Tipy na sázeníTipy na sázení: ITÁLIE vs. MAKEDONIE

Tipy na sázení: ITÁLIE vs. MAKEDONIE

Itálii čeká ve čtvrtek semifinále baráže o Mistrovství světa v Kataru. Na domácí půdě přivítá Makedonii a nic než suverénní výhru její fanoušci neberou. Co od utkání očekávat a na co si vsadit?

Itálie měla kvalifikaci celou dobu ve svých rukou, v posledním kole však pouze remizovala v Severním Irsku a první místo přenechala Švýcarsku. Přesto nelze opomenout její úžasnou dlouhodobou sérii, Squadra azzura prohrála jediný z posledních osmatřiceti zápasů.

Makedonie si baráž zajistila v posledním kole. V nejlehčí skupině na dálku bojovala s Rumunskem a výhra 3:1 nad Islandem mu stačila. Po historickém postupu na Euro čeká nefotbalovou zemi další svátek v podobě baráže.

Itálie se opírá o Cira Immobileho, urostlý útočník dal letos skrz všechny soutěže dvacet šest gólů a na čtyři nahrál. Čtrnáct branek a čtrnáct asistencí má na kontě křídelník Sassuola Domenico Berardi.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Makedonii táhne Eljif Elmas, jenž dal za Neapol šest branek a šestkrát asistoval. Enis Bardhi v dresu španělského Levante byl u pěti branek (3+2), Arijan Ademi dělá kapitána v Dinamu Záhřeb.

I přes dlouhodobě excelentní formu se Itálie trápí v ofenzivě, více než jeden gól dala pouze ve dvou z posledních devíti zápasů.

Naopak Makedonii útok poslední dva srazy fungoval na jedničku, ve čtyřech z posledních šesti utkání skórovala minimálně dvakrát.

S ohledem na formu dvou ofenzivních opor si myslím, že Itálie Makedonii s přehledem vyřadí a zvítězí alespoň o dva góly.

Tip na sázení | Výhra Itálie o dva a více gólů v kurzu 1,68 u Tipsportu

Nejčtenější tento týden

Karolína Muchová si poprvé zahraje finále Wimbledonu

Karolína Muchová si poprvé v kariéře zahraje finále Wimbledonu. Česká tenistka po obrovské bitvě porazila Coco Gauff 6:2, 1:6, 7:6, když v rozhodujícím super tie breaku odvrátila mečbol a zvítězila 12:10. V sobotu tak zabojuje o svůj premiérový grandslamový titul.

Souboj Tyson Fury vs. Anthony Joshua může přepsat historii. Ve Wembley by se boxovalo až nad ránem

Očekávaný střet dvou největších britských boxerských hvězd se blíží. Tyson Fury a Anthony Joshua by se mohli utkat v londýnském Wembley, organizátoři ale zvažují netradiční začátek galavečera. Kvůli milionům televizních diváků v zámoří by hlavní zápas mohl odstartovat až v časných ranních hodinách.

UFC nesmí na své hvězdy zapomínat. Cody Garbrandt žádá větší podporu pro bojovníky po kariéře

Sláva, vyprodané arény a miliony fanoušků. Tak vypadá vrchol kariéry elitních zápasníků UFC. Jenže po posledním zápase často přichází nejistota. Bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt nyní vyzval vedení organizace, aby svým bojovníkům nabízelo lepší zdravotní i finanční zabezpečení po konci aktivní kariéry.

Pohádka pokračuje! Arthur Fery senzačně postoupil do semifinále Wimbledonu

Britský tenista Arthur Fery dál přepisuje historii Wimbledonu. Třiadvacetiletý držitel divoké karty vyřadil Itala Flavia Cobolliho a jako první britský hráč s divokou kartou v otevřené éře postoupil do semifinále grandslamového turnaje.

Linda Nosková sní o wimbledonském triumfu po vzoru Petry Kvitové

Linda Nosková prožívá životní turnaj. Po premiérovém postupu do semifinále Wimbledonu mluvila o inspiraci Petrou Kvitovou, o nečekaném ranním rituálu i o přání zahrát si historické české finále s Karolínou Muchovou. Už ve čtvrtek navíc poprvé nastoupí na slavném centrálním kurtu.

