Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Tipy na sázení: JABLONEC vs. BOHEMIANS

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V úterý se pravděpodobně dozvíme první barážový tým Fortuna ligy. Přímý souboj o záchranu svede Jablonec s Bohemians. Zatímco domácí mohou brát i remízu, cíl hostí je jasný, vyhrát!

  Jablonec se po konci Petra Rady zvedl a vyhrál poslední dvě nadstavbová kola. Díky tomu sice poskočil na třinácté místo, na druhou stranu na čtrnáctou Bohemku má jen dvoubodový náskok.

  I Bohemians své poslední utkání vyhráli, byl to teprve jejich druhý tříbodový zápas na jaře. Právě kvůli špatné druhé půlce sezóny jsou klokani až čtrnáctí. Na záchranu ztrácejí dva body, na patnácté Teplice mají navíc hubený dvoubodový náskok.

  V dresu Jablonce dlouhodobě dobré výkony podává záložník Miloš Kratochvíl, autor osmi branek a dvou asistencí. Útočník Jan Silný od přestupu z Líšně jednou skóroval i asistoval, právě od něj se čeká, že by mohl v závěru nadstavby Jablonec podržet.

  Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

  Dobrou formu chytil zkušený Petr Hronek, v nadstavbě se trefil dvakrát, celkově už má na kontě sedm gólů a dvě asistence. Jeho kolega ze zálohy Roman Květ se prosadil šestkrát a přidal sedm asistencí.

  Domácí by měli mít k dispozici kompletní kádr, hosté budou bez zraněných Lukáše Hůlky a Tomáše Necida.

  Jablonec sice poslední dvě kola vyhrál, přesto má třetí nejhorší útok ligy. Hůře je na tom pouze Karviná a Teplice.

  Bohemians zase trápí útok, více než jednou skórovala pouze ve dvou z posledních sedmi kol, na druhou stranu ve venkovních zápasech dala v posledních dvou kolech v součtu šest branek.

  S ohledem na zlepšenou atmosféru v kabině po dvou výhrách i vzhledem ke zkušenosti hráčů s velkými zápasy si myslím, že Jablonec zvítězí.

  Tip na sázení l Výhra Jablonce v kurzu 1,78 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS