Tipy na sázeníTipy na sázení: NOVAK DJOKOVIČ vs. TALLON GRIEKSPOOR

Tipy na sázení: NOVAK DJOKOVIČ vs. TALLON GRIEKSPOOR

Ve čtvrtek se tenisoví příznivci dočkají dalších zápasů druhého kola US Open, posledního grand slamu aktuální sezony. Jeden ze zápasů obstará Novak Djokovič s Tallonem Griekspoorem. Potvrdí světová jednička roli velkého favorita?

Novak Djokovič se na žebříčku ATP v současné chvíli nachází na prvním místě a nic se na tom nezmění ani na US Open, kde může poprvé v kariéře zkompletovat sezónní grand slam (vítězství Australian Open, French Open, Wimbledonu a US Open v jednom roce).

V prvním kole si Novak Djokovič dokázal poradit s Runem, teprve osmnáctiletým dánským mladíkem. Světová jednička sice ztratila jeden set, avšak ve zbytku utkání přišla jen o čtyři gamy.

Jeho čtvrtečním soupeřem bude Tallon Griekspoor, pětadvacetiletý reprezentant Nizozemska. Na žebříčku ATP je sice aktuálně až na 121. pozici, avšak na to, aby se vyhnul kvalifikačním bojům, to nakonec stačilo.

Na úvod turnaje narazil Griekspoor na německého tenistu Struffa. S ním svedl pětisetovou bitvu, která trvala 221 minut. Během nich nastřílel vítěz challengeru v Praze 30 es, což je velmi solidní počin.

Na co si tedy vsadit? Nezpochybnitelným favoritem čtvrtečního utkání je Novak Djokovič. S velkou pravděpodobností vyhraje ve třech sadách, ale jistě jej nečeká nic jednoduchého.

Jeho soupeř totiž nebude mít co ztratit a vzhledem k dobrému podání by měl vyhrát alespoň sedm gamů. Na tuto příležitost vypsala sázková kancelář Tipsport velmi lákavý kurz 1.62.

Tip na sázení | Griekspoor vyhraje alespoň sedm gamů v kurzu 1.62 u Tipsportu

Nejčtenější tento týden

Celebrini řídil obrat San Jose, Hronek pomohl Vancouveru zaskočit Colorado

NHL nabídla další divoký večer. Vancouver i přes roli outsidera vyhrál na ledě Colorada 8:6 a Filip Hronek se pod jednu trefu hostů podepsal asistencí. Lukáš Dostál si připsal gólovou nahrávku, jeho Anaheim ale v závěru ztratil dobře rozehraný duel v San Jose. Ve stejný den navíc přišlo i individuální ocenění pro Pavla Zachu, který patřil v březnu k nejvýraznějším tvářím soutěže.

Luke Littler znovu na vrcholu. Do Manchesteru si jde pro další titul

Po pomalejším startu sezony se vrací na vrchol. Luke Littler znovu potvrzuje, že patří mezi absolutní špičku světových šipek, a před domácím publikem chce přidat už čtvrté vítězství během pěti týdnů.

Tiger Woods přerušil kariéru a chce se léčit

Tiger Woods po nehodě na Floridě oznámil, že se na neurčito stahuje z golfu a zahájí léčbu. Legendární Američan čelí obvinění v souvislosti s řízením pod vlivem a zároveň přiznal, že se teď chce soustředit hlavně na své zdraví a trvalé uzdravení. Jeho start na dubnovém Masters definitivně padá a znovu sílí otázka, zda se ještě někdy vrátí na nejvyšší úroveň.

Pastrňák přiblížil Boston k play off a Dobeš znovu zazářil

David Pastrňák se v dalším zápase NHL znovu posunul blíž ke stobodové hranici. Proti Dallasu připravil tři góly a Boston doma vyhrál 6:3. Výrazný večer prožili i další Češi. Jakub Dobeš dovedl Montreal k cenné výhře v Tampě, Jaroslav Chmelař skóroval za Rangers a Tomáš Nosek zapsal asistenci při ofenzivní smršti Floridy.

Češi po dramatu s Dánskem postoupili na mistrovství světa

Česká reprezentace zvládla mimořádně vypjatý večer a po penaltovém rozstřelu slaví postup na mistrovství světa. V Praze remizovala s Dánskem 2:2, po základní hrací době to bylo 1:1. Rozhodl až rozstřel, v němž domácí uspěli 4:1. Národní tým si světový šampionát zahraje poprvé od roku 2006.

Red Bull slíbil obrat. Max Verstappen dostane rychlejší vůz už v Miami

Max Verstappen se trápí mimo špičku a Red Bull hledá cestu zpět. Šéf týmu Laurent Mekies věří, že už v Miami přijde první výrazný posun. Otázkou je, zda to zastaví rostoucí frustraci čtyřnásobného mistra světa.

Český tým čeká večer proti Dánsku klíčový zápas o mistrovství světa

Českou reprezentaci čeká dnes ve 20.45 na Letné zápas, který může po dvaceti letech vrátit národní tým na mistrovství světa. V rozhodujícím finále baráže nastoupí proti Dánsku, které jde do utkání jako mírný favorit. Domácí ale věří, že na vyprodaném stadionu využijí sílu vlastního prostředí a udělají poslední krok k postupu na letní turnaj v Severní Americe.

Nečas zapsal tři body, Gudas po vyhroceném duelu nedohrál

Martin Nečas patřil v pondělním programu NHL k hlavním postavám. Při vysoké výhře Colorada 9:2 nad Calgary vstřelil gól a přidal dvě asistence. Bodovali také Tomáš Hertl a Filip Hronek. Radko Gudas pak v emotivním utkání Anaheimu s Torontem schytal tvrdou odvetu a zápas nedokončil.

Zacha zařídil velký obrat Bostonu, Dobeš znovu podržel Montreal

Pavel Zacha prožil v NHL mimořádný večer. Dvěma góly a jednou asistencí režíroval obrat Bostonu z 0:3 na 4:3 po nájezdech v Columbusu. Výrazně se ukázal také Jakub Dobeš, který 34 zákroky dovedl Montreal k výhře 3:1 na ledě Caroliny a stal se první hvězdou zápasu.

Max Verstappen ztrácí chuť závodit a zvažuje odchod z Formule 1

Čtyřnásobný mistr světa Max Verstappen otevřeně zapochyboval o své budoucnosti ve Formuli 1. Nová pravidla a změna filozofie monopostů mu podle jeho slov berou radost z jízdy, což je pro něj zásadní problém.

Pyfer umlátil Adesanyu na zemi a uštědřil mu další porážku

Israel Adesanya chtěl po dlouhé pauze zastavit sérii porážek a vrátit se mezi největší hvězdy střední váhy UFC. V hlavním zápase turnaje v Seattlu ale narazil. Joe Pyfer s ním svedl tvrdou bitvu v postoji, pak duel strhl na zem a ve druhém kole ho ukončil technickým knockoutem. Bývalý šampion tak prohrál počtvrté za sebou.

Moses Itauma rozdrtil Franklina. Brutální KO v Manchesteru volá po titulové šanci

Naprostá demonstrace síly. Moses Itauma v Manchesteru zničil dosud nezdolného Jermainea Franklina a jako první ho ukončil před limitem. Dominantní výkon mladého Brita znovu potvrzuje, že boj o světový titul už není otázkou „jestli“, ale „kdy“.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama