Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Tipy na sázení: RAKOUSKO vs. SEVERNÍ MAKEDONIE

  Ve třetím hracím dnu rozehrají své první utkání týmy Rakouska a Severní Makedonie. Překvapí nováček ze Severní Makedonie, nebo zvítězí favorité zápasu?

  Rakousku se příprava na EURO 2020 příliš nevyvedla. První zápas na půdě Anglie prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 0:1, kdy se trefil anglický mladíček Saka, poté remizovali na domácí půdě se Slovenskem 0:0.

  Severní Makedonii se příprava povedla lépe. Nejprve remizovali v zápase se Slovinskem 1:1, ve kterém si nechali vítězství vzít až v sedmé minutě nastavení druhého poločasu. Druhé utkání sehráli s Kazachstánem, kde zvítězili 4:0.

  Oporou Rakouska je její kapitán David Alaba. Ten prožil úžasné roky v Bayernu Mnichov, kde se mu podařilo vyhrát Ligu mistrů, Superpohár, MS klubů, Bundesligu, německý pohár a německý Superpohár, teď se ale vydal na novou výzvu do Realu Madrid.

  V reprezentaci hraje od svých sedmnácti let a stal se nejmladším hráčem rakouského národního týmu v historii.

  Za Severní Makedonii se můžeme těšit na zkušeného útočníka Gorana Pandeva. Podle jeho slov si Makedonie jde pro postup. Pandev celou svou kariéru krouží v Itálii, akorát v sezóně 2014/2015 hájil barvy tureckého Galatasaray. 

  Pro Makedonii se jedná o první velký turnaj v historii, to Rakušané hrají na mistrovství Evropy již potřetí. Probojovali se na mistrovství Evropy v roce 2008 a v roce 2016, na obou turnajích ale získali pouze 1 bod a ani jednou to na postup ze skupiny nestačilo.

  Vzhledem k tomu, že Rakousku se příprava moc nepovedla a pro Makedonii jde o první turnaj, si myslím, že se bude chtít předvést.

  Tip na sázení | Oba týmy v zápase dají gól – ANO v kurzu 2,17 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích