Více
  14 C
  Czech
  Neděle 14. dubna 2024

  Tipy na sázení: PARIS SAINT-GERMAIN vs. NICE

  Francouzský pohár Coupe de France proti sobě v osmifinále přivedl Paris Saint Germain a Nice. Jedná se o nejlepší dva týmy ve Francii, co se týče současného postavení v tabulce, PSG se nachází na prvním místě a Nice na druhém. Můžeme tak očekávat zajímavý zápas.

  Paris Saint Germain vévodí francouzské Ligue 1 se ziskem 53 bodů. V letošní sezóně okusili Pařízané hořkost porážky pouze jednou, dále v lize 16krát vyhráli a 5krát remizovali. Z posledních pěti zápasů tři vyhráli a dva remizovali.

  PSG v lize vstřelilo 46 branek a obdrželo 18. Nejlepším střelcem je Kylian Mbappé, který v lize vstřelil 10 gólů, dalších pět přidal v poháru, kde mu na to stačily pouze dva zápasy.

  Pařížský celek ve svém prvním pohárovém zápase porazil Feignies-Aulnoye poměrem 3:0. V dalším zápase vyprovodili Vannes 4:0, Mbappé zde skóroval hned třikrát. Nyní jej v osmifinále čeká Nice.

  Druhý celek Ligue 1 Nice ztrácí na vedoucí PSG 11 bodů. V posledních pěti zápasech však ani jednou neztratilo body. Hráčům Nice se podařilo skórovat 36krát, obdrželi 18 branek. Mezi nejlepší střelce zde patří Amine Gouiri, který v lize vstřelil 10 gólů, a Andy Delort, který má na svědomí 8 tref.

  Nice v poháru odehrálo zatím jediný zápas. Podařilo se mu porazit celek Cholet velmi těsným výsledkem. Rozhodl jediný gól, který zajistil Nice výhru 1:0.

  Z hvězdné útočné trojice PSG ve složení Messi, Neymar a Mbappé, se v zápase objeví nejspíše jen mladý Francouz. Argentinec je oslabený po prodělaném koronaviru a Brazilec má poraněný kotník.

  To však nejsou všichni hráči, kteří nebudou pro PSG k dispozici. Trenér Pochettino si musí poradit s absencí brankářů Navase a Donnarummy. Dále chybí Hakimi, Gueye, Di Mária, Paredes a Marquinhos. U některých hráčů je důvodem zranění, u jiných reprezentační povinnosti.

  Absence hráčů Nice není tak velká a to jim může hrát do karet. PSG do tohoto zápasu vstupuje jako favorit, ale chybí spousta klíčových hráčů. V bráně se bude muset objevit nějaký mladík a i na jiných postech nebude to nejlepší, co má Paříž většinou k dispozici.

  Nice je pro většinu sázkových kanceláří velkým outsiderem, ale my si myslíme, že může tým PSG nemile zaskočit. V lize ztrácí spoustu bodů, ale pokud by zde vyhrálo, tak bude jedním z favoritů na zisk poháru.

  Tip na sázení | Neprohra Nice v kurzu 2,57 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.