Tadej Pogačar přišel o žlutý trikot. Pekelné vedro zamíchalo pořadím na Tour de France

Čtvrtá etapa Tour de France nabídla nejen vítězství Madse Pedersena, ale také výrazný zvrat v celkovém pořadí. Obhájce titulu Tadej Pogačar přišel v extrémním vedru o žlutý trikot, který nově oblékne norský cyklista Torstein Træen. Závodníci se navíc museli vypořádat s teplotami atakujícími čtyřicet stupňů Celsia.

Djokovič po pětihodinové bitvě postoupil do semifinále Wimbledonu

Novak Djokovic zvládl jeden z nejtěžších zápasů své kariéry a po více než pěti hodinách porazil Felixe Augera Aliassimeho. Sedminásobný šampion Wimbledonu zvítězil 7:6, 3:6, 6:3, 6:7 a 7:6 a v semifinále vyzve obhájce titulu Jannika Sinnera.

Pogačar ovládl třetí etapu Tour de France a oblékl žlutý trikot

Obhájce loňského triumfu Tadej Pogačar vyhrál třetí etapu Tour de France a poprvé v letošním ročníku se dostal do čela průběžného pořadí. Ve stoupání do cíle soupeřům ujel krátkým, ale drtivým nástupem. Závod navíc výrazně ovlivnily extrémní vedra a rozsáhlé lesní požáry na jihu Francie.

„Mám toho dost.“ Max Verstappen po dalším selhání ostře kritizoval Red Bull

Max Verstappen po Velké ceně Velké Británie nešetřil kritikou vlastního týmu. Čtyřnásobný mistr světa označil technickou závadu svého monopostu za nebezpečnou a přiznal, že už má opakujících se problémů plné zuby. Podle něj může podobná porucha v rychlých zatáčkách skončit vážnou nehodou.

Leclerc v Silverstonu ukončil téměř dvouleté čekání na vítězství

Charles Leclerc ovládl Velkou cenu Británie a připsal si první triumf ve formuli 1 od října 2024. Jezdec Ferrari využil skvělý start, udržel vedení po většinu závodu a v cíli slavil před Georgem Russellem a týmovým kolegou Lewisem Hamiltonem. Dramatický průběh ovlivnily technické potíže Kimiho Antonelliho i závěr za safety carem.

Lesní požáry změní Tour de France. Třetí etapa se pojede bez diváků

Pořadatelé Tour de France museli kvůli rozsáhlému lesnímu požáru na jihu Francie přijmout bezprecedentní opatření. Třetí etapa se sice pojede podle plánu, diváci ale nedostanou povolení postavit se podél trati ani fandit v cíli.

Muchová zvládla české derby a ve Wimbledonu je ve čtvrtfinále

Karolína Muchová vyhrála jedno z největších českých derby letošního Wimbledonu. V osmifinále porazila Barboru Krejčíkovou 7:5, 5:7, 6:3 a po bitvě dlouhé dvě hodiny a 45 minut postoupila do čtvrtfinále. Předloňská šampionka turnaje sice ve druhém setu předvedla velký návrat, ale Muchová se z nepříjemného výpadku rychle oklepala.

Čeští volejbalisté do 22 let vyhráli mistrovství Evropy

Čeští mladí volejbalisté dosáhli na největší úspěch své generace. Ve finále evropského šampionátu v portugalské Albufeiře porazili Polsko 3:1 na sety a poprvé v historii ovládli mistrovství Evropy do 22 let. Po vyrovnaném průběhu rozhodli ve svůj prospěch především skvělým závěrem zápasu.

Antonelli odstartuje do Velké ceny Británie z pole position

Andrea Kimi Antonelli má za sebou mimořádně povedený víkend v Silverstonu. Devatenáctiletý pilot Mercedesu nejprve ovládl sobotní sprint a následně vyhrál i kvalifikaci na dnešní Velkou cenu Británie. Do první řady se vedle něj postaví Charles Leclerc, hned za nimi odstartují Lewis Hamilton a George Russell.

Bartůňková bere Wimbledon jako velký krok dopředu

Nikola Bartůňková opustila Wimbledon ve třetím kole, ale z Londýna neodjíždí se sklopenou hlavou. Dvacetiletá česká tenistka podlehla Barboře Krejčíkové 3:6, 5:7, přesto svůj první start v hlavní soutěži dospělých na travnatém grandslamu hodnotila velmi pozitivně.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama