantické divize prohráli v Buffalu 2:4. Sabres se tak na soupeře bodově dotáhli a dál zůstávají ve hře i o první místo ve Východní konferenci.

Nathan Aspinall znovu na vrcholu. V Mnichově otočil finále a slaví čtvrtý titul z European Tour

Britský šipkař Nathan Aspinall předvedl v Mnichově parádní obrat a ve finále German Darts Grand Prix porazil Dannyho Nopperta 8:5. Výkonem s průměrem přes 100 bodů potvrdil návrat do formy a přidal už čtvrtý triumf na European Tour.

Vydřený obrat a třetí titul, Bouzková uspěla v Bogotě

Marie Bouzková zvládla na antuce v Bogotě těžké finále s Pannou Udvardy a po obratu získala třetí titul na okruhu WTA. Česká tenistka po ztraceném prvním setu změnila hru, přidala na agresivitě a zápas převrátila ve svůj prospěch. Cenný týden pak podtrhl i posun ve světovém žebříčku, kde se vrátila na 24. místo.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama