Tipy na sázeníTipy na sázení: MANCHESTER UNITED sv. EVERTON

Tipy na sázení: MANCHESTER UNITED sv. EVERTON

Manchester United přivítá v 7. kole Premier League na Old Trafford oslabený Everton, který se nebude moci spoléhat na své dva útočné tahouny. Dočkáme se opět střeleckých hodů, jak je tomu ve vzájemných duelech těchto dvou týmů zvykem?

Manchesteru United se rozhodně nedaří podle představ a nebýt Cristiana Ronalda, tak se tým trenéra Ole Gunnara Solskjaera plácá ve středu tabulky. Výsledkově to tedy tak špatné není, ovšem herně už ano.

Everton však Rudým ďáblům v posledních letech seděl, když s ním prohráli naposledy na jaře 2019. Příchod Rafaela Beníteze ovšem všechno mění a to především kvůli svému stylu, který praktikuje.

Everton sice inkasoval už 7 gólů, což je ze všech týmů, které získali 13 bodů a více, nejvíce, ovšem defenzivní práce španělského kouče je rozhodně znát! Zápasy modrého týmu z Liverpoolu totiž bývali v minulosti dosti divoké a výsledkem jste si nemohli být jisti až do posledních vteřin!

S Benítezem však vidíme docela jiný tým, který je mnohem organizovanější a pečlivější směrem dozadu, což by mu mělo přinést i více bodů a Everton má rozhodně na to, aby se umístil v první 8, což se jim v předchozích sezonách nepovedlo a to i přes to, že šlo o jeden z nejvíce utrácejících týmů na světě!

Problémem Evertonu je však marodka, když Benítez nemůže využít služeb Richarlisona a Dominica Calvert-Lewina. Drobnější problémy navíc mělo několik dalších klíčových opor týmu. Základní sestava je tak stále s otazníkem.

To Manchesteru United bude chybět Harry Maguire a drobné problémy měl i Luke Shaw. Ani jeden však rozhodně není problém, který by měl Solskjaerovi dělat vrásky na čele.

Jak již bylo řečeno, v minulosti se Manchesteru United proti Evertonu dařilo, jenomže v aktuální sezoně je na Rudé ďábly jedna velmi dobře fungující taktika, se kterou si málo kreativní norský kouč nedokáže moc poradit.

Benítez je navíc synonymem pro skvěle propracovanou defenzivní hru svého týmu, která by měla na soupeře platit. Na druhou stranu tu máme velkou marodku. Právě proto bych osobně věřil domácím, že si dokráčí pro tři body.

Tip na sázení | Vítězství Manchesteru United v kurzu 1.52 u Tipsportu

Nejčtenější tento týden

Mercedes řeší napětí mezi piloty. Toto Wolff chce přibrzdit souboje Antonelliho s Russellem

Souboj dvou týmových kolegů baví fanoušky formule 1, vedení Mercedesu už ale tak nadšené není. Kimi Antonelli a George Russell si během víkendu v Kanadě několikrát nebezpečně překáželi a šéf stáje Toto Wolff připustil, že podobně tvrdé souboje nemusí tým do budoucna tolerovat.

Dobeš předvedl 35 zákroků a jednu asistenci, Montreal přesto prohrál

Jakub Dobeš znovu držel Montreal ve hře. Český brankář proti Carolině předvedl 35 zákroků a přidal i asistenci u vyrovnávacího gólu. Canadiens však doma prohráli 2:3 v prodloužení a ve finále Východní konference ztrácejí v sérii 1:2 na zápasy.

Frank Sánchez vyhlíží Usyka. Kubánský ranař si po drtivém knokautu říká o titulovou šanci

Frank Sánchez znovu hlasitě vstoupil do hry o světový titul v těžké váze. Po dominantním vítězství nad Richardem Torrezem Jr. se kubánský boxer stal povinným vyzyvatelem organizace IBF a otevřeně mluví o tom, že chce co nejdříve vyzvat Oleksandra Usyka. Ve světě těžké váhy se tak rýsuje další atraktivní souboj.

Tyson Fury ladí formu na bitvu století. Soupeře před duelem s Joshuou oznámí už tento týden

Tyson Fury se chystá na další krok před očekávaným megasoubojem s Anthonym Joshuou. Promotér Frank Warren potvrdil, že jméno příštího soupeře britského šampiona bude zveřejněno během několika dnů. Velké plány má zároveň i neporažený talent Moses Itauma, kterého čeká dosud nejtěžší test kariéry.

Kimi Antonelli ovládl Montreal. Mercedes slaví, Russell po dramatické bitvě odstoupil

Velká cena Kanady nabídla jednu z nejnapínavějších podívaných posledních let. Kimi Antonelli vybojoval čtvrté vítězství v řadě po strhujícím souboji s týmovým kolegou Georgem Russellem, jehož nakonec zastavila technická závada. Lewis Hamilton mezitím oslavil nejlepší výsledek od příchodu k Ferrari a Max Verstappen se po těžkém víkendu vrátil na stupně vítězů.

Hertl gólem rozhodl drama s Coloradem, Vegas vede už 3:0

Tomáš Hertl prožil velký večer v play off NHL. Český útočník pomohl Vegas gólem a asistencí k výhře 5:3 nad Coloradem a stal se první hvězdou zápasu. Golden Knights otočili duel z nepříznivého stavu 0:3 a ve finále Západní konference vedou už 3:0 na zápasy. Avalanche tak dělí jediná porážka od konce sezony.

Ibrahimovic a Fury chtějí zachránit Morecambe

Zlatan Ibrahimovic a Tyson Fury mohou spojit síly u nečekaného fotbalového projektu. Slavný bývalý útočník a britský boxer podle anglických médií zvažují koupi Morecambe FC, klubu ze šesté anglické ligy, který se v posledních letech propadl sportovně i finančně.

Kontroverzní zásah rozhodčího. Oleksandr Usyk přežil duel s Verhoevenem

Oleksandr Usyk zůstal mistrem světa těžké váhy, ale vítězství nad kickboxerem Rico Verhoevenem rozhodně nepůsobilo přesvědčivě. Ukrajinský šampion se v Egyptě trápil víc než kdykoliv předtím a kontroverzní ukončení v 11. kole okamžitě rozpoutalo debaty o odvetě.

Carolina porazila Montreal v prodloužení a srovnala sérii

Carolina zvládla druhé finále Východní konference NHL. Na domácím ledě porazila Montreal 3:2 v prodloužení a vyrovnala stav série na 1:1. Český brankář Jakub Dobeš čelil 26 střelám a inkasoval třikrát. Rozhodující gól vstřelil Nikolaj Ehlers, který se prosadil podruhé v zápase.

Russell ovládl sprint v Kanadě po bitvě s Antonellim

George Russell zvládl sprint Velké ceny Kanady nejlépe ze všech. Pilot Mercedesu udržel první místo po startu z čela a v Montrealu si dojel pro druhé sprintové vítězství v sezoně. Za ním skončil Lando Norris z McLarenu, třetí místo bral lídr šampionátu Kimi Antonelli.

Sinner vstupuje do French Open jako hlavní favorit

Jannik Sinner vstupuje do French Open jako největší favorit. Současnému tenisovému světu vládne s takovou jistotou, že soupeři zatím hledají spíš skulinu než účinnou odpověď. Podle expertů ho v Paříži může zastavit jen úzký okruh hráčů, nebo okolnosti, které s raketou přímo nesouvisejí.

Verstappen chce zůstat ve formuli i v roce 2027

Max Verstappen dal fanouškům formule 1 jasnější odpověď na otázku, která se nad ním v posledních měsících vznášela. Pokud se nestane nic mimořádného, chce ve formuli pokračovat i v roce 2027. Důvodem jsou změny pravidel pro pohonné jednotky, které mají závodění přiblížit tomu, co od něj čtyřnásobný mistr světa očekává.

Vegas otočilo duel v Coloradu a vede v sérii už 2:0

Hokejisté Vegas zvládli i druhý zápas finále Západní konference NHL na ledě Colorada. Golden Knights vyhráli 3:1, přestože dlouho prohrávali. V poslední třetině ale udeřili třikrát a hlavní roli sehrál Ivan Barbašov, který zapsal dva góly a jednu asistenci. Tomáš Hertl tentokrát nebodoval.

Lewis Hamilton se brání kritikům. Ferrari sází na šampiona minimálně do roku 2027

Lewis Hamilton rázně odmítl spekulace o možném konci kariéry a zároveň poprvé naznačil délku své smlouvy s Ferrari. Sedminásobný mistr světa uvedl, že s italskou stájí počítá minimálně do konce roku 2027. Před Velkou cenou Kanady navíc ostře reagoval na kritiky, kteří podle něj neustále řeší jeho odchod z formule 1.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama